ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - TASOVICE

ŽĎAS ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - TJ SOKOL TASOVICE

BRANKA: 61. min VESELÝ p.k.

STATISTIKA: FAULY 12-16, STŘELY: 5-2, MIMO: 4-3, ROHY: 9-4, OFSAJD: 2-4

ŽK: 72. min Veselý - 52. min Veselý, 60. min Šebela, 63. min Švarc, 65. min Paul, 75. min Mička

ČK: 47. min Lašák

HLAVNÍ ROZHODČÍ: KNEISL

POMEZNÍ ROZHODČÍ: CHLEVIŠŤAN, NEJEDLÝ

DELEGÁT: BRTNÍČEK

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Hrazdílek, Mička (C), Blahoudek, Kirschner, Horáček, Hrobař, Paul (76. min Čermák), Veselý (84. min Machač), Lašák, Švarc

SESTAVA ŽĎÁRU: Jícha, Bureš, Vomela (C), Válek, Trojánek (46. min Jurnečka), Nedvěd, Mašek, Sodomka (75. min Nuhič), Wasserbauer, Ujčík, Veselý

Zápas na těžkém terénu nabídl vcelku vyrovnaný průběh s minimem šancí. Na přestávku odcházela mužstva za bezbrankového stavu. Zlom v utkání přinesly dvě situace před brankou hostů. V té první viděl červenou kartu tasovický Lašák a domácím se nabídla přesilovka. Přesto byli hosté stále aktivní a vyrovnání viselo ve vzduchu. Druhá situace byla rozhodující. Centrovaný míč gólman Šebela neudržel a byl nucen ve vápně faulovat, z nařízeného pokutového kopu dosáhli Žďárští na vítěznou branku. K plichtě mohla pomoci standardka v poslední minutě zahrávaná Švarcem, ale střela těsně minula bránu. Po závěrečném hvizdu se domácí radovali z bodů, Tasovičtí se těžce smiřovali se způsobem řízení utkání arbitry.