TJ SOKOL TASOVICE "A" - MSK BŘECLAV 2:0 (1:0)

SESTAVA TASOVIC: Fukal, Vítek, Krátký, Helebrant, Horáček, Mička, Paul (60. min Čermák), Švarc, Blahoudek, Hověz (55. min Vyžrálek), Czucz (46. min Juhaňák)

TJ SOKOL TASOVICE "A" - SK VOJKOVICE 2:2 (0:0)

BRANKY: 70. min ČERMÁK, 90. min HELEBRANT - 46. min NEVĚDĚL, 55. min POLÁČEK

SESTAVA TASOVIC: Fukal, Šrámek, Mička, Helebrant, Vítek, Paul, Švarc, Blahoudek, Horáček, Czucz, Juhaňák

Střídající: Heneš, Čermák, Hověz, Vyžrálek, Hlávka D., Lašák

NEDĚLE 23.2.2014 v 16.00 hod. - UT Jevišovice

vs.

TJ SOKOL TASOVICE "A" - FK IE ZNOJMO "A" 7:0 (3:0)

BRANKY: 26. a 67. min CZUCZ, 18. min ŠVARC, 36. min VYŽRÁLEK, 76. min PAUL, 80. min HOVĚZ, 82. min MIČKA p.k.

SESTAVA TASOVIC: Fukal (60. min Heneš), Hlávka D. (60. min Čermák), Krátký, Vítek, Lašák, Mička, Švarc, Blahoudek, Horáček (60. min Hověz), Vyžrálek (46. min Paul), Czucz

NEDĚLE 16.2.2014 v 14.00 hod. - UT Jevišovice

vs.

TJ SOKOL TASOVICE "A" - TJ DESTRUKCE JAROMĚŘICE NAD ROK. 6:1 (4:1)

BRANKY: 3. a 26. min CZUCZ, 20. min KRÁTKÝ, 37. min VYŽRÁLEK, 68. min HORÁČEK, 84. min SVATOŠ - 12. min OŠMERA

SESTAVA TASOVIC 1. poločas: Heneš, Šrámek, Krátký, Vítek, Hlávka D., Mička, Švarc, Blahoudek, Hověz, Vyžrálek, Czucz

SESTAVA TASOVIC 2. poločas: Heneš, Chamko, Helebrant, Šrámek, Lašák, Horáček, Paul, Hlávka J., Čermák, Dítě P., Svatoš

SOBOTA 8.2.2014 v 18.00 hod. - UT Hrušovany nad Jev.

vs.

TJ SOKOL TASOVICE "A" - SK RAIKA ERNSTBRUNN 5:2 (2:2)

BRANKY: 39. min a 78. min BLAHOUDEK, 38. min CZUCZ, 61. min ŠVARC, 85. min DÍTĚ P. - 30. min a 32. min SCHWARMAIER

SESTAVA TASOVIC: Fukal (46. min Heneš), Helebrant, Vítek, Mička, Blahoudek, Švarc, Horáček (60. min Svatoš), Hověz (46. min Čermák), Blahoudek, Vyžrálek (70. min Hověz), Paul (53. min Lašák), Czucz (63. min Dítě P.)

SOBOTA 1.2.2014 v 14.00 hod. - UT Jevišovice

vs.

TJ SOKOL TASOVICE "A" - FOTBAL JEVIŠOVICE "A" 0:2 (0:1)

BRANKY: 33. min KUBÍČEK, 85. min SVOBODA

SESTAVA TASOVIC 1. poločas: Fukal, Sivera, Helebrant, Krátký, Vítek, Mička, Blahoudek, Švarc, Horáček, Paul, Czucz

SESTAVA TASOVIC 2. poločas: Heneš, Hlávka D., Vítek, Krátký, Lašák, Hověz, Hlávka J., Chamko, Švarc, Dítě P., Svatoš

SESTAVA JEVIŠOVIC: Šebela, Jurka V., Slušný, Hazucha, Stuchlík, Procházka, Rožnovský, Benda, Kráčman, Svoboda, Kubíček, Peřinka, Vlk, Dohnal

Trenér Jevišovic: Zdeněk Macháček

SOBOTA 25.1.2014 v 14.00 hod. - UT Jevišovice

vs.

TJ SOKOL TASOVICE "A" - 1.SC ZNOJMO FK U21 0:3 (0:1)

BRANKY: 29. min a 60. min KIRSCHNER, 55. min STÁŇA

SESTAVA TASOVIC: Heneš (70. min Pavliv), Sivera, Vítek, Krátký, Hlávka D., Mička, Čermák (46. min Svatoš), Chamko (70. min Kučera), Blahoudek, Horáček (76. min Čermák), Dítě P. (70. min Sedlář

SESTAVA ZNOJMA: Konvalina (46. min Bula), Hříbek (77. min Honz), Jurić, Pokorný, Cihlář, Ali, Stáňa, Hrazdílek (67. min Le Minh), Celik, Kirschner (72. min Yilmaz), Yilmaz (46. min Varaja)

STATISTIKA: Fauly 17-9, Střely: 3-6, Mimo: 4-1, Rohy: 1-3, Ofsajdy: 0-3

Trenér: Milan Kalaš

Z webu soupeře:

První půle nabídla velmi vyrovnanou hru a opravdu minimum šancí. Tasovice se snažily vysoko napadat znojemskou rozehrávku, což se jim v mnoha případech i dařilo. Pokud však získaly míč, nedokázaly dohrát akci do úspěšného konce a brankář Konvalina tak neměl žádnou výraznější práci. Největší šance Tasovic z přímého kopu šla totiž pouze vedle tyče. Ani Znojmo se však nedostávalo příliš do koncovky, za což mohla především nepřesná souhra. Hned z první povedené kombinace ale náš tým udeřil. Spolupráce Celika a Hříbka na pravém křídle vedla až k centru druhého jmenovaného. Míč se dostal do pokutového území k Petru Kirschnerovi, který z bezprostřední blízkosti rozvlnil síť. Dobrá možnost na zvýšení skóre pak přišla také v 39. minutě. Stáňovi se povedlo obejít brankáře, ale už se dostal do nevýhodného střeleckého úhlu. Druhé dějství už se neslo ve znamení znojemského týmu. V 55. minutě se prosadil po pravém křídle Celik a zpětnou přihrávkou našel ve vápně Bronislava Stáňu. Ten placírkou přízemní střelou usměrnil míč do sítě. Že ze zápasu už nebude žádné drama se pak potvrdilo o šest minut později, kdy po Hříbkově přihrávce vstřelil svůj druhý gól v utkání Petr Kirschner. Tasovice se sice snažily alespoň o snížení, ale hra jim už zdaleka tak nevycházela jako v první půli. Střídající brankář Bula tak řešil jen nevýrazné střely, které skóre nemohly ovlivnit. V mrazivém počasí se tak náš tým radoval z výhry 3:0.

Trenér Tibor Duda k utkání

Jak byste zhodnotil utkání proti Tasovicím?
Zápas to nebyl oboustranně špatný, hrálo se důrazně a agresivně. Hřiště v Jevišovicích je menší, takže to bylo o jednoduchosti. Myslím, že i výsledkově jsme utkání zvládli celkem dobře.

S druhou půlí větší spokojenost, než s tou první?
Ani bych to tak neřekl. Sestava se trochu prostřídala. O poločase jsem měl výhrady k některým hráčů, pak se to zlepšilo. Klasický přípravný zápas.

Musíte hodně apelovat na zahraniční hráče, aby míč dávali a tolik ho nedrželi, mám na mysli tri Ali, Celik, Yilmaz?
Přesně tak. To je první věc. Druhou věcí je hra Marka Juriće, zbytečně na hřišti vymýšlí a nehraje jednoduše. Takže mu to stále omílám dokola, aby hrál jednoduše, uvidíme, co to přinese.