TASOVICE - ŽDÍREC N/DOUBR.

TJ SOKOL TASOVICE - TATRAN ŽDÍREC NAD DOUBRAVOU

BRANKY: 56. min PAUL - 90. min ČALKOVSKÝ p.k.

STATISTIKA: FAULY 16-12, STŘELY: 13-3, MIMO: 7-4, ROHY: 7-5, OFSAJD: 5-1

ŽK: 11. min Kirschner, 68. min Horáček, 89. min Hrazdílek -  29. min Smejkal, 69. min Novotný

ČK: 77. min Votava

HLAVNÍ ROZHODČÍ: ŠULA

POMEZNÍ ROZHODČÍ: ČERNÝ J., ČERNÝ D.

DELEGÁT: KUNDELIUS

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Hrazdílek, Mička (C), Blahoudek (46. min Bula), Kirschner (88. min Vlk), Horáček, Hrobař, Paul, Veselý, Lašák (64. min Čermák), Švarc

SESTAVA ŽDÍRCE NAD DOUBRAVOU: Pometlo, Michalec, Fikar (84. min Dvořák), Votava, Štukhejl, Kysilko, Čalkovský, Mrázek (46. min Klimeš), Kolouch (C), Smejkal (62. min Pátek), Novotný

Domácí pohořeli na neproměňování vypracovaných gólových příležitostí, kterých bylo nejméně patnáct, z toho osm vyložených tutovek. Zahodili dokonce penaltu nařízenou za hraní rukou v pokutovém území, neúspěšným aktérem byl Veselý. První branka padla až v 56. minutě, vedení se ujali zásluhou Paula domácí. Už se zdálo, že zůstanou všechny body v Tasovicích, ale v 90. minutě nařídil sudí penaltu, opět za ruku ve velkém vápně, hosté se na rozdíl od domácích nemýlili. Remíza a ztráta bodů je vlastně pro domácí porážkou, šancí měli aspoň na dvě vítězná utkání. Bez branek se však vyhrávat nedá.