TASOVICE - BYSTRC

TASOVICE - FC DOSTA BYSTRC
0:2 (0:1)

BRANKY: 45. min HAJN, 67. min DOLINA

STATISTIKA: FAULY: 14-30, STŘELY: 5-2, MIMO: 4-2, ROHY: 1-3, OFSAJD: 0-1

ŽK: 58. min Helebrant - 23. min Doležel, 25. min Fousek, 38. min Klusák, 43. min Lidmila

NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU: HELEBRANT

Diváků: 290

HLAVNÍ ROZHODČÍ: SÁGL

POMEZNÍ ROZHODČÍ: REICH, NEJEDLÝ

DELEGÁT: BRTNÍČEK

FOTO ZE ZÁPASU

VIDEO

SESTAVA TASOVIC: Gábor, Čerstvý (C), Krátký, Blahoudek, Vyžrálek (62. min Vítek, 87. min Čermák), Horáček, Mašek (62. min Doležal), Paul, Mucala, Šuráň, Helebrant

SESTAVA BYSTRCE: Kukleta, Fousek, Hajn (70. min Zedníček), Drbal, Lidmila (70. min Bárta), Jirásek (C), Kugler, Šíp, Doležel (83. min Urbánek), Dolina, Klusák

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - ZNOJEMSKÝ DENÍK

Do dvacátého druhého kola divize D proti sobě nastoupila mužstva Tasovic a Dosty Bystrc. Od první minuty hrály týmy vyrovnaný fotbal, mizerná produktivita domácích však připravila hostům živnou půdu pro vítězství. Po dvou gólech si Dosta odvezla všechny tři body a Tasovice klesly v tabulce na předposlední místo.

„Soupeři gratuluji, protože vyhrál zaslouženě. My jsme naši aktivitu nedokázali proměnit v branky, a tím jsme si zápas prohráli. Když jsme dvacet minut v prvním poločase a celé druhé dějství byli jasně lepší a nedáme gól, tak to se potom těžko vyhrává. Navíc jsme spálili dvě naprosto gólové šance, to by se nám nemělo stávat. Pak uděláme fatální chybu v obraně a dostaneme dva góly, co víc k tomu říct," uvedl tasovický trenér Jiří Fryš.

Dosta velice obstojně bránila, čisté konto mluví za vše. „My jsme sem jeli pro tři body, které jsme si odvezli. Zápas jsme sice neodehráli přesně podle našich představ, ale to důležité jsme splnili, a to sice tři body, které nám velice pomohou v zachraňování v soutěži. Myslím, že jsme Tasovice přehráli svoji fotbalovostí a produktivitou," líčil trenér Bystrce Radek Toman.

Zápas se hodnotil těžce i domácím hráčům. „Měli jsme bezesporu více ze hry, ale srazila nás nízká produktivita v útoku. Kdybychom proměnili alespoň jednu z gólových příležitostí, zápas by se vyvíjel naprosto jinak. Bystrc nás určitě přehrála právě produktivitou. Měli čtyři šance, z toho jim padly dva góly. My jsme měli šancí dvakrát tolik a gól jsme nedali. To už o něčem svědčí," řekl tasovický záložník Petr Horáček.

On sám připravil ideální pozici ke skórování jarní posile Mucalovi, který ale špatně zpracoval míč a volné místo v bráně netrefil. „Nejsme na tom dobře psychicky a bojíme se na sebe vzít odpovědnost za střelbu," doplnil Horáček.

Tasovice ještě na jaře nevstřelily branku. „Je to naší mizernou koncovkou, prostě neproměňujeme tutové šance. A o tom to je, my si šance vytvoříme, ale neproměníme je. Do dalších zápasů musíme zapracovat na důrazu v koncovce, protože dva zápasy bez vstřeleného gólu jsou tragédií," popsal tasovický Fryš.

Další utkání čeká tasovické fotbalisty v sobotu ve Vyškově. Ten sice v tabulce sousedí s tasovickým týmem, ale na jaře ještě neprohrál.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Oba celky předvedly úporný fotbal, souboje probíhaly hlavně mezi šestnáctkami, hodně se žlutilo (domácí obdrželi dvě a hosté čtyři žluté karty). Brňané lépe využívali brejky, vypracovali si více šancí. Z mála tasovických příležitostí měl největší Mucala, i Paula hostující gólman vychytal. První branka padla těsně před odchodem na přestávku, druhá, když po dlouhém autovém vhazování hráč Bystrce propálil domácí obranu. Na konto Tasovic lze říct, že bojovaly, nelze jim upřít bojovnost, ale chybělo štěstí.

Kontakt

TJ Sokol Tasovice

phoust@seznam.cz

Tasovice 193
Tasovice
67125

603712517

Vyhledávání

Správce stránek: Zdeněk Macháček
E-mail: Mach.11@seznam.cz

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode