Mol Cup 2022

 

 

MOL Cup 2022

 
1. předkolo
sobota 30.7.2022 od 10.15 hod.
 
  VS  
MSK Břeclav - TJ Sokol Tasovice 1:3  poločas 0:3
hřiště: Břeclav
Branky:73´Kristoň Matěj - 5´(PK),9´Lapeš Pavel,33´Garčic Michal
 
Sestava Břeclav

Hnát Michal-Hynek Christopher(83´Krmíček Matěj)-Herman Šimon-Hloch Jan (K)-Mikáč Matěj(46´Vocílka Tomáš)-Kristoň Matěj-Musil Petr-Skočovský Milan(46´Mysliveček Maximilián)-Fiala Jakub(69´Kaizar Sebastian)-Trčka Tomáš(46´Tesař Michal)-Kovařík Tomáš

 
Do zápasu nezasáhl Sáček Štěpán a náhradní brankář Fibingr David.
 
Sestava Tasovice
Koukal Jiří-Hrazdílek Lukáš-Lapeš Pavel(90´Furik Jakub)-Garčic Michal-Odehnal Daniel-Vašina Jiří(83´Dítě Marek)-Pacula Patrik-Daniel Jan(87´Kodýtek Jakub)-Blahoudek Marcel-Švarc Roman(K)-Fajkus Vojtěch
 
Do zápasu nezasáhl náhradní brankář Hřebabecký Petr.
 
Diváků: 100
 
ŽK: 90´Kristoň Matěj- 48´Švarc Roman, 90´Hrazdílek Lukáš
 
Doba hry: 45+0 , 45+1
 
Rozhodčí: R-  GASNÁREK Michal, AR1-  MAYER Petr , AR2- ŠTIPČÁK Martin
 
 
ZNOJEMSKÝ deník.cz
 
 
Fotbalisté Tasovic absolvovali generálku. V předkole MOL Cupu porazili Břeclav
 
Tasovickým fotbalistům vyšla generálka před začátkem divize D. Sokolové porazili v předkole MOL Cupu poslední červencovou sobotu Břeclav na jejím hřišti 3:1 a v poháru tak postupují.
Stěžejní byly pro hosty první minuty utkání, které patřily Pavlu Lapešovi. Devětadvacetiletý útočník nejdříve proměnil pokutový kop z páté minuty. Na 2:0 pak forvard se sedmičkou na dresu zvýšil o čtyři minuty později.
Hráči TJ jasně dominovali prvnímu poločasu a stovku diváků na stadionu MSK Břeclav o tom přesvědčil ve třiatřicáté minutě Michal Garčic, když zvýšil na 3:0. "De facto tak rozhodl zápas," uvedl trenér Sokola Václav Dvořák.
Po změně stran jeho svěřenci trochu povolili. "S vidinou vítězství jsme si nechali utéct několik šancí. Soupeř pak ve třiasedmdesáté minutě snížil na konečných 1:3. Výhra však byla zasloužená," dodal hlavní stratég TJ.
Tasovičtí tak po dvou letech opět postoupili do prvního kola MOL Cupu. To je naplánováno na středu 17. srpna a proběhne na domácím pažitu od sedmnácti hodin. Sokolové v něm nastoupí proti Hodonínu, který včera předkole porazil Lanžhot 3:0.
Již v neděli pak fotbalistům u ze vsi nad řekou Dyjí startuje nový ročník divize D. V něm uvítají taktéž doma od sedmnácti hodin mančaft Humpolce.

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode