TASOVICE - LÍŠEŇ

TASOVICE - SK LÍŠEŇ
2:1 (1:1)

BRANKY: 32. min HELEBRANT p.k., 50. min HORÁČEK - 39. min DRÁBEK

STATISTIKA: FAULY: 16-21, STŘELY: 4-2, MIMO: 3-4, ROHY: 5-2, OFSAJD: 1-3

ŽK: Šuráň, Horáček, Čerstvý, Fukal

NEJLEPŠÍ HRÁČ ZÁPASU: HORÁČEK

Diváků: 240

HLAVNÍ ROZHODČÍ: PETR

POMEZNÍ ROZHODČÍ: NOVÁČEK, KUČERÍK

DELEGÁT: BAJER

SESTAVA TASOVIC: Fukal – Čerstvý, Krátký, Blahoudek, Doležal, Horáček (80. Hlávka), Mašek, Paul, Vítek (Vyžrálek), Šuráň, Helebrant

SESTAVA LÍŠNĚ: Veselý – Král, Drábek, Čampa, Široký, Fousek, Lisický (84. Šidla), Lapeš, Nosko, Šudoma (84. Jašek), Milotínský (55.Večeřa)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU: ZNOJEMSKÝ DENÍK

Duo domácích zápasů proti celkům z horních pater tabulky zvládli tasovičtí fotbalisté na výbornou. V neděli nejprve porazili třetí Napajedla a ve středeční dohrávce 20. kola vydřeli výru i nad druhou Líšní. Skóre otevíral ve 32. minutě uzdravený Helebrant z pokutového kopu. O sedm minut později hosté vyrovnali z přímého kopu Drábkem. Domácím zajistila vítězství v 50. minutě spolupráce Paula s Horáčkem, když druhý jmenovaný zavěsil. „Zaslouženě jsme vyhráli. Bylo to těžké utkání, které jsme sehráli velice dobře takticky. Organizací a nezměrnou vůli jsme soupeře udolali na 2:1, a to do slova i do písmene," zhodnotil tasovický trenér Jiří Fryš. Jeho protějšek byl z utkání rozmrzelý. „Utkání ovlivnila sporná penalta, které navíc předcházela ruka domácích. Pak jsme měli nějaké protiútoky a údajně tam byly ofsajdy. Bylo to bojovné utkání se šťastnějším koncem pro domácí," konstatoval trenér Líšně Bohumil Smrček. Tasovice posledními dvěma zápasy jasně ukázaly, že se chtějí zbavit hrozby sestupu. „Herně jsme se zvedli, spadla z nás deka po utkání v Bohunicích. Mužstvo předvádí solidní výkony. Mohlo by to ale být ještě lepší," dodal trenér. Další utkání čeká Tasovické v nabitém programu už v sobotu ve Spytihněvi. Ta je v tabulce poslední.

Kontakt

TJ Sokol Tasovice

phoust@seznam.cz

Tasovice 193
Tasovice
67125

603712517

Vyhledávání

Správce stránek: Zdeněk Macháček
E-mail: Mach.11@seznam.cz

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode