KOZLOVICE - TASOVICE

FK KOZLOVICE - TJ SOKOL TASOVICE

BRANKY: 5. min FERKO - 88. min KONRÁD

STATISTIKA: FAULY 20-12, STŘELY: 3-5, MIMO: 3-5, ROHY: 7-8, OFSAJD: 0-2

ŽK: 12. min Axamit, 48. min Ferko - 29. min Horáček, 79. min Kirschner, 90. min Vlk

HLAVNÍ ROZHODČÍ: SILNÝ

POMEZNÍ ROZHODČÍ: ŘEZNÍČEK, POSPÍŠIL

DELEGÁT: BÁBIČEK

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Hrazdílek, Mička (C), Kirschner, Horáček (60. min Konrád), Hrobař (71. min Bula), Paul, Veselý, Čermák, Lašák, Švarc

SESTAVA KOZLOVIC: Oral, Král (C), Heger, Ferko (71. min Nevřela), Kaďorek, Galetka (64. min Hradil), Schlehr, Žůrek, Střelec, Dostál, Axamit

Domácí udeřili už ve 4. minutě. První půle ale patřila Tasovickým, většinu času měli míč na svých kopačkách, dobře kombinovali, chyběla však finální přihrávka a přímočarost útoku. Měli i trochu smůly, hlavička Horáčka skončila na tyči domácí svatyně. I po přestávce hosté pokračovali v aktivitě, střelu Paula vykryl kozlovický gólman, šancí na zvrat ubývalo. V závěru mohli domácí pečetit vítězství, samostatný průnik na gólmana úspěšně nezakončili. Trest přišel v 88. minutě, chybu domácího brankáře potrestal Konrád svým prvním gólem v prémiovém startu v divizi. Tasovice stále čekají na první podzimní výhru.