jaro-léto 2021

Z důvodu epidemiologické situace(COVID 19) se soutěžní ročník 2020/21 nedohrál.V tomto ročníku bylo odehrálo 10 utkání v podzimní části a potom byla soutěž přerušena.Poslední tři kola podzimní části bylo v plánu odehrát na začátku jarní části.Bohužel na začátku května 2021 rozhodnutím FAČR byly všechny amatérské soutěže ukončeny a tento celý ročník nebyl dohrát.Nikdo v tomto ročníku nepostupoval a nesestupoval.Hned jak to bylo možné,tak si trenér A mužstva mužů pan Venca Dvořák začal domlouvat přípravná utkání,tak aby se mužstvo začalo postupně připravovat na nadcházející sezónu 2021/22.Pevně všichni věříme,že to byl poslední ročník,který se takto nedohrál a musel se zrušit.

1.přípravné utkání

Pátek   21.5. od 18.30 hod.
TJ Sokol Tasovice A - FC Moravský Krumlov(KP)  4:1  poločas 1:0
Branky: Dítě,Lapeš Pavel,Blahoudek,Cihlář
Sestava:
brankáři:Koukal(Stejskal-Hřebabecký)
do hry:Švarc-Hrazdílek-Pacula-Cihlář-Horáček-Lapeš Radek-Paul-Blahoudek-Švejkar-Dítě
Střídali:Lapeš Pavel-Kučera-Veselý-Fajkus-Fukal
Slovo trenéra k utkání:
V utkání jsme se snažili držet míč, avšak zejména v prvním poločase soupeř dobře bránil, proto v útočné fazi toho k vidění moc nebylo. Branka Dítěte po pěkné kombinaci byla jedna z mála povedených akcí.
Ve druhé půli jsme s přibývajícím časem dostávali soupeře daleko více do úzkých a z toho pramenili šance a nakonec i branky.
Konečný výsledek mohl být i vyšší, kdybychom dokázali naše gólové situace lépe vyřešit. V této fázi utkání vynikl gólman soupeře Bogner.
Zápas s přehledem řídila trojice rozhodčích Kříž, Kolesa Zdeněk, Pokorný.

2.přípravné utkání
Čtvrtek  27.5. od 18.00 hod.
TJ Sokol Tasovice A - FC Sparta  Brno (KP) 3:1  poločas 1:0
Branky:  Cihlář 3

Sestava:

Koukal,Stejskal-Švarc,Pacula, Odehnal, Horáček-Hrazdílek-Cihlář,Pazdera, Blahoudek, Švejkar-Lapeš Pavel
Střídali:Lapeš Radek, Kučera, Paul,Fajkus, Fukal

Hodnocení domácího trenéra:
V zápase s předním celkem KP jsme se chtěli zaměřit znovu na držení míče, ale hlavně na pressing a aktivní hru a následný zisk míčů po jejich ztrátě.
Z celkového pohledu bych si představoval daleko větší rychlost,přesnost provedení a následně efektivitu ve finální fázi.
V utkání v těchto činnostech byl příkladem Tomáš Cihlář, autor všech našich branek.
Zápas znovu s přehledem řídili sudí Kříž, Kolesa Zdeněk, Horký Marek.

3.přípravné utkání
FC Slovan Rosice -TJ Sokol Tasovice 2:1(2:0)
Branka:Pazdera
Sestava:Koukal -Švarc,Pacula,Odehnal,Horáček-Hrazdílek,Blahoudek-Lapeš R.,Dítě, Pazdera-Lapeš P.
Střídali:Fukal,Fajkus,Kučera, Kodýtek Jakub

Čekali jsme, že to bude víceméně prověření defenzivní činnosti celého mužstva . Zejména v prvním poločase se domácí díky rychlé kombinaci dostávali do zakončení a dvěma brankami po půlhodině vedli.Nám v ofenzívě chyběla přesnost a klid.Několik příležitostí pokazila především finální přihrávka.
Ve druhé půlce jsme postupem času měli více klidu a byli přesnější v kombinaci.
Odměnou nám byl nakonec kontaktní gól Jakuba Pazdery,ale na remízu jsme to už nedotáhli.

4.přípravné utkání
Pátek  11.6. od 18.00 hod.
 TJ Sokol Tasovice A - FC Svratka Brno(KP) 6:0  poločas 3:0
hřiště :Tasovice

Branky:Cihlář 2,Lapeš Pavel, Kříž, Švejkar,Kučera

Sestava:Koukal-Švarc, Pacula,Odehnal, Horáček,-Hrazdílek-Pazdera,Blahoudek,Fukal,Cihlář-Lapeš Pavel

Střídali:Lapeš Radek, Kučera, Fajkus, Švejkar,Kříž

Hodnocení trenéra domácího mužstva:
Z důvodu silných bouřek,které se přehnaly přes jih Moravy se nakonec zápas odehrál netradičně v tomhle ročním období na UT.
Na terén jsme si po pár minutách rychle zvykli a po celý zápas jsme byli aktivní,dobře kombinovali a vytvářeli si hodně střeleckých a brankových příležitostí.
Samotná efektivita v koncovce však byla už horší.
V několika situacích jsme nebyli přesní,rychlí a nezvolili správné řešení.
Na druhou stranu bylo pozitivní, že jsme si tolik šancí dokázali vytvořit.

Trenéři našeho A mužstva mužů pan Dvořák a jeho asistent pan Palička
Pohoda na střídačce v podání našeho mužstva