Úterý 20.8.2019 od 17 hod.

TJ Sokol Tasovice - SFK Vrchovina 0:1  poločas 0:1
Branka:10´Chloupek L.
Sestava:Stejskal-Hrazdílek-Cihlář-Rygl-Lapeš P.-Horáček-Paul(82´Kučera)Odehnal-Pazdera-Lapeš R.(31´Švejkar)-Švarc (K)
Do zápasu nezasáhl druhý brankář Mrázek a hráči Jeřábek J.,Jeřábek M.,Fajkus a Landšperský.

Branky:19´,76´,90+5´,90+30´ Lapeš Pavel

Sestava:Stejskal-Rygl-Lapeš P.-Horáček-Furik(56´Jeřábek M.)-Švejkar-Odehnal-Jeřábek J.(62´Fajkus)-Lapeš R.-Landšperský-Švarc(K)
Do zápasu nezasáhl Mrázek J.

ŽK: 5 - 2 (Rygl-Lapeš R.)

Diváků: 160

Po 90 minutách na světelné časomíře svítil stav 2:2 a v poháru se prodlužuje 2x15 minut,kdy náš celek dokázal dvakrát udeřit a postoupit do 1. kola poháru.Střeleckou formu pro začátek soutěže předvedl  Pavel Lapeš,který zatížil konto domácích hned čtyřmi góly.Velká gratulace celému mužstvu,kdy toto utkání dokázal dotáhnout k postupu a pro diváky přivést na naše hřiště celek z MSFL.
V 1.kole Mol cupu ve středu 14.8. od 17 hod.(je možné ještě po dohodě klubů tento termín upravit) na našem hřišti v Tasovicích přivítáme celek z MSFL - SFK Vrchovina.Vrchovina si v předkole poradila s celkem START Brno 5:1.