MOL CUP 2020/21

 
 
 Nádherné utkání s hořkým koncem pro náš celek     
1.kolo
úterý 25.8. 2020
TJ Sokol Tasovice - 1.SC Znojmo FK 3:3 po prodloužení 4:5
Do 2.kola postupuje mužstvo 1.SC Znojmo FK
Branky:32´Dítě Marek,45+2´Rygl Martin,90+4´Odehnal Daniel,90+27´Lapeš Pavel-2´Goncalves Matheus,5´,35´Bašič Mirza,90+14´Contreras Céspedes Stefano Maveritt,90+18´Moravec Milan
TJ Sokol Tasovice
Sestava:Mrázek Jan-Cihlář Tomáš(90+12´Lapeš Radek)-Lapeš Pavel-Horáček Petr(66´Švejkar Jiří)-Paul Miroslav-Odehnal Daniel-Dítě Marek(90+3´Fajkus Vojtěch)-Rygl Martin-Pazdera Jakub-Blahoudek Marcel-Švarc Roman (K)
Do zápasu nezasáhl:Stejskal Michal,Furik Jakub,Kučera Karel
Trenér:Steinhauser Miroslav
 
1.SC Znojmo FK
Sestava:Záleský David-Garčic Michal-Vocílka Tomáš-Krakovčík Martin-Prokeš Tomáš(52´Contreras Céspedes Stefano Maveritt)-Štrombach David-Longo Mathias Fernando-Pacula Patrik (K)-Goncalves Matheus(60´Řehola Martin)-Pohanka Radim-Bašič Mirza(79´Moravec Milan)
Do zápasu nezasáhl:Koukal Jiří,Zedníček Martin,Malár František,Poláček David
Trenér:Volf Milan
 
ŽK:80´Blahoudek-80´Štrombach,86´Contreras Céspedes Stefano Maveritt,87´Záleský,90+18´Longo Mathias Fernando,90+30´Řehola Martin
 
ČK:90+28´Fukal Jaroslav(Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, Násilné vražení oběma rukama za použití vysoké intenzity do oblasti hrudníku v technické zóně hostí v přerušené hře.)
 
Doba hry: 45+2´- 45+4´prodloužení 2x 15´
 
Vývoj skóre: 0-2,1-2,1-3,2-3,3-3, prodloužení 3-5,4-5
 
Počet diváků: 849
 
Krásné utkání, které přineslo devět branek.Oba celky se vydali ze všech sil a divákům, toto utkání přineslo nádherný fotbalový zážitek.Z mého pohledu do 2. kola postupuje šťastnější mužstvo,kdy naše mužstvo podalo neuvěřitelný výkon a plně se vyrovnalo celku ze 3. ligy.Bohužel do 2. kola může postoupit jen jedno mužstvo a to z mého pohledu šťastnější bylo 1.SC Znojmo FK.Mužstvo Tasovic bohužel prospalo začátek prvního poločasu a to asi rozhodlo celé utkání.Byl to kvalitní zápas a divákům se toto utkání muselo líbit.Podle údajů v zápise o utkání si na tento zápas našlo cestu 849 platících diváků.Na poměry obou mužstev je to nadstandardní návštěva,která měla zásluhu i na předvedené hře obou celků.Soupeři tímto gratulujeme k postupu do 2. kola. 
KLUCI DĚKUJEME ZA TENTO FOTBALOVÝ ZÁŽITEK.   

OHLASY TRENÉRŮ

Miroslav Steinhauser,trenér TJ Sokol Tasovice:"Až na špatny úvod utkání musím své hráče pochválit , že s favoritem utkání sehráli více než vyrovnaný zápas. Obrovským tlakem,  vůlí a bojovností jsme soupeře ve druhém poločase přehrávali a vynutili si prodloužení utkání. V prodloužení byl soupeř ze dvou střel velice produktivní a my jsme své šance nedokázali proměnit. Vyhrál šťastnější tým." 

Ladislav Kirschner, asistent trenéra 1.SC Znojmo FK: "Do zápasu jsme vstoupili výborně. Do stavu 0:2 jsme drželi tempo hry, ale není to poprvé, kdy se nám stalo, že ztratíme po vedení koncentraci a ulehčíme to soupeři. Klukům jsem ale i po vyrovnání věřil, věděl jsem, že v týmu ta síla je, byl to nový mančaft a je otázka času, kdy se to ještě zlepší a půjde to nahoru."

Miroslav Paul hodnotí zápas se Znojmem v MOL Cupu ZDE

ASISTENT TRENÉRA LADISLAV KIRSCHNER HODNOTÍ VÝHRU V TASOVICÍCH V RÁMCI 1. KOLA MOL CUPU ZDE 

FOTKY Z ÚTKÁNÍ  ZDE 
 
 
 
Takto vypadalo parkoviště před stadionem v Tasovicích
Děkovačka hráčů

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode