TASOVICE - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

TJ SOKOL TASOVICE - FC ŽĎAS ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

BRANKY: 44. min KIRSCHNER, 70. min VESELÝ

STATISTIKA: FAULY 16-19, STŘELY: 7-3, MIMO: 4-1, ROHY: 9-2, OFSAJD: 4-1

ŽK: 40. min Hrobař, 65. min Kirschner, 87. min Blahoudek - 19. min Berky, 58. min Veselý, 83. min Turek

HLAVNÍ ROZHODČÍ: MIKYSKA

POMEZNÍ ROZHODČÍ: HÁJEK, PFEIFER

DELEGÁT: HULCKÝ

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Hrazdílek, Mička (C), Blahoudek, Kirschner, Horáček, Hrobař (68. min Bula), Paul (83. min Vlk), Veselý, Čermák, Švarc

SESTAVA ŽĎÁRU NAD SÁZAVOU: Jícha, Berky, Vomela (C), Turek, Nedvěd, Trojánek (83. min Peňáz), Jurnečka, Kunstmüller, Ločárek (83. min Frieb), Motyčka, Veselý (71. min Mašek)

Domácí předvedli bojovný výkon. V utkání si vypracovali víc gólových příležitostí, využili pouze dvě. Do vedení se dostali v závěru první půle, branku do šatny vsítil Kirschner. Po přestávce hosté přidali a v průběhu druhého poločasu si v pěti minutách vytvořili tři vyložené tutovky. K radosti Tasovických žádná v jejich síti neskončila. Za to mohou děkovat hlavně brankáři Šebelovi, který nebezpečné akce zlikvidoval. Fotbalisté Žďáru podali také dobrý výkon, dlouho nebylo jasné, jak utkání skončí. Vítězství pojistil brankou v 70. minutě Veselý.