DOSTA BYSTRC - TASOVICE

HLAVNÍ ROZHODČÍ: MIKYSKA

POMEZNÍ ROZHODČÍ: PODANÝ, STRYA

DELEGÁT: PETŘIVÝ

SESTAVA TASOVIC: Gábor, Krátký (C), Kirschner, Blahoudek (65. min Szajko T.), Doležal, Vyžrálek (58. min Svatoš), Dítě Petr, Paul, Švarc, Čermák (77. min Chamko), Šuráň

SESTAVA DOSTY: Kukleta, Fousek, Kubec, Košulič, Křivánek (80. min Jiříkovský), Fiala (72. min Šural), Dolina, zedníček, Klusák (58. min Kubíček), Janíček (C), Bárta

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Do přestávky si převahu udržovali domácí. Vyšel jim úvod, už ve 3. minutě šli do vedení po chybě obrany Tasovic. Ty obdržená branka poznamenala natolik, že se nedokázaly se soupeřem srovnat, a ve 24. minutě inkasovaly podruhé. Výsledek první půle mohl být katastrofální, další dvě velké brankové příležitosti Brňanů bravurně kryl gólman Gábor. Do druhého poločasu nastoupili hosté se snahou vývoj střetnutí zvrátit, šanci na snížení nevyužil Dítě. Po špatně rozehraném kopu domácí z brejku vedení ještě navýšili, o osudu utkání tak bylo definitivně rozhodnuto. Tasovičtí stačili jen korigovat v 87. minutě Paulem.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - JIHOMORAVSKÝ FOTBAL