BRANKY: 36. min MATOUŠEK, 40. min KŮRA - 2. a 53. min DÍTĚ P.

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Chamko, Kučera (43. min Fortelný Vl.), Lašák (30. min Hlávka D.), Čop (84. min Macháček), Pavlíček, Harenčák J. (C), Svatoš, Murník, Dítě P., Sláma

SESTAVA HRUŠOVAN: Gábor (C), Makrovský, Holík, Šimša, Pavelčík, Kudlička, Kůra, Matoušek, Sedláček, Koch, Juřica (46. min Lapeš)

ŽK: 81. min Harenčák

Obě družstva už měla zajištěnou účast v příštím ročníku, přesto se hrál zajímavý fotbal. Domácí řešili post zraněného gólmana, do brány musel otočník Gábor a zachytal dobře, měl i štěstí, když několika střelám zabránily v cestě do sítě tyče jeho svatyně. Poločas vyhráli domácí zásluhou gólů Matouška a Kůry, hosté stačili snížit Dítětem. Po přestávce stav srovnal hostující Dítě. Příležitosti ke změně skóre měly oba týmy, žádný je k vítězství nevyužil, utkání tak skončilo zaslouženou plichtou.

NEDĚLE 15.6.2014

________________________________________________________________________________________________________________________________

25. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - BANÍK ZBÝŠOV
5:1 (2:1)

BRANKY: 17. min SLÁMA, 34. min SEDLÁŘ, 48. min ČOP, 70. min DOLEŽAL p.k., 73. min BUDNÝ - 33. min MÁŠA

SESTAVA TASOVIC: Fortelný Vl., Lašák, Chamko, Murník, Sláma, Hlávka D. (66. min Prekop), Pejchal (59. min Tóth), Synek (45. min Čop), Sedlář (66. min Budný), Doležal (81. min Macháček), Dítě P.

SESTAVA ZBÝŠOVA: Sedlák, Škula (32. min Hájek), Máša, Vališ, Jašek (C), Svoboda, Mužíček, Patocs, Bajgar, Mrázek, Nekuža

Hosté se už smířili se sestupem a ani v tomto zápase nedokázali soupeři vzdorovat. Do poločasu ještě stačili držet přijatelný výsledek, po přestávce začal jejich výkon rapidně klesat a domácí dovedli utkání k přesvědčivé výhře. O branky se podělili Sláma, Sedlář, Čop, Doležal a Budný, čestný úspěch Zbýšova si připsal Máša.

SOBOTA 7.6.2014

24. kolo

TJ SOKOL DOBŠICE - TJ SOKOL TASOVICE "B"
1:3 (1:3)

BRANKY: 12. min ZÁRUBA - 20. a 42. min PAVLÍČEK M., 26. min ČOP

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Chamko, Lašák, Čop (50. min Svatoš), Sedlář, Pavlíček M. (C), Harenčák, Fortelný Vl. (66. min Hlávka D.), Dítě P., Hlávka J., Kučera (86. min Prekop)

SESTAVA DOBŠIC: Veleba, Záruba (C), Princ, Stehlík A., Stehlík P., Čapoun, Virgler, Čermák, Bitala (68. min Krůza), Lattner, Syrový

ŽK: 43. min Virgler, 51. min Lattner, 72. min Záruba - 31. min Sedlář, 63. min Fortelný Vl.

Rezerva Tasovic se ocitla v ohrožení sestupu. Do derby vstoupila s bojovností a touhou po zisku bodů. Z nasazení je nesrazila ani vedoucí branka domácího Záruby, do přestávky stačili strhnout vedení na svou stranu dvěma góly Pavlíčka a jednoho Čopa. Ve druhé půli nepřinesla stálá převaha Dobšic žádný efekt, hostující defenzíva příznivý výsledek uhájila.

SOBOTA 31.5.2014

23. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - FC BOSKOVICE
3:5 (1:2)

BRANKY: 7. min HOVĚZ, 68. min DÍTĚ PETR, 90. min DOLEŽAL - 50. a 70. min HORÁK, 1. min PŘIKRYL, 44. min STARA, 77. min MÜLLER

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Chamko, Lašák, Čop (64. min Fortelný), Pavlíček (C), Svatoš (69. min Harenčák J.), Murník, Dítě Petr, Hověz, Hlávka (58. min Doležal), Čermák (85. min Prekop

SESTAVA BOSKOVIC: Čech, Černý, Živný (64. min Žouželka), Müller, Vykoukal, Horák Jan (C), Přikryl, Horák Michal (72. min Preč), Stara, Fadrný, Miksan

ŽK: 48. min Lašák - 31. min Horák, 59. min Přikryl, 62. min Vykoukal

FOTO ZE ZÁPASU

Domácí si vytvořili množství šancí, ale většinu z nich nedokázali proměnit. Navíc se dopouštěli řady chyb, za které je Boskovičtí krutě trestali. V soubojích byly hosté rychlejší, při zakončování vypracovaných akcí úspěšnější. Branky Tasovic vsítili Hověz, Dítě a Doležal.

NEDĚLE 25.5.2014

22. kolo

SK ŠLAPANICE - TJ SOKOL TASOVICE "B"
0:1 (0:1)

BRANKY: 11. min PAVLÍČEK

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Chamko, Lašák (87. min Macháček), Čop (90. min Prekop), Pavlíček, Harenčák (C), Murník, Fortelný Vl. (74. min Pejchal), Dítě P., Hlávka J., Sláma

ŽK: 49. min Mach - 50. min Lašák, 55. min Chamko

ČK: 53. min Mach

Hosté si byli vědomi důležitosti zisku bodů, jsou nebezpečně blízko sestupu. Vyšel jim úvod utkání, už v 11. minutě se ujali vedení brankou Pavlíčka. Domácí usilovali o vyrovnání, ale sami si úkol ztížili, když museli hrát v oslabení. Tasovičtí přesilovku využili k bránění výsledku a Šlapanické k ničemu nebezpečnému nepustili. Body za vítězství mají pro hosty cenu zlata, přesto ještě nemají v boji o záchranu vyhráno.

NEDĚLE 18.5.2014

21. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - FK KUNŠTÁT
3:3 (2:1)

BRANKY: 10. min CZUCZ, 30. min DOLEŽAL, 86. min KUČERA - 26. a 59. min BLAHA, 73. min ADÁMEK

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Chamko, Lašák, Čop (83. min Macháček), Doležal, Hlávka J., Svatoš (69. min Dítě P.), Harenčák (C), Murník, Czucz, Kučera

SESTAVA KUNŠTÁTU: Loukota Ivo, Šafařík, Prudil, MIhola (64. min Šmerda), Hruška (82. min Stehlík), Preč, Adamec, Boček (C), Chloupek (64. min Adámek), Blaha, Loukota Ondřej

ŽK: 48. min Murník, 74. min Doležal - 48. min Mihola, 67. min Hruška

Zajímavé utkání bohaté na branky mělo dramatický průběh. Domácí si v první půli udržovali vedení, nejdříve otevřel skóre Czucz, poté hosté odpověděli Blahou, ale z plichty se dlouho neradovali, na 2:1 upravil Doležal. Po přestávce převzali Kunštátští iniciativu, zásluhou Blahy znovu vyrovnali a v 73. minutě se Adámkem dokonce ujali vedení. Tasovické rezervě zajistil bod v 86. minutě Kučera. Slabinou obou celků byly výkony gólmanů.

SOBOTA 10.5.2014

20. kolo

SK SLATINA - TJ SOKOL TASOVICE "B"
3:1 (2:0)

BRANKY: MIKŠÍČEK 2, MUDRONĚK - ČOP

SESTAVA TASOVIC: Fortelný Vl., Harenčák J. (C), Murník, Papaj, Lašák, Chamko, Hlávka J., Sláma, Svatoš, Doležal, Čop

Hosté se stále potýkají s problémem na postu gólmana, v tomto utkání chytal hráč z pole. Se soupeřem hráli poměrně vyrovnanou partii, ale doplatili na neproměňování vytvořených příležitostí, nastřelili pouze tyč a břevno. Domácí naopak zužitkovali téměř vše, co si připravili.

NEDĚLE 4.5.2014

19. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - FC SLOVAN BRNO
2:3 (1:0)

BRANKY: 8. min ČERMÁK, 84. min SLÁMA - 46. min VLASTNÍ, 60. min NEVOLE, 82. min MACHÁT

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Lašák, Čop (64. min Dítě P.), Doležal (C), Mička, Svatoš, Murník, Chamko, Čermák, Hověz (78. min Fortelný Vl.), Hlávka J. (71. min Sláma)

SESTAVA SLOVANU: Vlasák, Brychta (85. min Žák), Konečný, Nevole (89. min Břenek), Dvořák, Šťastný, Onuščák (90. min Barták), Horňák, Vašíček (C), Stehlík, Machát

ŽK: 54. min Nevole, 63. min Stehlík

První půli vládli Tasovičtí, do vedení šli v 8. minutě gólem Čermáka, neproměněním dalších šancí promarnili možnost vedení navýšit. Hosté trestali po přestávce. K vyrovnání ve 46. minutě napomohl vlastním gólem Čermák a Brňanům narostla křídla. Skóre otočili ve svůj prospěch v 60. minutě zásluhou Nevoleho a v 82. minutě Machát střelou k tyči rozdíl navýšil. Domácí stačili o dvě minuty později jen korigovat Slámou, který se důrazem prosadil v pokutovém území. Čas ani příležitosti k vyrovnání už nezbývaly.

NEDĚLE 27.4.2014

18. kolo

FC MIROSLAV "A" - TJ SOKOL TASOVICE "B"
2:4 (0:2)

BRANKY: 50. min KRULA, 82. min PEŠEK - 31. min ČERMÁK, 32. min DÍTĚ P., 46. min PAVLÍČEK, 83. min HOVĚZ

SESTAVA TASOVIC: Pavliv, Lašák, Dítě P. (46. min Papaj), Pavlíček (C), Svatoš, Murník, Fortelný Vl. (67. min Sláma), Chamko, Čermák (87. min Macháček)(89. min Prekop), Hověz, Hlávka J.

SESTAVA MIROSLAVI: Beer, Suchánek, Pešek, Záviška, Urbánek (78. min Szajko R.),Obořil, Nesnídal, Hrbek, Janíček, Černý, Krula

ŽK: 48. min Urbánek, 60. min Pešek, 69. min Černý

ČK: 78. min Záviška - 84. min Pavlíček

Derby ovlivnil silný vítr. V první půli ho využili hosté a během jedné minuty se dostali do dvoubrankového vedení. Naději domácích vzkřísil v 50. minutě Krula. Hosté hrozili hlavně z brejků, které činily domácí obraně problémy. Jeden z nich v 80. minutě řešil faulem v pokutovém území Záviška, za zákrok dostal červenou kartu a musel předčasně pod sprchy, nařízený pokutový kop Tasovice využily k navýšení náskoku. Závěr byl hodně dramatický. Střela domácího Peška z půli hřiště za přispění větru přinesla snížení na rozdíl jednoho gólu, ale o minutu později hosté další brankou pečetili vítězství a zajistili si tak potřebné body pro záchranu. I hosté dohrávali utkání oslabeni, v 85. minutě byl za oplácení vyloučen Pavlíček. Góly hostů zaznamenali Čermák, Dítě, Pavlíček a Hověz.

SOBOTA 19.4.2014

17. kolo

TJ SOKOL TASOVICE "B" - FC SOBĚŠICE
7:1 (4:0)

BRANKY: 25. a 76. min PAVLÍČEK, 13. a 48. min ČERMÁK, 11. min FORTELNÝ VL., 58. min SVATOŠ, 63. min DÍTĚ P. - 84. min STŘELEC

SESTAVA TASOVIC: Pavliv, Lašák, Doležal (77. min Prekop), Pavlíček (C)(78. min Burdel), Svatoš, Murník (56. min Dítě P.), Fortelný Vl., Chamko, Čermák (68. min Čop), Hověz, Hlávka J.

SESTAVA SOBĚŠIC: Šimoník, Hronek (46. min Krejčí), Ráček, Vacula, Látal (72. min Malachta), Střelec (C), Bártů (64. min Špatný), Sabela, Motyčka, Kozel, Pernica

ŽK: 50. min Lašák, 86. min Prekop - 57. min Bártů, 67. min Pernica