V.ročník 2023

Zimní společný turnaj mužů a dorostu-Tasovice 2023

 

Tabulka turnaje + jednotlivá utkání ZDE

TJ Sokol Tasovice B/U19 - Sokol Dobšice B/U19  3:3  poločas 2:0  PK 5:4

Branky: Kučera P.,Doležal st.,Svatoš - Virgler,Palatka,Kelča

turnaj-zápas o celkové 1. a 2. místo v turnaji

TJ Sokol Hrádek – TJ Sokol Šanov  nesehráno po dohodě obou klubů

SK AJAX Dyjákovice – SK Sokol Jaroslavice  2:3

FK Znojmo B/U19 – SK Chvalovice (III.třída)   8:5  poločas 5:1

Branky: 4x Nemeth,Lichevník,Vašíček,Vecheta,Záhora-2x Šremr,Cileček,Novotný,Mikula

turnaj-zápas o celkové 5. a 6. místo v turnaji

TJ Sokol Dyje(III. třída) – TJ Sokol Přímětice B/U19   2:3  poločas 1:2

Branky: Juračka,Wranna- 2x Kselík,Piskač

turnaj-zápas o celkové 9. a 10. místo v turnaji                           

Celkové pořadí

1.místo    TJ Sokol Tasovice

2.místo    Sokol Dobšice

3.místo   TJ Sokol Šanov 

4.místo   TJ Sokol Hrádek

5.místo   FK Znojmo

6.místo  SK Chvalovice

7.místo   SK Sokol Jaroslavice

8.místo   SK AJAX Dyjákovice

9.místo   TJ Sokol Přímětice

10.místo  TJ Sokol Dyje

Zápas o konečném 1.místo skončilo nerozhodně po 90 minutách 3:3 a tak na řadu okamžitě přišly pokutové kopy,které lépe zvládl domácí celek 5:4 a tímto si zajisti konečné 1. místo v zimním turnaji pro rok 2023.Třetí a čtvrté místo bylo stanoveno na základě konečného pořadí ve skupinách,kdy celek Hrádku získal stejně bodů jako mužstvo z Šanova a to 9 bodů a proto bylo o konečném pořadí rozhodnuto na základě více vstřelených branek.Mužstvo Šanova vstřelilo 27 branek a mužstvo Hrádku 24 branek.Bohužel mužstva se dohodli,že zápas o konečné pořadí nechtějí hrát a proto bylo takto dodatečně stanovené pořadí na 3. a 4. místě.Zápas Dyjákovice-Jaroslavice se odehrál v neděli dopoledne na přírodní trávě v Jaroslavicích.Tento zápas byl o konečné 7. a 8. místo a po výhře 3:2 se na 7. místě umístil celek SK Sokol Jaroslavice.Poslední dvě utkání tohoto turnaje se odehrály v neděli odpoledne,kdy mužstvo FK Znojmo porazilo celek SK Chvalovice 8:5 a obsadily na tomto turnaji 5. místo.Na posledním místě nakonec po prohře s celkem TJ Sokol Přímětice 2:3 skončilo mužstvo mužů TJ Sokol Dyje.Za pořadatele tohoto turnaje chci všem klubům poděkovat jednak za účast a jednak za odehrání všech utkání tohoto turnaje.Turnaj vždy sloužil jako příprava mužstev na jarní mistrovské utkání a plně doufám,že to takto u všech klubů dopadlo a hráči z tohoto turnaje budou těžit po celé jaro.

 

Celkové pořadí skupiny A                   Celkové pořadí skupiny B

1.TJ Sokol Tasovice        9 bodů        1. Sokol Dobšice               12 bodů

2.TJ Sokol Hrádek          9 bodů         2. TJ Sokol Šanov              9 bodů

3.FK Znojmo                   9 bodů         3. SK Chvalovice                4 body

4.SK Sokol Jaroslavice 1 bod            4.SK AJAX Dyjákovice       4 body

5.TJ Sokol Dyje              1 bod            5.TJ Sokol Přímětice          0 bodů

O celkovém pořadí ve skupinách rozhoduje 1. body  2.vzájemné utkání 2. větší počet vstřelených branek  3. menší počet obdržených branek.Veškeré podrobnosti najdete v přiloženém dokumentu.

Předávání poháru mužstvu TJ Sokol Tasovice

 

ZÁPASY O CELKOVÉ ÚMÍSTĚNÍ V TURNAJI

1. zápas: sobota 11.3. od 17.00 hod.-   A1 – B1 TJ Sokol TasoviceB/U19 - Sokol Dobšice B/U19                                                                              

2. zápas: neděle 12.3.  od 12.30 hod.-  A3 – B3 FK Znojmo B/U19 - SK Chvalovice                                                                                                                     

3. zápas: neděle 12.3. od 14.30 hod.-   A2 – B2 TJ Sokol Hrádek - TJ Sokol Šanov                                                                               

4. zápas: neděle 12.3.  od 16.30 hod.-  A4 – B4 SK Sokol Jaroslavice- SK AJAX Dyjákovice                                                                              

5. zápas: neděle 12.3.  od 18.30 hod.-  A5 – B5   TJ Sokol Dyje- TJ Sokol Přímětice B/U19                                                                                          

 

 

Tabulka turnaje + jednotlivá utkání ZDE

Přihlášené mužstva:

Skupina A                                            Skupina B                                      

 1.TJ Sokol Hrádek   muži                     1.TJ Sokol Šanov  muži                  

 2.TJ Sokol Tasovice muži/dorost          2.SK AJAX Dyjákovice muži                                                                                                           3.SK Sokol Jaroslavice muži                 3.SK Chvalovice muži                    

 4.FK Znojmo muži/dorost                    4.Sokol Dobšice muži/dorost

 5.TJ Sokol Dyje muži                           5.TJ Sokol Přímětice muži/dorost  

 

Společný zimní turnaj mužů a dorostu v Tasovicích  2023

pořadatel: TJ Sokol Tasovice
místo: umělá tráva v Tasovicích
datum: od konce ledna do půli března
kategorie: muži(OP,III. a IV. třída
                dorost(1. třída a OP)
počet utkání v turnaji: max.5 a min. 
startovné: 9.500,-Kč.

Přihlášky prosím posílejte písemně na e-mail: Mach.11@seznam.cz 

V přihlášce uveďte:

- název klubu

- kontaktní osobu(jméno a příjmení-e-mail - el. číslo)

- přihlašujete společné mužstvo mužů a dorostu,nebo jen muže a nebo jen dorost

-startovné budu hradit fakturou nebo hotově

Přihlášky na turnaj budou zařazeny dle doručení a proto jestli máte zájem klub přihlásit na tento turnaj,tak moc neotálejte,protože počet míst v turnaji je omezený.

Všechny mužstva co přihlášku pošlou budu obratem informovat o zařazení do turnaje.Více vždy najdete na našich fotbalových stránkách www.sokoltasovice.cz   , kde budu vkládat pravidelně přihlášené mužstva,počet volných míst v turnaji a další podrobnosti k turnaji.Na stránkách bude vždy samostatně i aktuální obsazenost UT v Tasovicích.
Po obsazení turnaje bude provedeno rozlosování a všem přihlášeným klubům bude rozesláno na mailovou adresu.
S pozdravem
Zdeněk Macháček-pořadatel turnaje
tel.číslo: 774693939
e-mail: Mach.11@seznam.cz
TJ Sokol Tasovice
 
 
 
 
 
Dobrý den,
oslovuji Vás kluby, co jste se nahlásily do zimního společného turnaje mužů a dorostu v Tasovicích s bližšími informacemi o celkovém rozložení turnaje až po některé základní informace k tomuto turnaji.
Z důvodu toho,že OFS Znojmo chce začít jarní část mistrovských utkání už víkendem  18.-19.3.2023 je nutné začít turnaj víkendem 21.-22.1.2023.Protože OFS ještě nevydala termínovou listinu na jaro 2023,tak ještě je možná úprava a to tak,že víkend 21.-22.1.2023 by se posunul na víkend 11.-12.3.2023 a o konečném pořadí by se hrálo až ten víkend 18.-19.3.2023.
Toto budeme vědět až se udělá termínová listina na jaro.Poslední utkání před mistrovskými zápasy bude možné v případě dobrého počasí odehrát  po dohodě se soupeřem na přírodních travách a každému mužstvu,které to takto udělá bude odečtena částka 800,-Kč.( 500.-Kč. startovné + 300,-Kč. půlka za jednoho rozhodčího).
Na každé utkání bude delegován jeden rozhodčí.Na každé utkání bude pro hráče v prostorách střídaček připraven teplý čaj a bude k dispozici světelná tabule,které bude mít vždy na ovládání mužstvo psané jako první v tom dané utkání.
Na střídačku pro hráče bude možné si u správce zapůjčit deky pro střídající hráče.
Startovné bude splatné až po odehrání posledních utkání v turnaji a každému klubu dojde funkcionáři ,co turnaj za klub přihlásil faktura na proplacení.
Součástí tohoto dokumentu máte rozpis jednotlivých utkání a veškeré podrobnosti k turnaji najdete vždy i na našich stránkách www.sokoltasovice.cz .
V případě jakékoliv změny vždy budu informovat všechny kluby o této změně.Bohužel umělá tráva není nafukovací a je složité někdy umístit jednotlivá utkání na lepší časy ale i tak jsem se snažil aby to bylo nějak vyvážené pro všechny kluby.
Při jakémkoliv dotazu na turnaj mě prosím kontaktujte na tento e-mail ,nebo na čísle 774693939 Macháček.
Jednotlivá pravidla jsou stejná jako při mistrovských utkání a to i jednotlivé body(V3-R1-P0).Při zápasech o celkové pořadí při nerozhodném stavu se bude kopat PK po jednom na každé straně až do rozhodnutí.Začínat PK bude mužstvo co bude psané v utkání jako první tedy domácí.
Tento turnaj je hlavně jako přípravný pro hráče,kluby a proto ocenění bude takto:
1. místo celkového pořadí-putovní pohár + 10% ze startovného jestli se přihlásí toto mužstvo do dalšího ročníku
1.místa ve skupinách A a B  pohár a 10% ze startovného jestli se přihlásí toto mužstvo do dalšího ročníku
 
3. místo celkového pořadí 5% ze startovného jestli se přihlásí toto mužstvo do dalšího ročníku
2. místa ve skupinách A a B 5 % ze startovného jestli se přihlásí toto mužstvo do dalšího ročníku  
 
3. místa ve skupinách A a B  5% ze startovného jestli se přihlásí toto mužstvo do dalšího ročníku
Tyto % za celkové umístění v turnaji + umístění v jednotlivých skupinách A a B budou odečteny mužstvům,co se přihlásí do dalšího turnaje v roce 2024.Všechny mužstva které se účastní tohoto ročníku turnaje 2023, budou mít automaticky přednost přihlášení do dalšího ročníku turnaje 2024,tak jak to bylo i tento rok.
V případě,že kluby přihlásily společné mužstva mužů a dorostu,tak je vždy na nich,s jakým celkem k jednotlivým utkáním přijedou.Níže posílám kontakty na funkcionáře jednotlivých klubů pro případ dohody,že k utkání oba celky dojedou s mužstvem dorostu.V turnaji se nebudou vypisovat žádné zápisy a každý hráč v tomto turnaji startuje na vlastní nebezpečí a klub co se do turnaje přihlásil bere veškerou odpovědnost za zdraví těchto hráčů v daném klubu v tomto turnaji.
Snad to je všechno a v dokumentu máte tabulku a jednotlivá utkání v turnaji skupiny A , B a zápasy o celkové pořadí.Od tohoto okamžiku,kdy vám dojdou podrobnosti k turnaji a jeho celkové rozložení je možné změny dělat jen po dohodě soupeřů v daném utkání a volna na UT.Tyto dohody na změnách si oddíly musí dohodnou SAMY.   
S pozdravem
Zdeněk Macháček
TJ Sokol Tasovice
 
Kontakty na jednotlivé funkcionáře klubů přihlášenách do turnaje skupiny A a B:
 
1.TJ Sokol Tasovice          Zdeněk Doležal       739374874        dolikc6@email.cz
2. FK Znojmo                    Milan Samek           777301522         samek20@gmail.com
3.TJ Sokol Dyje                Jan Hřib                   733704043         jan.hrib.7@seznam.cz
4. SK AJAX Dyjákovice    Marek Hříbek           731313744         hribek2@seznam.cz
5. TJ Sokl Přímětice         Jiří Kotlán                725065776          j.kotlan@seznam.cz
 
6.TJ Sokol Šanov             David Lössl             606113945          david.lossl@seznam.cz
 
 
7. TJ Sokol Hrádek          Jiří Zábojník             730891779          jzab@seznam.cz  
8. Sokol Jaroslavice         Jan Hoc                   733107160          bicepsak@gmail.com
9. Sokol Dobšice              Radek  Burcin          724358568          burcin@nppodyji.cz
10. SK Chvalovice            Radek Filip              736659998          RadekF@seznam.cz
 
 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode