III.ročník zimního společného turnaje mužů a dorostu 
Tasovice - 2021
 

Pořadatel: TJ Sokol Tasovice

Tento turnaj je vypsán pro mužstva  hrajících-

muži-  OP, III, IV. třídy  a dorost- 1.třídy a okresního přeboru

Datum konání: leden až březen 2021

Místo: fotbalový areál v Tasovicích - umělá tráva III.generace

Vedoucí turnaje: Zdeněk Macháček 774693939 nebo e-mail: Mach.11@seznam.cz

Startovné : 6.000,-Kč.(za 5 utkání) 

Přihlášky:posílejte na e-mail: Mach.11@seznam.cz ,kde prosím uvádějte název klubu-kontaktní osobu-věková kategorie(dorost-muži-dorost/muži)      

Hrací systém:

Jestli se přihlásí všech 10 mužstev,tak budou skupiny po 5 mužstvech a každý celek odehraje 4 zápasy ve skupině a jeden zápas mimo turnaj s mužstvem z druhé skupiny.Obě skupiny jsem udělal samostatně a tak bude jeden vítězi turnajů A a jeden vítěz turnaje B.V případě rovnosti bodů v celkové tabulce bude o pořadí rozhodovat:
1.zápas mimo turnaj
2.vzájemné utkání
3.počet vstřelených branek
Ceny pro 1.-2.-3. místo v turnaji A a B:
První tři mužstva skupin A a B v konečné tabulce, budou mít přednostní právo účasti v dalším IV. ročníku,který se bude hrát během ledna až března 2022.Celky budou mít i finanční zvýhodnění na přihlášení a to:
1.místo .............. 50% snížení startovného na další ročník IV. ročník
2.místo............... 30% snížení startovného na další ročník IV. ročník
3.místo............... 15% snížení startovného na další ročník  IV. ročník
Přednostní právo účasti do dalšího ročníku a využití zvýhodněného startovného dle pořadí v minulém ročníku turnajů, budou mít mužstva,která se přihlásí do 31. října 2021.

 

Přihlášené mužstva:

1.TJ Sokol Tasovice B                muži(IV. třída)/dorost(1.třída)             

2. Sokol Dobšice B                     muži(OP Znojmo)/dorost(1.třída)

3.FK Znojmo B                         muži(OP Znojmo)/dorost(1.třída)          

4. FK Práče A                           muži(OP Znojmo)/dorost(1.třída)

5.TJ Sokol Hrádek                   muži(OP Znojmo)  

6. SK Blatnice                           muži(OP Třebíč)

7. 1.SC Znojmo FK U18         dorost(Moravská dorostenecká divize)

8.  TJ Sokol Šanov                   muži(III.třída)

9.  TJ Sokol Dyje                     muži(III.třída)

10.FC Miroslav B                     muži(III:třída)/dorost(1.třída)

 

Turnaj A                                                         

1.TJ Sokol Hrádek     muži(OP Znojmo)                          

2. FK Práče A            muži(OP Znojmo)/dorost(1.třída)

3. SK Blatnice            muži(OP Třebíč)

4.  TJ Sokol Šanov     muži(III.třída)

5.  TJ Sokol Dyje       muži(III.třída)

 

Turnaj B

1.TJ Sokol Tasovice B        muži(IV. třída)/dorost(1.třída) 

2. 1.SC Znojmo FK U18    dorost(Moravská dorostenecká divize)

3.FK Znojmo B               muži(OP Znojmo)/dorost(1.třída)

4. Sokol Dobšice B              muži(OP Znojmo)/dorost(1.třída)

5.FC Miroslav B                muži(III.třída)/dorost(1.třída)

 

Tabulak + rozlosování zimního turnaje   ZDE

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode