IV.ročník

společného zimního turnaje mužů a dorostu 2022 v Tasovicích na UT

Dobrý den,

touto cestou bych Vás kluby chtěl informovat o možnosti se přihlásit do plánovaného zimního turnaje mužů a dorostu v Tasovicích.Jestli máte zájem o tento turnaj,tak nečekejte moc dlouho s přihláškou,protože tento turnaj bude omezen počtem mužstev a to max. 10 a bohužel kapacita umělého povrchu neumožňuje pořádat další turnaj v této věkové kategorii.

Z minulého zrušeného turnaje z důvodu COVIDU využily možnost přednostního práva účasti(do 31.srpna 2021) i v dalším roce mužstva:

1.TJ Sokol Tasovice      muži/dorost

2. TJ Sokol Hrádek        muži

3. TJ Sokol Dyje            muži

4. FK Znojmo                muži/dorost

5.Sokol Dobšice            muži/dorost

V současnosti zbývá volných jen pět míst v tomto turnaji.Po naplnění turnaje okamžitě provedu rozlosování do dvou skupin po 5 mužstvech a budu hlavně dbát na to aby přihlášené společné mužstvo mužů/dorost byly v jedné skupině,tak aby se vždy kluby mohli domluvit jestli na dané utkání dojedete s mužstvem mužů a nebo s mužstvem dorostu.Toto už bude jen na vaší domluvě se soupeřem.

Základní údaje k společného turnaji mužů a dorostu

-pořadatel : TJ Sokol Tasovice

-místo : UT Tasovice

-kategorie: muži/dorost

-úroveň kvality mužstev: muži- IV,III třída a OP

dorost-okresní a krajské soutěže

-oslovené mužstva jsou pod OFS Znojmo a OFS Třebíč

-termín: od víkendu  22.-23. leden 2022 do víkendu 12.-13.3.2022

-startovné v turnaji za 5 utkání a jeden rozhodčí na každé utkání je 7.500,-Kč.

-kontaktní informace na moji osobu :

Zdeněk Macháček, e-mail: Mach.11@seznam. cz a tel. číslo je 774693939

Přihlášky prosím posílejte písemně na e-mail: Mach.11@seznam.cz .V přihlášce uveďte název klubu,kontaktní osobu(jméno a příjmení-e-mail - el. číslo) a jestli přihlašujete společné mužstvo mužů a dorostu a nebo jen muže.

Jako poděkování a podporu mládeže  přihlášeným klubům do tohoto turnaje bude umožněna rezervace  jednoho zápasu mládeže dle vlastního uvážení a volnu na UT  a to ZDARMA jak pro váš klub,tak i pro soupeře,kterého si sami vyberete(jen si uhradíte rozhodčího na toto utkání).Tato nabídka je platná po celý rok 2022.Prosím počítejte jen s tím,že od konce ledna 2022 do března 2022 bude možné termín tohoto volného utkání plánovat jen ve všední dny od PO do PA.V dalších měsících už bude možné termíny i o víkendech.Využití tohoto jednoho zápasu pro mládež je možný nahlásit kdykoliv během roku 2022 a nemusí být uveden přímo v přihlášce na společný turnaj 2022.

Přihlášky budu zařazovat do turnaj dle datumu doručení na uvedený e-mail.Všechny mužstva co přihlášku pošlou budu obratem informovat o zařazení do turnaje,nebo ne.Více vždy najdete na našich fotbalových stránkách www.sokoltasovice.cz,kde budu vkládat pravidelně přihlášené mužstva,počet volných míst v turnaji a další podrobnosti k turnaji.Na stránkách bude vždy samostatně i aktuální obsazenost UT v Tasovicích.

S pozdravem  a poděkováním

Zdeněk Macháček