Výsledky sezóny 2011/2012

14. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - TJ TATRAN ŠATOV
3:2 (2:1)

BRANKY: 35. min HELEBRANT, 45. min DÍTĚ PETR, 70. min DÍTĚ LUKÁŠ - 41. min KŘIŠŤÁL p.k., 61. min POSPÍCHAL

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Helebrant, Juhaňák (C), Strouhal, Prágr, Svatoš, Blahoudek, Harenčák J., Fortelný Vl. (Fortelný J.), Dítě Petr (Macháček), Dítě Lukáš

FOTO ZE ZÁPASU: ZDE

Domácí po trestu odečtu 6 bodů vedoucích Cvrčovic za opuštění hřiště v Modřicích dostali šanci prosadit se na první příčku a tak i postupu do vyšší soutěže. Derby zápas přinesl kvalitní fotbal obou celků, při závěrečném hvizdu byla větší spokojenost na straně Tasovic. Skóre utkání otevřel ve 31. minutě Helebrant, o deset minut později vyrovnával Křťál z pokutového kopu. Ale ještě před poločasovou přestávkou obdrželi hosté druhou branku, gól do šatny vsítil Petr Dítě. Ve druhé půli byl v 61. minutě stav opět srovnán zásluhou Pospíchala. Rozhodnutí přišlo v 70. minutě z kopačky Lukáše Dítěte, gólman nestačil na jeho střelu reagovat.

Sobota 16.6.2012

________________________________________________________________________________________________________________________________

26. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - A.S.A. ES ÚNANOV
6:3 (4:0)

BRANKY: 7. min, 16. min a 26. min ČOP, 32. min a 50. min FORTELNÝ VL., 47. min DÍTĚ LUKÁŠ - 60. min SIVERA, 70. min DOČEKAL, 88. min ČAPOUN

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Fila, Juhaňák (C), Strouhal, Prágr, Svatoš, Harenčák J., Fortelný J. (Murník), Fortelný Vl., Čop (Prekop), Dítě Lukáš (Brhel)

Úvod střetnutí začal lépe pro hosty. Vypracovali si mírnou převahu, ze které vytěžili čtyři vyložené brankové příležitosti, k radosti domácích diváků žádná neskončila v tasovické síti. Naopak domácí Čop podnikl po poslední šanci Únanovských rychlý protiútok a poslal své družstvo do vedení. I další dvě branky vsítil Čop a zapsal si čistý hattrick. Teprve čtvrtá branka domácích nepadla z jeho kopačky, úspěšným střelcem byl tentokrát Vlastimil Fortelný. Po přestávce se do tabulky střelců zapsal ještě jednou Vlastimil Fortelný, šestou branku vsítil Petr Dítě. Od té doby jakoby se Tasovickým už nechtělo hrát a umožnili hostům z rychlých brejků snížit. Nejdříve se mezi tyče trefil Sivera, následovala branka Dočekala a jako poslední se zapsal do tabulky střelců Čapoun.

Neděle 10.6.2012

25. kolo

TJ DRUŽSTEVNÍK PRÁČE - TJ SOKOL TASOVICE "B"
0:1 (0:1)

BRANKA: FORTELNÝ VL.

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Fila, Juhaňák (C), Strouhal, Prágr, Fortelný Vl. (Prekop), Harenčák J., Fortelný J. (Dobeš), Svatoš, Dítě Lukáš, Zduba (Chamko)

Domácí potřebují body k záchraně a zápas chtěli vyhrát bojovností, Od úvodního hvizdu si vytvořili územní převahu, jejich snaha však ztroskotávala na dobře pracující obraně hostů. Ti se zaměřili na protiútoky, jeden z nich ve 40. minutě úspěšně zakončil Vlastimil Fortelný. Ve druhé půli se Práčtí vší silou vyrovnat, ale beznadějně, protože hosté výhru zkušeně ubránili.

Neděle 3.6.2012

24. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - SK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO
2:3 (1:1)

BRANKY: 7. min SVATOŠ p.k., 66. min FORTELNÝ VL. - 44. min VIKTORA, 54. min ASARE, 62. min HANC

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Dobeš (46. min Chamko), Čop (70. min Zduba), Harenčák J., Svatoš, Macháček, Murník, Juhaňák (C), Fila (76. min Dítě Lukáš), Fortelný Vl., Hycl

FOTO ZE ZÁPASU: zde

V prvním poločase předvedli domácí špatný fotbal, před drtivou porážkou je zachránil gólman, který zneškodnil čtyři soupeřovy tutovky. Dokonce se ujali vedení 1:0 po úspěšně provedeném pokutovém kopu. Vedení však neudrželi a minutu před přestávkou dostali gól do šatny. Obdržená branka je příliš nepovzbudila a v úvodu druhé půle prohrávali dokonce 3:1. Pokusili se o vyrovnání, ale podařilo se jim stav jen korigovat brankou Fortelného. První branku vsítil Svatoš.

Neděle 27.5.2012

23. kolo

FC SLOVAN ROSICE "B" - TJ SOKOL TASOVICE "B"
3:1 (1:0)

BRANKY: ŠUSTR, ŠMARDA, MALATA DAVID - CHAMKO

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Dobeš, Juhaňák (C), Fila, Prágr, Svatoš, Harenčák J. (Houšť Fr.), Strouhal, Chamko, Fortelný Vl., Prekop (Fortelný J.)

Neděle 20.5.2012

22. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - FC SOBĚŠICE
1:1 (0:1)

BRANKY: 85. min MACHÁČEK - 31. min PLOCEK

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Dobeš, Prágr, Strouhal (88. min Fortelný J.), Čop, Harenčák J., Macháček, Murník, Prekop (76. min Fila), Juhaňák (C)(66. min Zduba), Fortelný Vl.

VIDEO ZE ZÁPASU: 1 , 2 , 3 , BRANKA , 5

Domácí měli více šancí, ale jako první se z branky těšili hosté, ve 31. minutě využili hrubé chyby tasovického stopera a gólmana a ujali se vedení. Po přestávce Tasovičtí přidali, žádné branky se však nemohli dočkat. Nakonec vybojovali alespoň bod, když v 85. minutě Macháček krásnou střelou z přímého kopu vymetl pavučinu.

Neděle 13.5.2012

21. kolo

MFK MODŘICE - TJ SOKOL TASOVICE "B"
1:2 (0:0)

BRANKY: MLEJNEK - DÍTĚ LUKÁŠ, FORTELNÝ VL.

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Dobeš, Juhaňák (C), Strouhal, Macháček, Svatoš, Harenčák J. (Houšť Fr.), Dítě Petr, Fortelný Vl., Dítě Lukáš, Prekop (Čermák)

Góly padaly až po přestávce. Nejdříve hostům vedení zajistil Lukáš Dítě, domácím se ale podařilo stav srovnat. Rozhodla 87. minuta a gól Fortelného, navíc ještě střela Macháčka ze 40 metrů skončila na tyči. Tasovičtí si za výkon vítězství zcela zasloužili.

Sobota 5.5.2012

20. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - SK ŽEBĚTÍN
2:2 (1:1)

BRANKY: MACHÁČEK, ZDUBA - ZAVŘEL, KANTOR

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Dobeš (46. min Dítě Petr), Juhaňák (C), Prágr, Murník (Dítě Lukáš), Macháček, Svatoš, Harenčák J., Horáček, Fortelný Vl., Čop (Zduba)

Na kvalitě fotbalu se velkou měrou podepsal silný vítr. Nejdříve se branky dočkali hosté. Ve 25. minutě se z přímého kopu ze vzdálenosti 45 metrů trefil Zavřel, nutno dodat, že mu k docílení gólu pomohl již zmiňovaný vítr. Domácím se podařilo ještě do přestávky vyrovnat Macháčkem. Ve druhém poločase se domácí obrana dopustila chyby a hostující Kantor hlavičkou rozvlnil tasovickou síť. Po obdržené brance zatlačily Tasovice hosty do defenzívy, vypracovaly si několik šancí, z nichž využily jedinou, hlavou se mezi tyče trefil Zduba.

Neděle 29.4.2012

19. kolo

TJ HORNÍ KOUNICE - TJ SOKOL TASOVICE "B"
2:1 (0:0)

BRANKY: DOBEŠ, FOJTÍK - FORTELNÝ VL.

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Dobeš, Juhaňák (C), Harenčák J. (Prekop), Prágr, Svatoš, Blahoudek, Dítě Petr, Macháček, Dítě Lukáš (Čop), Fortelný Vl.

Derby přineslo kvalitní fotbal. Po vyrovnané hře se štěstí přiklonilo na stranu domácích. Hosté šli do vedení v 62. minutě gólem Fortelného, závěr střetnutí však patřil Kounickým. V 74. a 82. minutě rozhodly o osudu branky Fojtíka a Dobeše.

Neděle 22.4.2012

18. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - SK TUŘANY
2:0 (1:0)

BRANKY: 26. min FORTELNÝ VL., 82. min DÍTĚ LUKÁŠ

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Prágr, Murník, Harenčák J. (C), Dobeš, Blahoudek, Fortelný Vl. (Papaj), Dítě Petr (Fila), Macháček, Dítě Lukáš (Prekop), Svatoš

Domácí byli po celé střetnutí lepší, ale zradila je střelecká muška. Vedení se ujali ve 25. minutě, kdy se zprava trefil Fortelný. V dalším průběhu utkání si Tasovice vypracovaly řadu příležitostí ke skórování, vyšly však naprázdno. Uklidnění přišlo v závěru, v 82. minutě pojistil vítězství Lukáš Dítě.

Neděle 15.4.2012

17. kolo

TJ ČECHIE ZASTÁVKA - TJ SOKOL TASOVICE "B"
2:0 (0:0)

BRANKY: 57. min POHL, 82. min ROUSEK

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Kirschner (Fila), Juhaňák (C), Strouhal (Prágr), Macháček, Svatoš, Blahoudek, Harenčák J., Dobeš (Dítě Lukáš), Dítě Petr, Fortelný Vl.

ČK: Juhaňák

FOTO ZE ZÁPASU - ZDE

Sobota 7.4.2012

16. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - DYNAMO CVRČOVICE
2:0 (1:0)

BRANKY: 34. min FORTELNÝ VL., 53. min HARENČÁK J.

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Prágr, Juhaňák (C), Strouhal, Murník (85. min Dobeš), Svatoš, Harenčák J. (73. min Papaj), Blahoudek, Macháček, Fortelný Vl., Čop (28. min Dítě Lukáš)

ŽK: 90. min MACHÁČEK

FOTO ZE ZÁPASU: ZDE , ZDE

Střetnutí druhého s prvním sledovalo 200 diváků. Tasovičtí si v první půli vytvořili dostatek šancí, jedinou proměnil ve 34. minutě Fortelný po centru Dítěte. Zvýšení se dočkali v 53. minutě, dělovce Harenčáka z 20 metrů neměl hostující gólman šanci zabránit. Za nepříznivého stavu začali hosté více bojovat, své příležitosti ale nedokázali zakončit.