POLNÁ - TASOVICE

SLAVOJ TKZ POLNÁ - TJ SOKOL TASOVICE
1:6 (0:2)

BRANKY: 57. min TLAČBABA - 19. min a 54. min DÍTĚ M., 24. min PAUL, 71. min DOLEŽAL, 84. min VYŽRÁLEK, 89. min MAŠEK

DELEGÁT: Sedláček

SESTAVA TASOVIC: Fukal, Čerstvý (C), Krátký (76. min Kirschner), Doležal (72. min Mašek), Pechal, Horáček, Dítě Marek, Paul (71. min Hycl), Helebrant, Vyžrálek, Šuráň Michal

SESTAVA POLNÉ: Skočdopole, Bambula, Černý, Pražák (C), Kaplan, Urbánek, Oberreiter (46. min Tlačbaba), Kučera, Kovář, Klíma (46. min Wienner), Lovětínský

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - JIHOMORAVSKÝ FOTBAL

Vynikající formu mají v současnosti Tasovice. Po čtyřech brankách do sítě Přerova si tentokrát smlsly na Polné. Na Vysočině nasázely hned šest branek a drží se na třetí příčce tabulky čtvrté nejvyšší soutěže. A už mají na dohled i druhou Bystrc, na kterou jim chybí tři body. "Od začátku jsme víc chtěli, lépe kombinovali. Polné chyběl kvůli čtyřem žlutým kartám Caha a asi je to dost poznamenalo," začal hodnocení trenér Tomáš Šťastný. Jeho celek poslal do vedení v 19. minutě Marek Dítě, za dalších pět minut přidal druhou branku Paul. Po změně stran nejprve zvýšil Marek Dítě už na 0:3 (devátou trefou v ročníku), aby v zápětí Tlačbaba snížil. Jenomže Polnou vstřelená branka nenakopla a v poslední dvacetiminutovce ještě třikrát inkasovala - prosadili se Doležal, Vyžrálek a Mašek. "Po utkání v Bohunicích začínáme konečně proměňovat šance a dnes jsme většinu branek dali po pěkných akcích, usmíval se tasovický trenér.