TJ Sokol Tasovice A - Waidhoffern

2:4 (1:2)

Branky: Lapeš Pavel, Landšperský

Průběh utkání:

Domácí mužstvo vstoupilo dobře do utkání, kdy si vysokým aktivním napadáním vytvářelo šance, ale dokázalo proměnit pouze jednu. Poté soupeř dvěma slepenými brankami zápas otočil a i když si domácí vytvořili další šance, tak poločas skončil 1:2. Do druhého poločasu nastoupili domácí se čtyřmi změnami v sestavě a aktivní kombinační hrou dostávali soupeře pod tlak , ale bez brankového efektu. Když už se podařilo domácím srovnat skóre, tak rozhodčí neodpískal faul soupeře na domácího hráče a hosté šli do vedení, které ještě před koncem navýšili o další branku.Ve velice pěkném utkání se už výsledek nezměnil.

Hodnocení trenéra :

Utkání se soupeřem, který má obrovskou kvalitu jsme rozhodně nezklamali, byli jsme více než vyrovnaným soupeřem, ale doplatili jsme na individuální chyby v defenzívě, které soupeř dokázal využít. Dopředu jsme se dokázali prosadit, ale potýkali jsme se s produktivitou. Chyběla nám přesnost a finální fáze směrem do koncovky. Utkání splnilo účel, bylo vyhecované, aktivní a mělo svou kvalitu.

Švarc, Mička, Odehnal , Lapes R.
Garčic (87´Jeřábek M.), Hrazdilek ( 46' Rygl )Blahoudek ,Horáček  (46' Landspersky)
Paul ( 85' Jeřábek J. ), Kirschner (46' Lapes P. )

Průběh utkání : Domácí vstoupili do utkání s účastníkem MSFL velice vlažne, byli znát, ze mají v nohách únavu po velice dobře zvladnutem utkání se Znojmem. Dostali se sice do vedení po krásné akci z levé strany, ale vedení do poločasu neudrželi. Hosté rozebirali domácí zejména po prave straně, kdy domácí dvakrát přehráli a šli do vedení.
Ve druhém poločase domácí prostřídali a kombinační hrou se dostali do hry a hostujicim  hráčům po rychlých akcích zle zatapeli. Hosté neměli sice žádné šance, ale po jednom rychlém brejku navýšili vedení. Domácí si vytvářeli šance, ale jejich produktivita byla nulová. Bojovali az do konce, neslozili zbraně a podarilo se jim vyrovnat, po pěkných akcích ze stran. Když už se zdálo, ze utkání skončí spravedlivou remízou, vstřelili hosté branku a utkání skončilo.

Hodnocení trenéra.:
Po velmi dobře odehraném utkání se Znojmem nám v dnešním utkání chyběla lehkost a větší pohyb. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, ale zahazovali jsme spoustu šanci. Škoda závěru, utkání by více slušela remíza.

TJ Sokol Tasovice - 1.SC Znojmo FK (II.liga) 1:1  poločas 0:1 branka Lapeš P.

Super kluci velká gratulace a klobouček dolů před Vámi za tento zápas.

Sestava:
Konvalina
Švarc, Mička, Hrazdílek, Lapes R.
Garčic (87´Jeřábek M.), Rygl ( 57' Horáček) Blahoudek ,Švejkar (74' Landspersky)
Paul, Kirschner (87' Jeřábek J.)

Průběh utkání : Domácí vstoupili do utkání s účastníkem 2. ligy velice ostychave a soupeř je vysokým presinkem dostával pod obrovský tlak. Skóre nenarustalo jen díky skvělým zákrokům domácího brankáře. Domácí spíše běhali bez míče, ale v závěru prvního poločasu si vytvořili take dvě slibne šance, které vychytal brankář Bucek.
Ve druhém poločase hosté  prostřídali ale domácí se překvapivě  dostali do hry a znojemskym hráčům po rychlých akcích zle zatapeli. Hosté měli sice velké držení míče, ale jejich hra narážela na velice dobrou defenzivní činnost domácího celku. Hosté si nevytvořili žádnou vyloženou šanci, zato domácí jich měli několik. Po jedné z nich vyrovnal zaslouženě Lapes Pavel.

Velice pěkné utkání sledovalo 200 diváků, které obě mužstva vyprovodila závěrečným potleskem.

Hodnocení trenéra : Jsem velmi spokojen zejména s druhým poločasem, kde jsme předváděli aktivní přímočarý fotbal a byli jsme hostům zcela vyrovnaným soupeřem.

TJ SOKOL Tasovice - TJ Spartak Soběslav(divize) 0:2 poločas 0:1

Sestava:
Konvalina
Švarc, Mička, Odehnal, Lapeš R.
Garčic , Landšperský, ( 78'Jeřábek J., Blahoudek , Horáček
Švejkar, ( 82' Jerabek M. ) Kirschner

Průběh utkání : Domácí nastoupili bez 4 hráčů základní sestavy ( Hrazdilek, Paul, Lapes a Rygl.) a zejména v první půli chyběl hráčům větší pohyb a nasazení. Hosté velmi dobře bránili a podnikali rychlé protiútoky. Po jednom z nich Landspersky nezachytil náběh soupeře a hosté se dostali do vedení. Domácí naráželi na dobrou obranu a soupeře prakticky neohrozili. Ve druhém poločase se domácí zlepšili ale centry ze stran nenachazely adresáta a soupeř domácí svoji dobrou defenzivou do šance příliš nepouštěl. Domácí v závěru otevřeli hru a soupeř je z rychlého protiútoku potrestal druhou brankou.

Hodnocení trenéra : Jsem velmi nespokojen zejména s prvním poločasem, kde jsme předváděli pomalý profesorsky fotbal, bez pohybu a agresivity. Ve druhém poločase jsme se zlepšeným pohybem dostali více do hry, ale naráželi jsme na velice konsolidovanou obranu soupeře a do vyložené šance jsme se prakticky nedostali. Nutno podotknout, ze soupeř vyhrál zcela zaslouženě a ze nekteří hráči podali velice slabý výkon.

Vyšlo ve Znojemském deníku k zápasu

2:4 (1:2)

sobota 2.2.

TJ Sokol Tasovice A - FC Mor. Krumlov

11:2 (7:0)

Branky: Lapeš 3, Kirschner 3, Landšperský 2, Garčic, Hrazdílek, Furik

Průběh utkání: Domácí vstoupili do utkání s vervou a vysokým napadáním dostávali soupeře pod tlak. Celý první poločas byli aktivní a hýřili pohybem, kterému soupeř nedokázal čelit. Skóre narůstalo a některé šance ještě pochytal hostující brankář. Ve druhém poločase domácí dali příležitost i třem nadějným dorostencům, kteří absolvují přípravu s A mužstvem. Domácí stále pokračovali v nastoleném rytmu a i když tempo trochu opadlo pokračovali ve střílení gólů. Soupeři dovolili v závěru vstřelit dvě branky, ale zápas se už jen dohrával.

Hodnocení trenéra: Na rozdíl od středečního utkání jsme dnes byli velice produktivní. Ve středu jsme šance neproměňovali, ale dnes jsme byli úspěšní. Do 70 minuty jsme předváděli aktivní fotbal s vysokým napadáním, ale po prostřídání tempo opadlo a zápas už se jen dohrával. Mrzí mě závěr zápasu, kdy jsme zbytečně inkasovali 2 branky.

TJ Sokol Tasovice-HFK Třebíč(KP Vysočina)– přípravné utkání-muži 10:2  poločas 7:1

branky :Paul 3, Kirschner 2, Landšperský , Garčic , Hrazdílek, Rygl, Blahoudek

Sestava:
Heneš
Švarc, Mička, Hrazdílek, Lašák R.
Garčic (70´Jeřábek M.), Landšperský, Blahoudek (46´Rygl ), Švejkar
Paul, Kirschner (70 Jeřábek J.)

Průběh utkání : Domácí vstoupili do utkání s účastníkem krajského přeboru velice aktivně a vysokým presinkem dostávali soupeře pod obrovský tlak. Zejména v prvním poločase hráli s chutí a hýřili pohybem, kterému soupeř nedokázal odolat. Skóre narůstalo, ale hlavně dobře zvládnutými akcemi po stranách se domácí dostávali do šancí, kde byli produktivní a to spoustu příležitostí  ještě pochytal hostující brankář.
Ve druhém poločase domácí prostřídali a trochu zvolnili a soupeř se dostal do hry. Soupeři dovolili v závěru vstřelit  branku, ale zápas se už jen dohrával.

Hodnocení trenéra : Jsem velmi spokojen zejména s prvním poločasem, kde jsme předváděli aktivní přímočarý fotbal, který jsme zúročili pěknými akcemi po kterých padaly krásně branky. Druhý poločas nebyl tak kvalitní, málo jsme se nabízeli a podlehli jsme uspokojení.