Sezóna 2024/25

 
PODZIM 2024
 
 
 
STARNET Okresní liga starších žáků-skupina "A"                                                       
kolo datum začátek
utkání
odjezd domácí
utkání
venkovní
utkání
BUS
Ludvík
povrch
hřiště
předzápasem
3. Ne
18.8.
14.30 13.30   Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B
hřiště: Vrbovec
ANO PT  
4. Ne
25.8.
10.00   FOTBAL Jevišovice-Mikulovice     UT-PT  
5. Ne
1.9.
12.30 11.30   TJ Sokol Přímětice ANO PT  
6. So
7.9.
13.00   FC Miroslav     UT-PT  
7. Ne
15.9.
14.00 13.00   TJ Sokol Přímětice ANO PT  
8. So
21.9.
13.00   SK Vranov nad Dyjí     UT-PT  
9. Ne
29.9.
13.00 12.00   FCC SK Únanov ANO PT  
10. Ne
6.10.
10.00   Hrádek-Jaroslavice     UT-PT  
11. Ne
13.10.
12.30 11.15   TJ Sokol Štítary ANO PT  
1. Ne
20.10.
12.30 11.30   TJ Prosiměřice ANO PT  
2. So
26.10.
13.00   Sokol Dobšice     UT-PT zápas-ženy
Lokomotiva Brno "B"
10.30 hod.
      
 
MSDŽ skupina "C"

Naše mužstvo žen je přihlášeno  do nadcházejícího ročníku 2024/25 do MSDŽ skupiny "C" ,kde mistrovská utkání budou začínat víkendem 31.8.-1.9.2024(1. kolo) a ukončení podzimní části je plánované na víkend 26.-27.10.2024(9.kolo).

V soutěži je přihlášeno 10 mužstev a to Okříšky-Tasovice-Jevišovice/Mikulovice-Medlánky-Brno Heršpice-Olomouc "C"-Líšeň "B"-Hodonín-Jihlava-Třebíč

Losovací aktiv je ve středu 19.6.2024 od 17.00 hod. v prostorách BEA Centrum v Olomouci.

Rozlosování soutěže 2024/25-MSDŽ-skupina "C"

Všechny domácí utkání bude naše ženské mužstvo hrávat v sobotu v 10.30 hod.Všechny domácí utkání budou na umělém povrchu.Venkovní utkání budou upřesněny až po obdržení hlášenek od soupeřů.

Losovací aktiv zase změnil jak počty klubů v MSDŽ-skupiny "C" na 10 mužstev(plán byl původně jen 8 mužstev),tak i začátek soutěže a to již víkendem 31.8.-1.9.2024 a změnou kol,kdy začínat se bude 1.kolem(původně se mělo začínat 2.kolem).Náš celek obdržel losovací číslo 5.
Kluby v této soutěži:
stávající-TJ Sokol Tasovice,Jevišovice/Mikulovice,FC MedlánkySK Huhtamaki Okříšky,FC Vysočina Jihlava,FK Hodonín,FŠ Třebíč,FK Líšeň B,Brno Heršpice B
nový klub- SK Olomouc SIGMA C
 
 
5. liga staršího dorostu JmKFS skupina "B"
 

Náš starší dorost vyhrál 1.třídu JmKFS za což klukům a realizačnímu týmu(trenér-Marek Dítě a vedoucí mužstva Jakub Houšť) moc gratulujeme.Náš klub ale nevyužije možnost postupu do krajského přeboru JmKFS a i na nadcházející sezónu 2024/25 mužstvo našeho staršího dorostu je přihlášeno do nově pojmenované soutěže 5.liga staršího dorostu(dřív pojemenováno 1.třídy staršího dorostu) JmKFS.

Zahájení podzimní mistrovské části této 5.ligy staršího dorostu je plánován na víkend 10.-11.8.2024(2.kolo) a ukončení podzimní části je plánované na víkend 2.-3.11.2024(1. kolo)

Losovací aktiv proběhne ve čtvrtek 27.6.2024 od 17.00 hod. v prostorách hotelu Avanti Brno 

Rozlosování soutěže 2024/25- 5.liga skupiny B(dříve pod názvem 1.třída)

 

Všechny domácí utkání bude naše dorostenecké mužstvo hrávat v sobotu v 10.30 hod.Venkovní utkání budou upřesněny až po obdržení hlášenek od soupeřů.
Náš celek obdržel losovací číslo 5.Dorostenecké mužstvo bude hrát domácí utkání stejné víkendy jako B mužstvo mužů.
Kluby v soutěži:
stávající-TJ Sokol Tasovice,FK Renocar Podolí,Sokol Dobšice,SK Chrlice,FC Moravský Krumlov,FK Znojmo,SK Vojkovice,FC Pálava Mikulov
postupující mužstva z OP-TJ TATRAN Starý Lískovec,FK 1932 Hrušovany u Brna
přesun klubu ze skupiny C do naší skupiny B-Újezd/Křenovice
sestup z krajského přeboru-FC Soběšice
spojení s jiným klubem- ročník 2023/24 Křepice/Velké Němčice a ročník 2024/25 Velké Němčice/Nosislav, ročník 2023/24 TJ Čechie Zastávka a ročník 2024/25 Zastávka/Zbýšov 
 
 

Znojemské pivo 8.liga - Rozlosování mužů "B"

 PODZIM 2024
kolo datum začátek
utkání
domácí
utkání
venkovní
utkání
povrch
hřiště
2. SO
10.8.
17.00 SK AJAX Dyjákovice     PT-UT
3.
16.8.
18.30   FOTBAL Jevišovice-Mikulovice
hřiště: Mikulovice
 
4. Ne
25.8.
14.00 TJ Horní Kounice   PT-UT
5. So
31.8.
16.30   TJ Sokol Šanov  
6. Ne
8.9.
14.00 Sokol Dobšice "B"   PT-UT
7. So
14.9.
16.00   TJ Sokol Božice  
8. Ne
22.9.
14.00 TJ Sokol Blížkovice   PT-UT
9. Ne
29.9.
15.00   FC M. Krumlov "B"
hřiště:1.-M.Krumlov , 2.-Polánka
 
10. So
5.10.
15.30 FCC SK Únanov   UT-PT
11. Ne
13.10
15.00   FK Práče  
12. So
19.10.
15.00 TJ Sokol Hrádek   UT-PT
13. Ne
27.10.
14.00   TJ Cukrovar
Hrušovany nad Jevišovkou
 
1. So
2.11.
14.00   FC Miroslav  
 Naše B mužstvo mužů je přihlášeno pro nadcházející ročník 2024/25 do Okresního přeboru pod OFS Znojmo.Bohužel náš celek se nemůže přihlásit do poháru OFS Znojmo z důvodu toho,že OFS Znojmo si stanovilo podmínku ,že kluby co mají  A mužstva mužů výše postavené než jejich B mužstva,tak nesmí přihlásit tyto B mužstva do tohoto poháru.
Pro mužstva pod OFS Znojmo ještě nebyla stanovena termínová listina pro podzimní část ale hned jak bude,tzak ji najdete na našich stránkách.
Losovací aktiv pro všechny mužstva a věkové kategorie pod OFS Znojmo proběhne ve čtvrtek 27.6.2024 od 8.00 hod. v prostorách sálu OÚ Prosiměřice. 
 
Rozlosování soutěže 2024/25- 8.liga muži(dříve pod názvem Okresní přebor)

 

Venkovní utkání budou upřesněny až po obdržení hlášenek od soupeřů.Náš celek obdržel losovací číslo 14.B mužstvo mužů bude hrát domácí utkání stejné víkendy jako dorostenecké mužstvo.
Kluby v soutěži:
stávající-TJ Sokol Tasovice B,Sokol Dobšice B,FC Moravský Krumlov B,TJ Sokol Šanov,TJ Sokol Božice,FK Práče,TJ Horní Kounice,TJ Sokol Blížkovice,FCC SK Únanov,TJ Sokol Hrádek
postupující mužstva z III. třídy-SK AJAX Dyjákovice,TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou
sestup z 1.B třídy-FC Miroslav, Jevišovice/Mikulovice
 
 
 

Přípravné zápasy mužstev TJ Sokol Tasovice-léto 2024

muži "A"

1. So 13.7. od 10.00 hod.-TJ Sokol Tasovice - FC Dosta Bystrc(KP)   

 hřiště: Tasovice-tráva nebo Božice-tráva

Rozhodčí: R-Vařacha, AR1-Půček, AR2-Daniel

2.St 17.7. od 18.00 hod.-1.SC Znojmo U19

3.So 20.7. turnaj v Dačicích

13:15 hod. FK Dačice(1.A třída)-TJ Sokol Tasovice  (2x30 minut)

zápas o 1.-2. místo od 16:00 hod.

zápas o 3.-4. místo od 14:45 hod.

odjezd autobusu v 11.00 hod. od stadionu v Tasovicích.

4.Ne 28.7. od 17.30 hod. 1.SC Znojmo FK   předkolo poháru MOL Cup 

5.Ne-4.8. od 17:00 hod. TJ Sokol Lanžhot  první mistrovské utkání

Ženy

1.So 17.8. od 17:00 hod.-FK Líšeň B

hřiště: UMT Tasovice

2.Ne 24.8. od 17.00 hod.- Sitenzdorf

hřiště:Tasovice-UMT

Dorost

1.So 27.7. od 10:00 hod. TJ Sokol Tasovice-1.SC Znojmo U17

hřiště: v jednání

2.So-Ne 3.-4.8.- Hajduk Lipník(KP

hřiště:Lipník

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode