sezóna 2019/2020

 
Podzim 2019

                                                                                              

Dorost

1.kolo neděle 

3.11.2019 od 14.00 hod.            

TJ Sokol Ptrosiměřice/Višňové - TJ Sokol Tasovice/Hrádek 5:3 poločas 0:2

hřiště:    Prosiměřice

Branky: 36´Žák Ivo,41´Pazdra Jakub,68´Bobor Pavel 

Sestava:Hřebabecký Petr -Bobor Dominik(56´Hříbek Matěj)-Lesniak František(46´Novák David)-Bobor Pavel K-Svoboda Šimon-Pazdera Jakub-Furik Jakub-Kodýtek Jakub-Žák Ivo(70´Dehner William jaromír)-Provazník Petr-Fajkus Vojtěch(75´Lelovský Martin)

Do hry nezasáhl Matuška Miloslav,Kodýtek Ondřej,Jedlička Filip.

Diváků: 76 

ŽK: domácí 5 -hosté 39´Bobor Pavel

ČK:hráč domácích 80´Smeták Jan josef

Vyjádření k udělení ČK: V 77. minutě domácí hráč č. 24 bezohledně z boku podrazil pronikajícího protihráče u postranní čáry. Udělil jsem mu ŽK. V 80. minutě opět bezohledně z boku podrazil pronikajícího protihráče přímo před lavičkou domácích. Udělil jsem mu druhou ŽK a zároveň ČK. Hráč vědom si přestupku ukázněně opustil HP. Oba faulovaní nebyli zranění a utkání dohráli.

Vývoj zápasu: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 5:3

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel-Mlejnek Jan

Tabulka celková-podzim 2019/20

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Višňové 12 10 0 2 59:21 30
2 TJ Sokol Pohořelice 12 9 3 0 33:18 30
3 FK Znojmo 12 8 1 3 59:28 25
4 SK Vojkovice 12 8 0 4 37:23 24
5 TJ Sokol Novosedly 12 7 3 2 38:25 24
6 Tasovice/Hrádek 12 5 3 4 35:26 18
7 Sokol Dobšice 12 5 3 4 35:30 18
8 RAFK 12 4 2 6 34:37 14
9 TJ Sokol Nosislav 12 4 1 7 26:42 13
10 FC Moravský Krumlov 12 4 0 8 26:26 12
11 FC Miroslav 12 3 0 9 21:41 9
12 FC Pálava Mikulov 12 2 0 10 23:53 6
13 FC Hustopeče 12 0 2 10 17:73 2
 

Ženy:                      hřiště  Jevišovice UT

7.kolo sobota 26.10. od 13.30 hod.

FOTBAL Jevišovice - TJ Sokol Tasovice - 1:3  poločas 0:1 

Branky:45´(PK)a 87´Varhaníková Monika,70Herkuczová Zdena

Sestava:Křížová Lucie-Žáková Jana -Kútniková Helena-Matulová Šárka-Kubicová Eliška -Eliášová Tereza -Varhaníková Monika -Žiačková Lucie-Herkuczová Zdena (K)-Roháčová Denisa-Remešová Jitka-Foralová Lenka-Kútníková Helena-Procházková Markéta-Valášková Natálie

Počet diváků: 50

Vývoj skóre:0-2, 1-2, 1-3

Trenér: Dítě Lubomír

 
 

Dorost-1.třída- skupina B

Dorost:                                  hřiště:    Tasovice

13.kolo neděle 27.10.2019 od 11.45 hod.            

TJ Sokol Tasovice/Hrádek - TJ Sokol Novosedly 2:2 poločas 2:0

Branky: 5´Svoboda Šimon,15´Lesniak František

Sestava:Hřebabecký Petr -Matuška Miloslav(85´Kodýtek Ondřej)-Novák David-Lesniak František(78´Jedlička Filip)-Bobor Pavel K-Svoboda Šimon-Kodýtek Jakub(90´Szabo Jakub)-Žák Ivo(67´Hříbek Matěj)-Provazník Petr-Fajkus Vojtěch-Dehner William jaromír(81´Lelovský Martin)

Do zápasu nezasáhl Šimánek Daniel.

Diváků 30

ŽK:65´Fajkus Vojtěch,90´Novák David

Vývoj zápasu: 2:0, 2:2

2.poločas nastaven o 2 minuty z důvodů zjišťování stavu zraněného hráčů a ošetřování na hrací ploše.

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel-Mlejnek Jan

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Višňové 11 9 0 2 54:18 27
2 TJ Sokol Pohořelice 11 8 3 0 31:17 27
3 TJ Sokol Novosedly 11 7 3 1 35:19 24
4 FK Znojmo 11 7 1 3 49:27 22
5 SK Vojkovice 11 7 0 4 34:21 21
6 Tasovice/Hrádek 11 5 3 3 32:21 18
7 Sokol Dobšice 11 5 3 3 33:27 18
8 FC Moravský Krumlov 11 4 0 7 25:24 12
9 RAFK 11 3 2 6 28:34 11
10 TJ Sokol Nosislav 11 3 1 7 22:40 10
11 FC Miroslav 11 3 0 8 19:37 9
12 FC Pálava Mikulov 11 2 0 9 22:43 6
13 FC Hustopeče 12 0 2 10 17:73 2

 

Ženy:                      hřiště  Tasovice

5.kolo neděli 13.10. od 15.00 hod.

TJ Sokol Tasovice - SK Líšeň B  3:1   poločas 1:1 

Branky:40´Burdelová Kamila,60´Herkuczová Zdena,61´Varhaníková Monika

Sestava:Křížová Lucie-Žáková Jana -Kútniková Helena-Burdelová Kamila-Kubicová Eliška -Eliášová Tereza -Varhaníková Monika -Žiačková Lucie-Herkuczová Zdena (K)-Roháčová Denisa-Remešová Jitka-Kubíková Hana,Matulová Šárka,Foralová Lenka

Počet diváků: 50

Trenér: Dítě Lubomír

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno B 5 5 0 0 35:1 15
2 Medlánky 5 4 0 1 17:3 12
3 Kotvrdovice 6 3 0 3 14:11 9
4 Tasovice 6 3 0 3 13:14 9
5 Troubsko 6 3 0 3 7:25 9
6 Líšeň B 6 2 0 4 9:16 6
7 Okříšky 6 2 0 4 15:24 6
8 Jevišovice 4 0 0 4 6:22 0

Dorost:                                  hřiště:    Oblekovice

Dorost-1.třída- skupina B

12.kolo neděle 20.10.2019 od 13.15 hod.

 ZMĚNA TERMÍNU UTKÁNÍ

 Nový termín-sobota 19.10.2019 od 15.00 hod.            

FK Znojmo - TJ Sokol Tasovice/Hrádek 4:1  poločas 3:0 

Branky: 75´Furik Jakub

Sestava:Hřebabecký Petr -Novák David(46´Hříbek Matěj)-Lesniak František-Bobor Pavel K(75´Šimánek Daniel)-Svoboda Šimon(81´Jedlička Filip)-Furik Jakub-Kodýtek Jakub(70´Lelovský Martin)-Žák Ivo-Provazník Petr-Dehner William jaromír-Matuška Miloslav(70´Kodýtek Ondřej)

Diváků 60

Vývoj zápasu: 4:0-4:1

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel-Mlejnek Jan

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 TJ Sokol Pohořelice 10 8 2 0 28:14 26
2 Prosiměřice/Višňové 10 8 0 2 51:18 24
3 TJ Sokol Novosedly 10 7 2 1 33:17 23
4 FK Znojmo 10 6 1 3 43:27 19
5 SK Vojkovice 10 6 0 4 31:21 18
6 Tasovice/Hrádek 10 5 2 3 30:19 17
7 Sokol Dobšice 9 4 2 3 27:24 14
8 RAFK 10 3 2 5 28:28 11
9 FC Moravský Krumlov 10 3 0 7 22:23 9
10 FC Miroslav 10 3 0 7 19:34 9
11 TJ Sokol Nosislav 10 2 1 7 14:39 7
12 FC Pálava Mikulov 9 2 0 7 21:37 6
13 FC Hustopeče 10 0 2 8 16:62 2

 

Starší žáci                      hřiště:       

10.kolo 

TJ Sokol Tasovice  Volný los  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Práče 7 7 0 0 43:4 21
2 Šatov 7 6 1 0 41:12 19
3 Dobšice/Suchohrdly 7 5 0 2 47:13 15
4 Miroslav 7 5 0 2 31:14 15
5 Tasovice 8 4 1 3 33:26 13
6 Hrádek 7 3 0 4 26:24 9
7 Přímětice/Jevišovice 7 3 0 4 20:23 9
8 Moravský Krumlov 9 3 0 6 16:27 9
9 Mramotice/Olbramkostel 7 3 0 4 17:33 9
10 Štítary 8 2 0 6 20:50 6
11 Olbramovice 9 2 0 7 13:60 6
12 Micmanice/Slup 7 1 0 6 11:32 3

Mladší žáci:                                   hřiště     Tasovice                                           

9.kolo neděle 20.10.2019 od 12.00 hod.

TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Šanov 2:0  poločas 0:0

Branka:Vašíček Patrik,Mitáš David 

Sestava:Kohoutek Adam ,Nosek Petr ,Mitáš David ,Vašíček Patrik ,Vomočil Matěj (K),Vasmanský Roman ,Vomočil Patrik ,Tesařík Štěpán ,Shehata Adam ,Baláž Libor ,Buchta Marek,Doležal Lukáš,Juhaňák Daniel ,Letocha Ondřej ,Provazník David

Počet diváků  30

Trenér: Vomočil Václav

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tasovice 8 7 1 0 60:2 22
2 Šanov 7 5 1 1 55:9 16
3 Prosiměřice 7 3 0 4 24:23 9
4 Hevlín 7 1 1 5 21:45 4
5 Dyje 7 0 1 6 5:86 1

 

Přípravka A:           hřiště:  Tasovice

9.kolo sobota 19.10.2019  od 10 a 11 hod.

TJ Sokol Tasovice - FK Aditeg Vrbovec-Dyjákovičky 5:3  poločas 5:0 

Branky: Baláž Libor 2x,Procházka Tomáš,Shehata Adam 2x,

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil Patrik

Diváků 20

Trenér: Zdeněk Doležal

TJ Sokol Tasovice - FK Aditeg Vrbovec-Dyjakovičky 6:0  poločas 2:0

Branky: Baláž Libor 3x,Juhaňák Daniel,Shehata Adam,Tesařík Štěpán

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil Patrik

Diváků 20

Trenér: Zdeněk Doležal

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tasovice 14 13 0 1 182:42 39
2 1. SC Znojmo 14 10 1 3 136:52 31
3 Vrbovec-Dyjákovičky 13 9 0 4 104:47 27
4 Jaroslavice 14 7 0 7 96:97 21
5 Šanov 14 6 2 6 107:89 20
6 Hrádek 13 4 2 7 84:68 14
7 Šatov 13 1 1 11 19:178 4
8 Hrušovany nad Jevišovkou 13 1 0 12 15:170 3

Mladší přípravka :         hřiště  

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 1.SC Znojmo modrá 14 14 0 0 246:20 42
2 Moravský Krumlov 14 13 0 1 158:44 39
3 Tasovice 14 11 0 3 109:68 33
4 FK Znojmo 14 10 0 4 124:71 30
5 Hrádek 14 8 3 3 107:72 27
6 Vrbovec-Dyjákovičky 14 8 1 5 130:90 25
7 Dobšice 14 7 0 7 83:112 21
8 Šanov 14 6 1 7 86:120 19
9 Prosiměřice 14 5 1 8 64:115 16
10 1. SC Znojmo bílá 14 5 0 9 108:124 15
11 Micmanice/Slup 14 5 0 9 86:105 15
12 Přímětice/Hluboké Mašůvky 14 3 0 11 78:116 9
13 Blížkovice 14 0 0 14 22:177 0
14 Hostěradice 14 0 0 14 23:190 0

 

Ženy:                      hřiště  Troubsko - tráva

5.kolo neděli 13.10. od 15.00 hod.

TJ Sokol Troubsko - TJ Sokol Tasovice 0:4  poločas 0:4

Branky:39´Eliášová Tereza,45+14´Žáková Jana,45+11´Roháčová Denisa,45+25´Varhaníková Monika

Sestava:Křížová Lucie-Žáková Jana -Kútniková Helena-Burdelová Kamila-Kubicová Eliška -Eliášová Tereza -Varhaníková Monika -Žiačková Lucie-Herkuczová Zdena (K)-Roháčová Denisa-Remešová Jitka-Procházková Markéta-Králíková Tereza-Valášková Natálie 

Zranění: V 1. minutě došlo ke zranění hráčky D68 - Švancarová Petra - podezření na zranění krční páteře. Ke zranění došlo nezaviněně při obraném zákroku. Hráčka utkání nedohrála a byla odvezena k ošetření ZZS.Nastavení doby hry: V prvním poločase jsem nastavil 27 minut za promarněný čas při ošetřování D68.

Počet diváků: 40

Trenér: Dítě Lubomír

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno B 4 4 0 0 30:1 12
2 Medlánky 4 3 0 1 16:3 9
3 Kotvrdovice 5 3 0 2 14:10 9
4 Tasovice 5 2 0 3 10:13 6
5 Okříšky 5 2 0 3 15:19 6
6 Líšeň B 5 2 0 3 8:13 6
7 Troubsko 5 2 0 3 5:24 6
8 Jevišovice 3 0 0 3 5:20 0

Dorost:                                  hřiště:    Tasovice

11.kolo neděle 13.10.2019 od 12.15 hod.            

TJ Sokol Tasovice/Hrádek - FC Moravský Krumlov 2:1  poločas 1:1

Branky: 25´Hříbek Matěj,61´Kodýtek Jakub

Sestava:Hřebabecký Petr -Novák David-Lesniak František(75´Kodytek Ondřej)-Bobor Pavel K-Svoboda Šimon-Furik Jakub-Kodýtek Jakub-Provazník Petr-Fajkus Vojtěch-Dehner William jaromír(65´Mrkos Richard)-Hříbek Matěj(68´Lelovský Martin)

Diváků 25

Vývoj zápasu: 1:0-1:1-2:1

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel-Mlejnek Jan

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Višňové 10 8 0 2 51:18 24
2 TJ Sokol Novosedly 10 7 2 1 33:17 23
3 TJ Sokol Pohořelice 9 7 2 0 24:12 23
4 SK Vojkovice 9 6 0 3 30:19 18
5 Tasovice/Hrádek 9 5 2 2 29:15 17
6 FK Znojmo 9 5 1 3 39:26 16
7 Sokol Dobšice 9 4 2 3 27:24 14
8 RAFK 9 3 2 4 28:27 11
9 FC Miroslav 9 3 0 6 17:30 9
10 FC Moravský Krumlov 9 2 0 7 21:23 6
11 FC Pálava Mikulov 9 2 0 7 21:37 6
12 TJ Sokol Nosislav 9 1 1 7 12:38 4
13 FC Hustopeče 10 0 2 8 16:62 2

Starší žáci                      hřiště:  FC Moravský Krumlov       

8.kolo sobota 12.10.2019 od 10.30 hod.

FC Moravský Krumlov - TJ Sokol Tasovice  1:3  poločas 1:2

Branky:Buchta Petr,Nosek Petr,Mrkos Richard

Sestava:Kohoutek Adam-Dehner Daniel Miroslav -Mitáš David -Vasmanský Martin -Knotek Viktor -Vomočil Matěj -Kodytek Ondřej (K)-Vašíček Patrik -Mrkos Richard -Dikovský Dušan -Nosek Petr -Szabo Jakub -Vítek Pavel -Buchta Marek -Buchta Petr

Diváků 29

Trenéři:Kodytek Radim-Kříž Zdeněk    

TABULKY SOUTĚŽE

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Práče 6 6 0 0 40:4 18
2 Šatov 6 5 1 0 36:12 16
3 Tasovice 8 4 1 3 33:26 13
4 Dobšice/Suchohrdly 6 4 0 2 30:12 12
5 Miroslav 6 4 0 2 27:13 12
6 Hrádek 6 3 0 3 26:21 9
7 Přímětice/Jevišovice 6 3 0 3 19:19 9
8 Mramotice/Olbramkostel 6 3 0 3 17:28 9
9 Moravský Krumlov 8 2 0 6 13:26 6
10 Štítary 7 2 0 5 19:33 6
11 Olbramovice 8 2 0 6 12:57 6
12 Micmanice/Slup 7 1 0 6 11:32 3

Mladší žáci:                                   hřiště      TJ Sokol Hevlín                                           

8.kolo sobota 12.10.2019 od 14.00 hod.

TJ Sokol Hevlín - TJ Sokol Tasovice  0:11  poločas 0:7  

Branka:Nosek Petr ,Vomočil Matěj ,Baláž Libor 2x,Buchta Marek,Shehata Adam 2x,Tesařík Štěpán,Vašíček Patrik,Vasmanský Roman 2x  

Sestava:Kohoutek Adam ,Nosek Petr ,Mitáš David ,Vašíček Patrik ,Vomočil Matěj (K),Vasmanský Roman ,Vomočil Patrik ,Tesařík Štěpán ,Shehata Adam ,Baláž Libor ,Buchta Marek,Doležal Lukáš,Juhaňák Daniel ,Letocha Ondřej ,Provazník David

Počet diváků  40

Trenér: Vomočil Václav

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tasovice 7 6 1 0 58:2 19
2 Šanov 6 5 1 0 55:7 16
3 Prosiměřice 7 3 0 4 24:23 9
4 Hevlín 6 1 0 5 18:42 3
5 Dyje 6 0 0 6 2:83 0

Přípravka A:           hřiště:  TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou-UT

8.kolo neděle 13.10.2019  od 10 a 11 hod.

TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - TJ Sokol Tasovice 3:25  poločas 0:9 

Branky: Baláž Libor 4x,Juhaňák Daniel 3x,Procházka Tomáš 2x,Sedlák Patrik,Shehata Adam 4x,Svoboda Roman 2x,Vomočil Patrik 2x,Tesařík Štěpán 4x

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil 

Diváků 30

Trenér: Zdeněk Doležal

 

TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou - TJ Sokol Tasovice 1:18 poločas 0:6

Branky:Baláž Libor 3x,Doležal Lukáš 5x,Sedlák Patrik 3x,Vomočil Patrik 2x,Shehata Adam 2x,Tesařík Štěpán 2x,Vasmanský Roman

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil 

Diváků 30

Trenér: Zdeněk Doležal

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tasovice 10 9 0 1 128:35 27
2 Vrbovec-Dyjákovičky 11 9 0 2 101:36 27
3 1. SC Znojmo 12 8 1 3 115:45 25
4 Jaroslavice 14 7 0 7 96:97 21
5 Šanov 12 6 2 4 100:68 20
6 Hrádek 13 4 2 7 84:68 14
7 Šatov 11 0 1 10 9:171 1
8 Hrušovany nad Jevišovkou 9 0 0 9 4:117 0

Mladší přípravka :         hřiště  Oblekovice

 
7.kolo neděle 13.10. od 10 a 11 hod.

FK Znojmo - TJ Sokol Tasovice 6:9  poločas 3:4

Branky: Eliáš Ondřej 3x-Havlík Lukáš 3x- Prokeš Jakub3x 

Sestava:Běhavka Bohumil -Bořil Kryštof-Eliáš Ondřej-Havlík Lukáš-Hrdina Jakub -Juhaňák Jan-Prokeš Jakub-Sedlák David-Svoboda Dominik-Svoboda Filip (K)-Varga Ondřej-Změlík Marek 

Trenér: Durajka Josef-Čop Jan

 
FK Znojmo - TJ Sokol Tasovice 7:10  poločas 3:4

Branky:Běhavka Bohumil,Eliáš Ondřej 4x -Havlík Lukáš -Juhaňák Jan 2x -Sedlák David,Svoboda Dominik 

Sestava:Běhavka Bohumil -Bořil Kryštof-Eliáš Ondřej-Havlík Lukáš-Hrdina Jakub -Juhaňák Jan-Prokeš Jakub-Sedlák David-Svoboda Dominik-Svoboda Filip (K)-Varga Ondřej-Změlík Marek 

Trenér: Durajka Josef-Čop Jan

 

 

Ženy:                      hřiště  Tasovice

4.kolo neděli 6.10. od 15.00 hod.

TJ Sokol Tasovice - FC Medlánky  0:1  poločas 0:1

Sestava:Křížová Lucie-Žáková Jana -Matulová Šárka-Kútniková Helena-Burdelová Kamila-Kubicová Eliška -Eliášová Tereza -Varhaníková Monika -Žiačková Lucie-Herkuczová Zdena (K)-Roháčová Denisa-Foralová Lenka-Procházková Markéta-Králíková Tereza-Valášková Natálie 

ŽK-  85´Herkuczová Zdena 1 - 0

Počet diváků: 30

Trenér: Dítě Lubomír

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno B 4 4 0 0 30:1 12
2 Medlánky 3 3 0 0 15:1 9
3 Okříšky 4 2 0 2 14:14 6
4 Kotvrdovice 4 2 0 2 9:9 6
5 Troubsko 4 2 0 2 5:20 6
6 Líšeň B 4 1 0 3 6:12 3
7 Tasovice 4 1 0 3 6:13 3
8 Jevišovice 3 0 0 3 5:20 0

Dorost:                                  hřiště:    Dobšice

10.kolo neděle 6.10.2019 od 12.30 hod.            

Sokol Dobšice - TJ Sokol Tasovice/Hrádek 1:1  poločas 1:0

Branky: 55´Bobor Pavel

Sestava:Hřebabecký Petr -Matuška Miloslav-(84´Kodýtek Ondřej)-Novák David-Bobor Pavel K -Svoboda Šimon-Furik Jakub-Kodýtek Jakub-Žák Ivo(65´Jedlička Filip)-Provazník Petr-Fajkus Vojtěch-Dehner William jaromír(80´Lelovský Martin)

Do zápasu nezasáhl Janíček Michal.

Diváků 30

ŽK: 0-1(77´Fajkus Vojtěch)

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel

Hodnocení domácího trenéra:

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Višňové 9 7 0 2 46:16 21
2 TJ Sokol Novosedly 9 6 2 1 27:14 20
3 TJ Sokol Pohořelice 8 6 2 0 20:9 20
4 SK Vojkovice 8 6 0 2 27:15 18
5 Tasovice/Hrádek 8 4 2 2 27:14 14
6 FK Znojmo 8 4 1 3 36:25 13
7 RAFK 8 3 2 3 26:24 11
8 Sokol Dobšice 8 3 2 3 24:22 11
9 FC Moravský Krumlov 7 2 0 5 19:18 6
10 FC Miroslav 8 2 0 6 14:28 6
11 FC Pálava Mikulov 8 2 0 6 19:34 6
12 TJ Sokol Nosislav 8 1 1 6 10:33 4
13 FC Hustopeče 9 0 2 7 13:56 2

Starší žáci                      hřiště:  Tasovice

7.kolo sobota 5.10.2019 od 15.00 hod.

TJ Sokol Tasovice  - TJ Olbramovice 8:2  poločas 5:0

Branky:Buchta Petr,Dikovský Dušan 3x,Vasmanský Martin,Vašíček Patrik,Szabo Jakub,Mitáš David 

Sestava:Kohoutek Adam-Dehner Daniel Miroslav -Mitáš David -Vasmanský Martin -Knotek Viktor -Vomočil Matěj -Kodytek Ondřej (K)-Vašíček Patrik -Mrkos Richard -Dikovský Dušan -Nosek Petr -Szabo Jakub -Vítek Pavel -Buchta Marek -Buchta Petr

Diváků 50

Trenéři:Kodytek Radim-Kříž Zdeněk

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Šatov 5 4 1 0 30:7 13
2 Prosiměřice/Práče 4 4 0 0 25:1 12
3 Dobšice/Suchohrdly 5 4 0 1 28:7 12
4 Miroslav 6 4 0 2 27:13 12
5 Tasovice 7 3 1 3 30:25 10
6 Hrádek 5 3 0 2 24:15 9
7 Přímětice/Jevišovice 5 3 0 2 14:13 9
8 Štítary 5 2 0 3 16:19 6
9 Moravský Krumlov 7 2 0 5 12:23 6
10 Mramotice/Olbramkostel 5 2 0 3 11:26 6
11 Micmanice/Slup 7 1 0 6 11:32 3
12 Olbramovice 7 1 0 6 8:55 3

Mladší žáci:                                   hřiště       Tasovice                                          

7.kolo neděle 6.10.2019 od 12.30 hod.

TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Prosiměřice 6:0  poločas 3:0    

Branka:Nosek Petr 2x,Vomočil Matěj 2x,Baláž Libor,Buchta Marek  

Sestava:Kohoutek Adam ,Nosek Petr ,Mitáš David ,Vašíček Patrik ,Vomočil Matěj (K),Vasmanský Roman ,Vomočil Patrik ,Tesařík Štěpán ,Shehata Adam ,Baláž Libor ,Buchta Marek,Doležal Lukáš,Juhaňák Daniel ,Letocha Ondřej ,Provazník David

Počet diváků  40

Trenér: Vomočil Václav

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Šanov 6 5 1 0 55:7 16
2 Tasovice 6 5 1 0 47:2 16
3 Prosiměřice 6 2 0 4 19:23 6
4 Hevlín 5 1 0 4 18:31 3
5 Dyje 5 0 0 5 2:78 0

Přípravka A:           hřiště:  Tasovice

7.kolo sobota 5.10.2019  od 10 a 11 hod.

TJ Sokol Tasovice - SK Sokol Jaroslavice 13:5  poločas 4:2

Branky: Baláž Libor 2x,Shehata Adam 3x,Vasmanský Roman 5x,Vomočil Patrik ,Tesařík Štěpán 2x

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Krupička Aleš -Marek Lukáš -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil Patrik

Diváků 30

Trenér: Zdeněk Doležal

 

TJ Sokol Tasovice - SK Sokol Jaroslavice 13:5  poločas 5:3

Branky:Baláž Libor 4x,Vomočil Patrik 2x,Shehata Adam 2x,Tesařík Štěpán 5x

Sestava:Baláž Libor -Doležal Lukáš (K)-Hrdina Tomáš -Juhaňák Daniel -Krupička Aleš -Marek Lukáš -Procházka Tomáš -Sedlák Patrik -Shehata Adam -Svoboda Roman -Tesařík Štěpán -Vasmanský Roman -Vomočil Patrik

Diváků 30

Trenér: Zdeněk Doležal

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Tasovice 10 9 0 1 128:35 27
2 1. SC Znojmo 12 8 1 3 115:45 25
3 Vrbovec-Dyjákovičky 9 8 0 1 85:24 24
4 Šanov 12 6 2 4 100:68 20
5 Jaroslavice 12 5 0 7 65:96 15
6 Hrádek 11 3 2 6 72:52 11
7 Šatov 9 0 1 8 8:140 1
8 Hrušovany nad Jevišovkou 9 0 0 9 4:117 0

Mladší přípravka :         hřiště  Tasovice

6.kolo neděle 6.10. od 10 a 11 hod.

TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Šanov 11:2  poločas 7:2

Branky: Eliáš Ondřej 3x-Havlík Lukáš 4x -Juhaňák Jan 2x - Prokeš Jakub,Svoboda Dominik  

Sestava:Běhavka Bohumil -Bořil Kryštof-Eliáš Ondřej-Havlík Lukáš-Hrdina Jakub -Juhaňák Jan-Prokeš Jakub-Sedlák David-Svoboda Dominik-Svoboda Filip (K)-Varga Ondřej-Změlík Marek 

POčet diváků 30

Trenér: Durajka Josef-Čop Jan

 
TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Šanov 8:1  poločas 2:1

Branky:Eliáš Ondřej 2x -Havlík Lukáš 3x -Juhaňák Jan -Prokeš Jakub-Varga Ondřej 

Sestava:Běhavka Bohumil -Bořil Kryštof-Eliáš Ondřej-Havlík Lukáš-Hrdina Jakub -Juhaňák Jan-Prokeš Jakub-Sedlák David-Svoboda Dominik-Svoboda Filip (K)-Varga Ondřej-Změlík Marek 

Počet diváků 30

Trenér: Durajka Josef-Čop Jan

 

Ženy:                      hřiště  Sokolova - tráva

3.kolo neděli 29.9. od 11.00 hod.

Lokomotiva Brno Horní Heršpice B - TJ Sokol Tasovice 7:0 poločas 4:0

Sestava:Křížová Lucie-Žáková Jana -Kubíková Hana-Burdelová Kamila-Kubicová Eliška -Eliášová Tereza -Varhaníková Monika -Procházková Markéta-Žiačková Lucie -Herkuczová Zdena (K)-Remešová Jitka-Kútniková Helena-Králíková Tereza-Foralová Lenka-Valášková Natálie -Roháčová Denisa

Počet diváků: 44

Trenér: Dítě Lubomír

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno B 3 3 0 0 18:1 9
2 Medlánky 2 2 0 0 14:1 6
3 Troubsko 3 2 0 1 5:8 6
4 Okříšky 3 1 0 2 13:14 3
5 Kotvrdovice 3 1 0 2 3:7 3
6 Líšeň B 3 1 0 2 6:11 3
7 Tasovice 3 1 0 2 6:12 3
8 Jevišovice 2 0 0 2 3:14 0

Dorost:                                  hřiště:    Tasovice

9.kolo neděle 29.9.2019 od 12.45 hod.            

TJ Sokol Tasovice/Hrádek - FC Miroslav 3:1  poločas 2:0

Branky: 22´Bobor Pavel,39´Kodýtek Jakub,69´Furik Jakub

Sestava:Hřebabecký Petr -Bobor Dominik(68´Lelovský Martin) -Novák David -Lesniak František(21´Hříbek Matěj) -Boháč Michal-Janíček Michal-Furik Jakub(K)(88´Matuška Miloslav)-Kodýtek Jakub-Provazník Petr- Fajkus Vojtěch -Dehner William jaromír

Diváků 40

Vývoj skóre: 3:0, 3:1

ŽK: 0-2

Trenéři: Pavel Houšť-Jakub Houšť-Bukáček Pavel

Hodnocení domácího trenéra:

Po ospalém a ne moc povedeném začátku se od 20. minuty hra domácích zlepšila. Tasovičtí přidali na důrazu a zpřesnili kombinaci, což vedlo ve 23. minutě ke vstřelení prvního gólu, kdy po dobré spolupráci Dehnera a Lesniaka se dostal ke střele P. Bobor a přesnou střelou k tyči otevřel skére 1:0. Ve 39. minutě se po krásné, rychlé kombinační akci z pravé strany prosadil Kodytek a prudkou střelou z úhlu zvýšil na 2:0. Po přestávce domácí znovu zaspali začátek, ale postupně se dostávali do hry a v 69. minutě, po přesném centru, zvyšoval hlavou Furik na 3:0. V závěru hosté  upravili výsledek utkání na 3:1 po samostatném brejku.

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Prosiměřice/Višňové 8 7 0 1 44:12 21
2 TJ Sokol Novosedly 8 5 2 1 23:12 17
3 TJ Sokol Pohořelice 7 5 2 0 18:9 17
4 SK Vojkovice 7 5 0 2 21:14 15
5 Tasovice/Hrádek 7 4 1 2 26:13 13
6 Sokol Dobšice 7 3 1 3 23:21 10
7 FK Znojmo 7 3 1 3 21:22 10
8 RAFK 7 2 2 3 22:22 8
9 FC Moravský Krumlov 7 2 0 5 19:18 6
10 FC Pálava Mikulov 7 2 0 5 18:28 6
11 FC Miroslav 7 2 0 5 12:24 6
12 TJ Sokol Nosislav 7 1 1 5 10:31 4
13 FC Hustopeče 8 0 2 6 10:41 2

Starší žáci                      hřiště:  Štítary

6.kolo sobota 28.9.2019 od 13.00 hod.

 TJ Sokol Štítary - TJ Sokol Tasovice Tasovice 5:4  poločas 3:2

Branky:Dikovský Dušan 2x,Buchta Petr,Kodýtek Ondřej 

Sestava:Kohoutek Adam-Dehner Daniel Miroslav -Mitáš David -Vasmanský Martin -Knotek Viktor -Vomočil Matěj -Kodytek Ondřej (K)-Vašíček Patrik -Mrkos Richard -Dikovský Dušan -Nosek Petr -Szabo Jakub -Vítek Pavel -Buchta Marek -Buchta Petr

Diváků 35

Trenéři:Kodytek Radim-Kříž Zdeněk

 Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Šatov 5 4 1 0 30:7 13
2 Prosiměřice/Práče 4 4 0 0 25:1 12
3 Miroslav 6 4 0 2 27:13 12
4 Dobšice/Suchohrdly 4 3 0 1 21:6 9
5 Hrádek 4 3 0 1 20:10 9
6 Tasovice 6 2 1 3 22:23 7
7 Přímětice/Jevišovice 4 2 0 2 9:9 6
8 Štítary 5 2 0 3 16:19 6
9 Moravský Krumlov 5 2 0 3 8:15 6
10 Mramotice/Olbramkostel 3 1 0 2