Rozhovor s Tomášem Šťastným

Jak by si zhodnotil uplynulou sezónu, její klady i zápory?

Do 20.kola se mi hodnotí sezona velice dobře.V té době jsme byli na 3. místě tabulky, důstojně odehráli pohár, vše relativně probíhalo dobře. Po 20. kole jako mávnutím proutku šlo vše naopak tak, že se mi sezóna hodnotí trošku rozpolceně. Klady byly ty, že jsme oproti minulé sezoně dokázali nahrát více bodů, nastřílet více branek (ale také i dostat) a dostat se v poháru do 3. kola. Zápory, tak ty byly hlavně na jaře zranění a nemoci hráčů.

Co tě v uplynulé sezóně překvapilo?

Odchod několika hráčů po sezoně do Rakouska, bez toho, že by dopředu něco řekli, tím jsme se dostali do trošku těžké situace, na kterou jsme nebyli připraveni. Na jedné straně je chápu, ale na druhé se to dalo řešit korektněji vůči oddílu.

Kdy začínáte přípravu na ročník 2012/2013 a jak bude příprava probíhat?

Přípravu začínáme v pondělí 9.7. Budeme trénovat 3x v týdnu a o víkendu hrajeme přípravné utkání. Na tom se nic nemění, jen trénovat se bude letos v přípravě v Hrádku.

Jaké jsou a budou změny v kádru?

Zatím vím jen o 3 hráčích, kteří odešli do Rakouska, snad už další nebudou. Ty se budeme snažit nahradit mladými a talentovanými hráči jako je Chamko, Čermák, Vítek, Ulrich. Uvidíme ještě se vedou další jednání.

Co by si chtěl v "A" mužstvu vylepšit?

Hlavně obranou činnost, aby jsme nedostávali tolik branek.

Jaké budete mít ambice do nadcházející sezóny?

Hlavně nehrát o záchranu, držet se kolem středu tabulky.

Co by si chtěl fanouškům vzkázat?

Aby chodili na fotbal fandit a ne jenom nadávat a kritizovat.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode