Sezóna 2023/24

 
JARO 2024
 
 

MUŽI B - Znojemské pivo Okresní přebor

Soutěžní ročník 2023/24

18. kolo
sobota 6.4.2024 od 16.30 hod.

 VS 

TJ Sokol Tasovice "B" - FC Moravský Krumlov "B" 6:3 poločas 3:2
 
 
 
Branky: 3´Fajkus Vojtěch,18´(PK) Navrátil Tomáš,30´Kučera Pavel,51´Doležal Zdeněk,64´,82´Buchta Petr - 33´,69´Staněk Jakub,36´Jackovič Jan
 
Sestava Tasovice
Hřebabečký Petr-Fila Radek-Vomočil Václav(48´Buchta Petr)-Kodytek Ondřej(55´Kadnár Petr)-Vojtíšek Petr-Kučera Pavel-Kodýtek Jakub(70´Dobeš Michael)-Szabo Jakub(45´Doležal Zdeněk st.)-Navrátil Tomáš(K)-Lapeš Radek-Fajkus Vojtěch
 
Do zápasu nezasáhl nezasáhl náhradní Dítě Lubomír.
 
Trenér: Zdeněk Doležal
 
Doba hry: 45+0 , 45+2
 
Diváků:  45
 
ŽK: 0 - 38´Pasterný Radek
 
ČK: 55´Hřebabecký Petr (TJ Sokol Tasovice)
Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva,
 
Rozhodčí: Koudela František

Zpráva rozhodčího

A.R.1 se nedostavil byl nahrazen laikem.A.R.2 nahradil A,R.1.Vyloucen CK 55min.hrac cislo 1 Hrebabecky Petr za Zmareni zjevne brankove moznosti souperova druzstva podrazenim protihrace v souboji o mic v neprerusene hre mimo PU.Brankar podrazil hostujiciho utocnika mimo PU hrac by sel sam na branku .Brankar odesel bez protestu vedom si prestupku.Nastaveni 2 min. za stridani vylouceneho hrace brankare.Za vylouceneho .brankare nastoupil hrac cislo 23.Kadnar Petr.

 

Foto z tohoto zápasu od pana Šimíka ZDE k nahlédnutí

 
Výsledky 18. kola
datum a čas domácí hosté skóre
06.04.2024 14:00 Božice A (2) Hrádek (4) 1 : 2
06.04.2024 16:30 Prosiměřice A (1) Rakšice A (5) 0 : 2
06.04.2024 16:30 Tasovice B (14) Moravský Krumlov B (3) 6 : 3
07.04.2024 10:15 Dobšice B (11) Šanov (8) 3 : 1
07.04.2024 16:30 Blížkovice A (10) Horní Kounice A (9) 1 : 3
07.04.2024 16:30 Suchohrdly (12) Práče A (7) 1 : 2
07.04.2024 16:30 Vrbovec-Dyjákovičky (13) Únanov A (6) 1 : 3
 
Celková tabulka
 
1 Rakšice A 16 9 6 1 41:23 33
2 Práče A 16 10 1 5 40:32 31
3 Tasovice B 16 9 2 5 39:30 29
4 Blížkovice A 16 9 2 5 44:39 29
5 Hrádek 16 9 2 5 36:33 29
6 Moravský Krumlov B 16 8 4 4 50:26 28
7 Dobšice B 16 7 2 7 51:52 23
8 Šanov 16 6 3 7 48:41 21
9 Prosiměřice A 16 6 2 8 34:38 20
10 Božice A 16 5 5 6 35:49 20
11 Horní Kounice A 16 5 3 8 35:42 18
12 Únanov A 15 3 4 8 24:29 13
13 Suchohrdly 16 2 4 10 22:51 10
14 Vrbovec-Dyjákovičky 15 2 2 11 29:43 8

 

ŽENY - MSDŽ - Skupina C

Soutěžní ročník 2023/24

 

10. kolo
sobota  6.4..2024 od 15.30 hod.
VS      
FC Medlánky - TJ Sokol Tasovice  7:1 poločas 3:1 
 
Branky:9´,76´Knapová Veronika,12´Roháčová Denisa(vlastní)-17´Soušková Jana,49´,74´Kopijevská Anželika,52´Valková Kamila- 18´Martínková Kateřina
 
Sestava Tasovice
Křížová Lucie-Kubíková Hana-Martínková Kateřina-Roháčová Denisa-Marečková Denisa-Žiačková Lucie-Remešová Jitka-Tisoňová Karolína-Hrnčářová Eliška-Popelková Marcela-Čopová Štěpánka (K)-Držmíšková Aneta-Vocílková Tereza-Eliášová Tereza-Goldová Monika-Horáčková Andrea-Sáblíková Barbora-King Nina
Trenér: Dítě Lubomír
 
Doba hry: 45+0 , 45+0
 
Diváků:  85
 
Rozhodčí: DOROTÍK Jan
 
Výsledky 10. kola
datum a čas domácí hosté skóre
06.04.2024 10:00 Jihlava (9) Okříšky (2) 10 : 1
06.04.2024 13:45 Jevišovice-Mikulovice (10) Líšeň B (1) 2 : 3
06.04.2024 15:30 Medlánky (6) Tasovice (5) 7 : 1
07.04.2024 14:00 Moravská Třebová (7) Hodonín (4) 3 : 3
07.04.2024 15:30 Třebíč (8) Lokomotiva Brno B (3) 6 : 4
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Lokomotiva Brno B 10 9 0 1 56:21 27
2 Líšeň B 10 8 1 1 54:13 25
3 Medlánky 10 7 0 3 45:26 21
4 Hodonín 10 6 1 3 33:32 19
5 Tasovice 10 5 0 5 18:27 15
6 Jihlava 10 4 1 5 26:19 13
7 Třebíč 10 4 0 6 39:43 12
8 Jevišovice-Mikulovice 10 3 1 6 17:27 10
9 Moravská Třebová 10 0 2 8 12:46 2
10 Okříšky 10 0 2 8 6:52 2

 

Dorost - 1.třída - Skupina B

soutěžní ročník 2023/24

 
18. kolo
sobota 6.4.2024 od 10.30 hod.
 VS 
TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Přímětice 6:1 poločas 4:0
 
Branky:10´Mrkos Richard,17´Vojtíšek Petr,28´Buchta Petr,40´(PK)Matula Tomáš,51´Konyarik Tomáš,88´Dítě Jiří - 76´Vincour Dominik
 
Sestva Tasovice
Kohoutek Adam-Buchta Petr-Konyárik Tomáš-Mrkos Richard (K)-Kodytek Ondřej -Dikovský Dušan-Vojtíšek Petr-Szabo Matěj-Doležal Zdeněk-Vojtíšek Tomáš-Ševela Šimon-Vomočil Matěj- Buchta Marek-Mitáš David-Knotek Viktor-Dítě Jiří-Szabo Jakub-Koňařík Matěj-Matula Tomáš
Trenér-Dítě Marek
 
Počet diváků: 60
 
Doba hry: 45+0 , 45+0
 
ŽK:47´Doležal Zdeněk - 33´Susko Tomáš,39´Ochman Jan,66´Bodanský Josef
 
R- HANÁK Radim

Zpráva rozhodčího

Mužstva se dohodla na sehrání utkání na travnaté hrací ploše.

 

Foto z tohoto utkání od pana Šimíka ZDE k nahlédnutí

 
Výsledky 18. kola
datum a čas domácí hosté skóre
06.04.2024 10:30 TJ Sokol Tasovice (14) TJ Sokol Přímětice (3) 6 : 1
06.04.2024 13:00 Sokol Dobšice (11) Křepice/Velké Němčice (8) 4 : 0
06.04.2024 13:30 SK Vojkovice (2) FC Pálava Mikulov (4) 1 : 1
06.04.2024 16:30 FC Moravský Krumlov (10) FK Znojmo (9) 1 : 1
07.04.2024 11:00 RAFK Rajhrad (12) TJ Prosiměřice (7) 18 : 0
07.04.2024 14:00 FK Střelice (1) FK Renocar Podolí (5) 0 : 7
07.04.2024 16:30 Čechie/Kahan (13) SK Chrlice (6) 1 : 1
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 FK Renocar Podolí 17 14 0 3 73:14 42
2 Sokol Dobšice 17 14 0 3 71:26 42
3 TJ Sokol Tasovice 17 13 1 3 60:17 40
4 RAFK Rajhrad 17 12 0 5 86:33 36
5 Čechie/Kahan 17 9 1 7 50:36 28
6 FC Moravský Krumlov 17 8 3 6 63:48 27
7 SK Chrlice 17 8 2 7 55:42 26
8 Křepice/Velké Němčice 17 7 1 9 31:41 22
9 TJ Sokol Přímětice 17 6 1 10 37:55 19
10 FK Znojmo 17 5 3 9 42:46 18
11 FK Střelice 17 5 3 9 27:65 18
12 SK Vojkovice 17 5 2 10 18:41 17
13 FC Pálava Mikulov 17 2 2 13 17:70 8
14 TJ Prosiměřice 17 1 1 15 21:117 4

Starší žáci- STARNET Okresní přebor-Skupina A 10+1

soutěžní ročník 2023/24

16. kolo
sobota 6.4..2024 od 14:00 hod.
 VS 
TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Přímětice 2:0 poločas 1:0
 
 
Branky:1´Maurer Štěpán,47´Tesařík Štěpán
 
Sestava Tasovice
Doležal Lukáš-Šnajdr Libor-Mališka Tadeáš-Vašina David-Vomočil Patrik-Rapčan Kryštof-Tesařík Štěpán-Vasmanský Roman-Svoboda Roman-Doležal Stanislav-Maurer Štěpán(K)-Procházka Tomáš-Doležal Lukáš-Marek Lukáš-Varga Ondřej-Shehata Adam
 
Trenér:Fajkus Vojtěch
 
ŽK: 0 - 0
 
Doba hry: 35+0 , 35+0
 
Diváků: 30
 
Rozhodčí: Bukáček Pavel
 
Výsledky 16. kola
datum a čas domácí hosté skóre
06.04.2024 14:00 Tasovice (12) Přímětice (3) 2 : 0
06.04.2024 14:00 Jaroslavice (1) Dobšice (5) 5 : 4
07.04.2024 09:15 Miroslav (2) Hrádek (4) 4 : 3
07.04.2024 14:00 Vedrovice (10) Prosiměřice (7) 4 : 6
07.04.2024 14:00 volný los (9) Štítary (8) ---
07.04.2024 14:00 Vranov nad Dyjí (11) Únanov (6) 6 : 3
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jaroslavice 13 12 0 1 92:11 36
2 Prosiměřice 12 11 0 1 63:16 33
3 Dobšice 13 10 0 3 70:20 30
4 Tasovice 13 10 0 3 64:17 30
5 Hrádek 13 6 1 6 33:42 19
6 Přímětice 13 6 0 7 28:44 18
7 Vranov nad Dyjí 13 5 0 8 32:56 15
8 Miroslav 13 4 0 9 33:54 12
9 Štítary 12 2 1 9 32:68 7
10 Únanov 12 2 1 9 15:52 7
11 Vedrovice 13 0 1 12 9:91 1
 

 

Mladší žáci- okresní přebor-Skupina A  8+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

18. kolo
neděle 7.4..2024 od 12.30 hod.
 VS  
Jevišovice/Mikulovice - TJ Sokol Tasovice 2:6  poločas 1:3 
hřiště: Mikulovice-přírodní tráva
 
 
 
Branky:23´,48´Biegler Ondřej - 16´,24´,30´,42´,46´Eliáš Ondřej,33´Juhaňák Jan
 
Sestava Tasovice:
Svoboda Filip (K)-Varga Ondřej-Juhaňák Jan-Sedlák Ondřej-Hrdina Jakub-Běhavka Bohumil-Eliáš Ondřej-Zálešák Vojtěch-Jedlička Jakub-Jedlička Lukáš-Kočí Karel-Prokeš Jakub-Machala David-Bálský Jiří Petr-Pacík Jan-Janíček Michal-Tuna Tadeáš 
Trenér: Durajka Josef
 
Doba hry: 30+0 , 30+1
 
Diváků: 25
 
Rozhodčí: Černý Adam
 
 
Výsledky 18. kola
datum a čas domácí hosté skóre
06.04.2024 11:00 Hevlín (11) Přímětice (8) 1 : 2
06.04.2024 14:00 Šatov (14) Prosiměřice (3) 2 : 4
07.04.2024 10:15 Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B (2) 1. SC Znojmo (4) 1 : 8
07.04.2024 12:30 Jevišovice - Mikulovice (12) Tasovice (7) 2 : 6
07.04.2024 14:00 Dobšice (13) Višňové (6) 5 : 1
07.04.2024 14:00 Blížkovice (10) Miroslav (9) 0 : 5
19.04.2024 16:00 Šanov (1) Vranov nad Dyjí (5) -- : --
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Přímětice 16 13 2 1 81:16 41
2 1. SC Znojmo 15 13 1 1 101:15 40
3 Miroslav 16 11 1 4 71:29 34
4 Tasovice 16 10 2 4 72:17 32
5 Hevlín 16 10 0 6 60:39 30
6 Šanov 15 9 2 4 88:27 29
7 Dobšice 15 9 2 4 73:36 29
8 Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B 15 7 1 7 57:38 22
9 Jevišovice - Mikulovice 17 6 1 10 37:70 19
10 Višňové 15 5 3 7 43:48 18
11 Prosiměřice 15 2 2 11 18:73 8
12 Blížkovice 16 2 0 14 14:82 6
13 Šatov 16 2 0 14 23:124 6
14 Vranov nad Dyjí 15 1 1 13 24:148 4
 

Starší přípravka - O Přeborníka skupina B 

KINDERWELT Okresní soutěž skupina C  5+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

1. kolo
neděle 7.4.2024 od 10 a 11 hod.
 VS  
TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Šanov 5:6  poločas 2:2
Branky:2x Bálský Jiří Petr,Fárek Štěpán,Csanádi Jakub,Svoboda Adam - Kuchařík Karel,3x Petrů Lukáš,Protivínský Jan,Brezhynskyi Nikita
 
Sestava Tasovice
Michalovič Vojtěch-Viktorin Filip-Bálský Jiří Petr-Brzobohatý Šimon-Miléř Štěpán-Csanádi Jakub-Nedvěd Matěj-Svoboda Adam-Fárek Štěpán-Pacík Jan (K)
Trenér:Houšť František
 
Divák: 30
 
Doba hry: 20+2 , 20+0
 
 
TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Šanov 4:5  poločas 1:3
Branky:2x Bálský Jiří Petr,Svoboda Adam - 3x Petrů Lukáš,Brezhynskyi Nikita,Fiala Oliver
 
Sestava Tasovice
Viktorin Filip-Bálský Jiří Petr- Pacík Jan-Svoboda Adam - Csanádi Jakub-Nedvěd Matěj-Svoboda Adam-Fárek Štěpán-Pacík Jan (K)
Trenér:Houšť František
 
Divák: 30
 
Doba hry: 20+1 , 20+1
 
 
Výsledky 1. kola
datum a čas domácí hosté skóre
07.04.2024 10:00 Vrbovec-Dyjákovičky (2) Moravský Krumlov (5) 2 : 14
07.04.2024 10:00 Tasovice (3) Šanov (4) 5 : 6
07.04.2024 11:00 Tasovice (3) Šanov (4) 4 : 5
07.04.2024 11:00 Vrbovec-Dyjákovičky (2) Moravský Krumlov (5) 4 : 9
07.04.2024 11:00 Hrušovany nad Jevišovkou (1) Miroslav zelená (6) 2 : 5
07.04.2024 12:00 Hrušovany nad Jevišovkou (1) Miroslav zelená (6) 3 : 2
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Moravský Krumlov 2 2 0 0 23:6 6
2 Šanov 2 2 0 0 11:9 6
3 Miroslav zelená 2 1 0 1 7:5 3
4 Hrušovany nad Jevišovkou 2 1 0 1 5:7 3
5 Tasovice 2 0 0 2 9:11 0
6 Vrbovec-Dyjákovičky 2 0 0 2 6:23 0
 
 

Mladší přípravka - O Umístění skupina A 

KINDERWELT Okresní soutěž skupina C  4+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

1. kolo
neděle 7.4.2024 od 11.30 a 12.30 hod.
 VS  
FC Miroslav - TJ Sokol Tasovice 7:3  poločas 5:1 
Branky: neuvedeny v zápise
Sestava Tasovice
Moudrý Patrik-Fárek Matěj-Vasmanský Radim-Prokeš Adam-Medek Matyáš (K)-Matoušek Tomáš-Michalovič Štěpán-Zemanec Martin-Viktorin Eliáš-Blaha Ondřej-Suchánek Martin-Hendl David-Lašák Samuel
Trenér: Horáček Petr
 
Diváků: 30
 
Doba hry: 15+0 , 15+0
FC Miroslav - TJ Sokol Tasovice 6:3  poločas 3:2 
Branky: neuvedeny v zápise
Sestava Tasovice
Moudrý Patrik-Fárek Matěj-Vasmanský Radim-Prokeš Adam-Medek Matyáš (K)-Matoušek Tomáš-Michalovič Štěpán-Zemanec Martin-Viktorin Eliáš-Blaha Ondřej-Suchánek Martin-Hendl David-Lašák Samuel
Trenér: Horáček Petr
 
Diváků: 30
 
Doba hry: 15+0 , 15+0
 
 
Výsledky 1. kola
 
Tabulka
 
 

MUŽI B - Znojemské pivo Okresní přebor

Soutěžní ročník 2023/24

 
17. kolo
 
sobota 30.3.2024 od 15.00 hod.

 VS 

TJ Horní Kounice - TJ Sokol Tasovice "B" 1:1  poločas 1:0
hřiště:  přírodní tráva
 
 
Branky: 22´Ondráček Marek - 88´Doležal Zdeněk st.
 
Sestava Tasovice
Dítě Lubomír-Fila Radek-Dikovský Dušan(46´Vojtíšek Petr)-Kučera Pavel-Kodýtek Jakub(77´Doležal Zdeněk st.)-Doležal Zdeněk ml.-Lapeš Radek-Purč Petr(K)-Sláma Petr-Vašina JIří(86´Dobeš Michael)-Fajkus Vojtěch
Do zápasu nezasáhl nezasáhl náhradní brankář Hřebabecký Petr.
Trenér: Zdeněk Doležal
 
Doba hry: 45+0 , 45+3
 
Diváků:  70
 
ŽK: 22´Cidlík Petr,36´Paclt Daniel,40´Ondráček Marek,70´Juříček Jakub - 10´Kučera Pavel,22´Fajkus Vojtěch,85´Purč Petr
 
Rozhodčí: R-Krula Jaroslav,AR1-Hajzner Radek,AR2-Kolesa Pavel
 
 
Výsledky 17. kola
datum a čas domácí hosté skóre
30.03.2024 14:00 Hrádek (4) Prosiměřice A (1) 2 : 0
30.03.2024 15:00 Rakšice A (5) Vrbovec-Dyjákovičky (13) 2 : 0
30.03.2024 15:00 Horní Kounice A (9) Tasovice B (14) 1 : 1
30.03.2024 15:00 Práče A (7) Dobšice B (11) 0 : 6
30.03.2024 15:00 Šanov (8) Blížkovice A (10) 5 : 1
31.03.2024 15:00 Moravský Krumlov B (3) Božice A (2) 13 : 1
31.03.2024 15:00 Únanov A (6) Suchohrdly (12) 2 : 1
 
Celková tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Rakšice A 15 8 6 1 39:23 30
2 Blížkovice A 15 9 2 4 43:36 29
3 Moravský Krumlov B 15 8 4 3 47:20 28
4 Práče A 15 9 1 5 38:31 28
5 Tasovice B 15 8 2 5 33:27 26
6 Hrádek 15 8 2 5 34:32 26
7 Šanov 15 6 3 6 47:38 21
8 Prosiměřice A 15 6 2 7 34:36 20
9 Dobšice B 15 6 2 7 48:51 20
10 Božice A 15 5 5 5 34:47 20
11 Horní Kounice A 15 4 3 8 32:41 15
12 Únanov A 15 3 4 8 24:29 13
13 Suchohrdly 15 2 4 9 21:49 10
14 Vrbovec-Dyjákovičky 15 2 2 11 29:43 8
 
 

Dorost - 1.třída - Skupina B

soutěžní ročník 2023/24

 

17. kolo
neděle 31.3.2024 od 13.00 hod.
 VS 
FK Znojmo - TJ Sokol Tasovice 4:2  poločas 1:1
 
 
 
Branky:43´Procházka Marek,58´,84´,88´Krontorád Martin - 5´Dikovský Dušan,54´Szabo Matěj
 
Sestva Tasovice
Szabo Jakub-Buchta Petr-Mitáš David-Mrkos Richard (K)-Dikovský Dušan-Vojtíšek Petr-Szabo Matěj-Doležal Zdeněk-Vojtíšek Tomáš-Ševela Šimon-Vomočil Matěj-Konyárik Tomáš-Buchta Marek-Kodytek Ondřej -Koňařík Matěj-Knotek Viktor-Dítě Jiří
Trenér-Dítě Marek
 
Počet diváků: 35
 
Doba hry: 45+1 , 45+2
 
ŽK: 3´Krontorád Martin - 0
 
R- WENCL Jakub
 
Výsledky 17. kola
datum a čas domácí hosté skóre
30.03.2024 11:00 FK Renocar Podolí (5) Čechie/Kahan (13) 3 : 0
30.03.2024 12:00 TJ Sokol Přímětice (3) SK Vojkovice (2) 1 : 4
30.03.2024 13:15 FC Pálava Mikulov (4) FK Střelice (1) 0 : 1
30.03.2024 15:30 SK Chrlice (6) RAFK Rajhrad (12) 6 : 1
30.03.2024 15:30 Křepice/Velké Němčice (8) FC Moravský Krumlov (10) 1 : 1
31.03.2024 13:00 FK Znojmo (9) TJ Sokol Tasovice (14) 4 : 2
31.03.2024 15:30 TJ Prosiměřice (7) Sokol Dobšice (11) 1 : 2
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 FK Renocar Podolí 16 13 0 3 66:14 39
2 Sokol Dobšice 16 13 0 3 67:26 39
3 TJ Sokol Tasovice 16 12 1 3 54:16 37
4 RAFK Rajhrad 16 11 0 5 68:33 33
5 Čechie/Kahan 16 9 0 7 49:35 27
6 FC Moravský Krumlov 16 8 2 6 62:47 26
7 SK Chrlice 16 8 1 7 54:41 25
8 Křepice/Velké Němčice 16 7 1 8 31:37 22
9 TJ Sokol Přímětice 16 6 1 9 36:49 19
10 FK Střelice 16 5 3 8 27:58 18
11 FK Znojmo 16 5 2 9 41:45 17
12 SK Vojkovice 16 5 1 10 17:40 16
13 FC Pálava Mikulov 16 2 1 13 16:69 7
14 TJ Prosiměřice 16 1 1 14 21:99 4

 

Starší žáci- STARNET Okresní přebor-Skupina A 10+1

soutěžní ročník 2023/24

15. kolo
neděle 31.3.2024 od 12.30 hod.
... VS 
TJ Sokol Štítary - TJ Sokol Tasovice 2:11  poločas 1:5 
hřiště: přírodní tráva
 
 
Branky:13´,50´Mahr Denis - 5´,23´,42´,47´,69´ Vasmanský Roman,29´Vomočil Patrik30´Maurer Štěpán,32´Šnajdr Libor,61´,70 Tesařík Štěpán,66´Svoboda Roman,
 
Sestava Tasovice
Lőfler Petr-Šnajdr Libor-Mališka Tadeáš(K)-Vašina David-Vomočil Patrik-Rapčan Kryštof-Tesařík Štěpán-Vasmanský Roman-Svoboda Roman-Maurer Štěpán-Doležal Stanislav-Procházka Tomáš-Doležal Lukáš-Marek Lukáš
Trenér:Fajkus Vojtěch
 
ŽK: 0 - 17´Maurer Štěpán
 
Doba hry: 35+0 , 35+0
 
Diváků: 30
 
Rozhodčí: PEŇÁZ Václav
 
 
Výsledky 15. kola
datum a čas domácí hosté skóre
25.03.2024 16:00 Přímětice (3) Miroslav (2) 4 : 1
30.03.2024 12:30 Únanov (6) Vedrovice (10) 4 : 1
31.03.2024 12:30 Dobšice (5) Vranov nad Dyjí (11) 11 : 0
31.03.2024 12:30 Štítary (8) Tasovice (12) 2 : 11
31.03.2024 12:30 Hrádek (4) Jaroslavice (1) 1 : 8
31.03.2024 12:30 Prosiměřice (7) volný los (9) ---
 
Tabulka
 
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jaroslavice 12 11 0 1 87:7 33
2 Dobšice 12 10 0 2 66:15 30
3 Prosiměřice 11 10 0 1 57:12 30
4 Tasovice 12 9 0 3 62:17 27
5 Hrádek 12 6 1 5 30:38 19
6 Přímětice 12 6 0 6 28:42 18
7 Vranov nad Dyjí 12 4 0 8 26:53 12
8 Miroslav 12 3 0 9 29:51 9
9 Únanov 11 2 1 8 12:46 7
10 Štítary 12 2 1 9 32:68 7
11 Vedrovice 12 0 1 11 5:85 1

 

Mladší žáci- okresní přebor-Skupina A  8+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

17. kolo
neděle 31.3.2024 od 12.30 hod.
 VS   
TJ Sokol Tasovice - TJ Sokol Hevlín 0:1  poločas 0:1
hřiště: 1.-umělý povrch , 2.-přírodní tráva
 
 
 
Branky:30´Hoc Adam
 
Sestava Tasovice:
Svoboda Filip (K)-Varga Ondřej-Juhaňák Jan-Sedlák Ondřej-Hrdina Jakub-Běhavka Bohumil-Eliáš Ondřej-Zálešák Vojtěch-Jedlička Jakub-Jedlička Lukáš-Kočí Karel-Prokeš Jakub-Machala David-Bálský Jiří Petr-Pacík Jan-Janíček Michal-Tuna Tadeáš 
Trenér: Durajka Josef
 
Doba hry: 30+0 , 30+0
 
Diváků: 30
 
Rozhodčí: Bukáček Pavel st.
 
 
Výsledky 17. kola
datum a čas domácí hosté skóre hřiště pzn.
29.03.2024 10:00 Přímětice (8) Blížkovice (10) 9 : 0 Přímětice  
31.03.2024 10:30 1. SC Znojmo (4) Šanov (1) 2 : 2 Olbramkostel  
31.03.2024 12:30 Tasovice (7) Hevlín (11) 0 : 1 UMT Tasovice 1.UT3G, 2.tráva
31.03.2024 12:30 Prosiměřice (3) Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B (2) 0 : 0 Prosiměřice  
31.03.2024 12:30 Višňové (6) Jevišovice - Mikulovice (12) 2 : 2 Višňové  
31.03.2024 12:30 Vranov nad Dyjí (5) Dobšice (13) 0 : 14 Vranov nad Dyjí  
05.04.2024 17:00 Miroslav (9) Šatov (14) -- : -- Miroslav , Původní termín: 31.03.2024 13:00
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Přímětice 15 12 2 1 79:15 38
2 1. SC Znojmo 14 12 1 1 93:14 37
3 Hevlín 15 10 0 5 59:37 30
4 Šanov 15 9 2 4 88:27 29
5 Tasovice 15 9 2 4 66:15 29
6 Dobšice 15 9 2 4 73:36 29
7 Miroslav 14 9 1 4 62:28 28
8 Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B 14 7 1 6 56:30 22
9 Jevišovice - Mikulovice 16 6 1 9 35:64 19
10 Višňové 15 5 3 7 43:48 18
11 Blížkovice 15 2 0 13 14:77 6
12 Šatov 14 2 0 12 20:116 6
13 Prosiměřice 14 1 2 11 14:71 5
14 Vranov nad Dyjí 15 1 1 13 24:148 4
 
 
 

MUŽI B - Znojemské pivo Okresní přebor

Soutěžní ročník 2023/24

16. kolo
neděle 24.3.2024 od 15.00 hod.

 VS 

TJ Sokol Tasovice "B" - TJ Sokol Božice  4:2 poločas 1:1 
hřiště:  umělý povrch
Branky:6´(PK),52´(PK)Vašina Jiří(PK),57´Kučera Pavel,64´Štancl Petr-13´(PK),55´Švejdík David
 
Sestava Tasovice
Kadnár Petr-Vašina Jiří (K)-Fila Radek(75´Kodátek Jakub)-Daniel Jan-Dikovský Dušan-Štancl Petr(75´Dobeš Michael)-Kučera Pavel-Fajkus Vojtěch(89´Purč Petr)-Doležal Zdeněk ml.-Furik Jakub(46´Sláma Petr)-Lapeš Radek
Do zápasu nezasáhl nezasáhl náhradní brankář Hřebabecký Petr.
Trenér: Zdeněk Doležal
 
Doba hry: 45+3 , 45+0
 
Diváků:  80
 
ŽK: 38´Pavelčík Jiří,39´Brveník Jan,65´Ushev Mladen
 
ČK: 41´Daniel Jan
Červená karta během zápasu, Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest, Vůči AR2 použil výraz "pičo" v přerušené hře.
 
Rozhodčí: R- HRDLIČKA Stanislav, AR1-HORKÝ Marek,AR2-JANDÁSEK Patrik
 
 
Výsledky 16. kola
datum a čas domácí hosté skóre
23.03.2024 15:00 Blížkovice A (10) Práče A (7) 1 : 3
23.03.2024 15:00 Horní Kounice A (9) Šanov (8) 4 : 2
24.03.2024 10:15 Dobšice B (11) Únanov A (6) 4 : 2
24.03.2024 15:00 Rakšice A (5) Suchohrdly (12) 2 : 2
24.03.2024 15:00 Prosiměřice A (1) Moravský Krumlov B (3) 0 : 3
24.03.2024 15:00 Vrbovec-Dyjákovičky (13) Hrádek (4) 0 : 1
24.03.2024 15:00 Tasovice B (14) Božice A (2) 4 : 2
 
Celková tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Blížkovice A 14 9 2 3 42:31 29
2 Práče A 14 9 1 4 38:25 28
3 Rakšice A 14 7 6 1 37:23 27
4 Moravský Krumlov B 14 7 4 3 34:19 25
5 Tasovice B 14 8 1 5 32:26 25
6 Hrádek 14 7 2 5 32:32 23
7 Prosiměřice A 14 6 2 6 34:34 20
8 Božice A 14 5 5 4 33:34 20
9 Šanov 14 5 3 6 42:37 18
10 Dobšice B 14 5 2 7 42:51 17
11 Horní Kounice A 14 4 2 8 31:40 14
12 Únanov A 14 2 4 8 22:28 10
13 Suchohrdly 14 2 4 8 20:47 10
14 Vrbovec-Dyjákovičky 14 2 2 10 29:41 8

 

 

Dorost - 1.třída - Skupina B

soutěžní ročník 2023/24

 

16. kolo
sobota 23.3.2024 od 14.00 hod.
 VS SK Vojkovice
TJ Sokol Tasovice - SK Vojkovice 1:0  poločas 1:0
 
Branky:1´Buchta Petr
 
Sestva Tasovice
Szabo Jakub-Buchta Petr-Kodytek Ondřej -Mrkos Richard (K)-Dikovský Dušan-Vojtíšek Petr-Szabo Matěj-Doležal Zdeněk-Vojtíšek Tomáš-Ševela Šimon-Vomočil Matěj-Konyárik Tomáš-Knotek Viktor-Buchta Marek-Koňařík Matěj-Matula Tomáš-Dítě Jiří-Kodytek Jan
Trenér-Dítě Marek
 
Počet diváků: 20
 
Doba hry: 45+1 , 45+4
 
ŽK: 64´Szabo Matěj,73´Konyárik Tomáš
 
R- STRAPINA Radek

ZPRÁVA ROZHODČÍHO

Nastavení 2pol.za prodlevy ve hře ošetření. 4min

 
Výsledky 16. kola
datum a čas domácí hosté skóre
23.03.2024 13:00 Sokol Dobšice (11) SK Chrlice (6) 5 : 2
23.03.2024 14:00 TJ Sokol Tasovice (14) SK Vojkovice (2) 1 : 0
24.03.2024 11:00 RAFK Rajhrad (12) FK Renocar Podolí (5) 4 : 2
24.03.2024 12:30 FK Střelice (1) TJ Sokol Přímětice (3) 3 : 3
24.03.2024 13:00 FK Znojmo (9) Křepice/Velké Němčice (8) 3 : 4
24.03.2024 13:00 Čechie/Kahan (13) FC Pálava Mikulov (4) 5 : 1
24.03.2024 15:00 FC Moravský Krumlov (10) TJ Prosiměřice (7) 10 : 1
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 TJ Sokol Tasovice 15 12 1 2 52:12 37
2 FK Renocar Podolí 15 12 0 3 63:14 36
3 Sokol Dobšice 15 12 0 3 65:25 36
4 RAFK Rajhrad 15 11 0 4 67:27 33
5 Čechie/Kahan 15 9 0 6 49:32 27
6 FC Moravský Krumlov 15 8 1 6 61:46 25
7 SK Chrlice 15 7 1 7 48:40 22
8 Křepice/Velké Němčice 15 7 0 8 30:36 21
9 TJ Sokol Přímětice 15 6 1 8 35:45 19
10 FK Střelice 15 4 3 8 26:58 15
11 FK Znojmo 15 4 2 9 37:43 14
12 SK Vojkovice 15 4 1 10 13:39 13
13 FC Pálava Mikulov 15 2 1 12 16:68 7
14 TJ Prosiměřice 15 1 1 13 20:97 4

 

Starší žáci- STARNET Okresní přebor-Skupina A 10+1

soutěžní ročník 2023/24

14. kolo
neděle 24.3.2024 od 12.30 hod.
 VS   
TJ Sokol Tasovice - FC Miroslav   9:0 poločas 5:0
Branky:6´,9´,28´,34´,40´Maurer Štěpán,18´Šnajdr Libor,39´Vasmanský Roman,48´Tesařík Štěpán,60´Mališka Tadeáš 
 
Sestava Tasovice
Lőfler Petr-Šnajdr Libor-Mališka Tadeáš-Vašina David-Vomočil Patrik-Rapčan Kryštof-Tesařík Štěpán-Vasmanský Roman(K)-Svoboda Roman-Maurer Štěpán-Doležal Stanislav-Procházka Tomáš-Eliáš Ondřej-Varga Ondřej-Doležal Lukáš-Marek Lukáš
Trenér:Fajkus Vojtěch
 
Doba hry: 35+0 , 35+0
 
Diváků: 30
 
Rozhodčí: R- Bukáček Pavel st.
 
 
Výsledky 14. kola
datum a čas domácí hosté skóre
24.03.2024 12:30 Jaroslavice (1) Přímětice (3) 2 : 0
24.03.2024 12:30 Štítary (8) Prosiměřice (7) 2 : 10
24.03.2024 12:30 Vranov nad Dyjí (11) Hrádek (4) 0 : 1
24.03.2024 12:30 Tasovice (12) Miroslav (2) 9 : 0
24.03.2024 12:30 volný los (9) Únanov (6) ---
24.03.2024 12:30 Vedrovice (10) Dobšice (5) 0 : 6
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Jaroslavice 11 10 0 1 79:6 30
2 Prosiměřice 11 10 0 1 57:12 30
3 Dobšice 11 9 0 2 55:15 27
4 Tasovice 11 8 0 3 51:15 24
5 Hrádek 11 6 1 4 29:30 19
6 Přímětice 11 5 0 6 24:41 15
7 Vranov nad Dyjí 11 4 0 7 26:42 12
8 Miroslav 11 3 0 8 28:47 9
9 Štítary 11 2 1 8 30:57 7
10 Únanov 10 1 1 8 8:45 4
11 Vedrovice 11 0 1 10 4:81 1
 
 

 

Mladší žáci- okresní přebor-Skupina A  8+1

Soutěžní ročník 2023/24

 

 
16. kolo
sobota 23.3.2024 od 12.30 hod.
 VS  
TJ Sokol Blížkovice - TJ Sokol Tasovice  0:10  poločas 0:2  
Branky:13´,43´Kočí Karek,19´Juhaňák Jan,46´,53´Prokeš Jakub,48´,49´,51´Svoboda Filip,56´Pacík Jan,58´Varga Ondřej
 
Sestava Tasovice:
Svoboda Filip (K)-Varga Ondřej-Juhaňák Jan-Sedlák Ondřej-Hrdina Jakub-Běhavka Bohumil-Eliáš Ondřej-Zálešák Vojtěch-Jedlička Jakub-Jedlička Lukáš-Kočí Karel-Prokeš Jakub-Machala David-Pacík Jan-Mrázek Jiří-Janíček Michal-Tuna Tadeáš 
Trenér: Durajka Josef
 
Doba hry: 30+0 , 30+0
 
Diváků: 30
 
Rozhodčí: Petrucha Martin
 
 
Výsledky 16. kola
datum a čas domácí hosté skóre
23.03.2024 11:00 Hevlín (11) Višňové (6) 4 : 1
23.03.2024 12:30 Blížkovice (10) Tasovice (7) 0 : 10
23.03.2024 12:45 Jevišovice - Mikulovice (12) Vranov nad Dyjí (5) 7 : 0
24.03.2024 09:00 Miroslav (9) Přímětice (8) 1 : 4
24.03.2024 12:30 Šatov (14) Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B (2) 0 : 13
24.03.2024 12:30 Šanov (1) Prosiměřice (3) 7 : 0
01.05.2024 13:00 Dobšice (13) 1. SC Znojmo (4) -- : --
 
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 1. SC Znojmo 13 12 0 1 91:12 36
2 Přímětice 14 11 2 1 70:15 35
3 Tasovice 14 9 2 3 66:14 29
4 Šanov 14 9 1 4 86:25 28
5 Miroslav 14 9 1 4 62:28 28
6 Hevlín 14 9 0 5 58:37 27
7 Dobšice 14 8 2 4 59:36 26
8 Vrbovec-Dyjákovičky/FK Znojmo B 14 7 1 6 56:30 22
9 Jevišovice - Mikulovice 15 6 0 9 33:62 18
10 Višňové 14 5 2 7 41:46 17
11 Blížkovice 14 2 0 12 14:68 6
12 Šatov 14 2 0 12 20:116 6
13 Prosiměřice 14 1 2 11 14:71 5
14 Vranov nad Dyjí 14 1 1 12 24:134 4
 
Dorost
15. kolo
neděle 17.3.2024 od 14.00 hod.
 VS 
Křepice/Velké Němčice - TJ Sokol Tasovice  2:1  poločas 0:0
hřiště: Velké Němčice
Branky:52´Petr Rozkydal(PK)-88´Machala Tadeáš - 75´Vojtíšek Petr
 
Sestava Křepice/Velké Němčice
Brychta Lukáš-Böhm Tomáš-Zmeškal Patrik-Krišpín Daniel-Pokorný Jan (K)-Petr Rozkydal-Polach Patrik-Pokorný David-Vintrlík Vojta-Polach Vojtěch-Mahovský Ondřej-Machala Tadeáš-Mátl František-Niven Eric David-Dobrovolný Jakub
Trenér-Pokorný Jan
 
Sestva Tasovice
Szabo Jakub-Buchta Petr-Mitáš David-Kodytek Ondřej (K)-Vojtíšek Petr-Szabo Matěj-Doležal Zdeněk-Vojtíšek Tomáš-Ševela Šimon-Vomočil Matěj-Dítě Jiří-Buchta Marek-Koňařík Matěj-Matula Tomáš-Kodytek Jan
Trenér-Dítě Marek
 
Počet diváků: 40
 
Doba hry: 45+1 , 45+2
 
Průběh hry: 1:0,1:1,2:1
 
ŽK: 83´Vintrlík Vojta - 18´Kodytek Ondřej
 
ČK: 45´Mitáš David
Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, ZZBM - hráč ze strany podrazil protihráče v souboji o míč v nepřerušené hře.
 
R- Suchá Klára
Zpráva rozhodčího
Popis ČK: Ve 45min za stavu 0:0 vyloučen H4, kdy D8 postupoval s míčem proti posledním dvěma obráncům středem HP. Cca 15m před PÚ byl ze strany podražen H4, čímž zmařil ZBM domácího družstva. Hráč bez protestů opustil HP a šel do kabin.Popis PK: V 52min utkán í za stavu 0:0 nařízen PK pro D za hru rukou v PÚ cca 0,5m od BČ. PK proměnil D8, stav utkání 1:0, bez OT.Oba poločasy nastaveny za prodlevu při navázání hry.Předzápasová porada s AR laiky provedena.
 
Výsledky 15. kola:
datum a čas domácí hosté skóre
16.03.2024 12:00 SK Vojkovice (2) FK Střelice (1) 1 : 1
16.03.2024 12:00 TJ Sokol Přímětice (3) Čechie/Kahan (13) 0 : 3
16.03.2024 15:00 FC Pálava Mikulov (4) RAFK Rajhrad (12) 0 : 3
16.03.2024 15:00 SK Chrlice (6) FC Moravský Krumlov (10) 6 : 0
16.03.2024 15:30 FK Renocar Podolí (5) Sokol Dobšice (11) 4 : 1
17.03.2024 14:00 Křepice/Velké Němčice (8) TJ Sokol Tasovice (14) 2 : 1
17.03.2024 15:00 TJ Prosiměřice (7) FK Znojmo (9) 2 : 2
Tabulka
Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 FK Renocar Podolí 14 12 0 2 61:10 36
2 TJ Sokol Tasovice 14 11 1 2 51:12 34
3 Sokol Dobšice 14 11 0 3 60:23 33
4 RAFK Rajhrad 14 10 0 4 63:25 30
5 Čechie/Kahan 14 8 0 6 44:31 24
6 SK Chrlice 14 7 1 6 46:35 22
7 FC Moravský Krumlov 14 7 1 6 51:45 22
8 Křepice/Velké Němčice 14 6 0 8 26:33 18
9 TJ Sokol Přímětice 14 6 0 8 32:42 18
10 FK Znojmo 14 4 2 8 34:39 14
11 FK Střelice 14 4 2 8 23:55 14
12 SK Vojkovice 14 4 1 9 13:38 13
13