BRANKY: 38. min NEČAS, 84. min PRESL, 91. min HANSL - 89. min MIČKA

STATISTIKA: FAULY: 15-13, STŘELY: 6-5, MIMO: 3-4, ROHY: 4-8, OFSAJD: 5-3

ŽK: 62. min Muller, 64. min Maška - 34. min Mucala, 54. min Mička, 90. min Vítek

DELEGÁT: VALOŠEK

SESTAVA TASOVIC: Fukal, Krátký (C), Mička, Velčický, Horáček, Paul, Mucala, Vítek, Sivera (28. min Blahoudek), Helebrant, Švarc

SESTAVA BLANSKA: Juran, Maška (C), Müller, Ullmann (79. min Hansl), Zouhar, Pospíšil (69. min Presl), Nečas (66. min Hepp), Trtílek, Horáček, Buchta (87. min Skoupý), Gromský

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Převaha v poli ještě neznamená zisk bodů, o tom se opět přesvědčili Tasovičtí. Zase doplatili na neproměňování příležitostí. V první půli se naplnilo pravidlo nedáš – dostaneš. Mucala nevyužil samostatný průnik na domácího gólmana, Blanenští se hned z protiútoku ze stejné situace nemýlili. Druhý poločas se odehrával převážně na polovině domácích, chybělo však zakončení, zato fotbalisté Blanska navýšili skóre. Hostům se podařilo korigovat Mičkou, jeho branka byla signálem k vyrovnání. Opět chyběla přesná muška, v nastaveném čase domácí  pronikli do otevřené obrany a potřetí trestali.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - ZNOJEMSKÝ DENÍK

Na hřišti divizního nováčka, Blanska, tasovičtí fotbalisté opět prohráli. Domů dovezli prohru 1:3. Už čtyři zápasy v řadě tasovičtí fotbalisté nebodovali a klesli v tabulce divize D na předposlední místo. V Blansku je opět zradila koncovka a domácí přetahovanou o body vyhráli 3:1. „Řekl jsem, že žádná jiná varianta než vítězství neexistuje, ať přinesou body do kabiny, jak chtějí, třeba na zádech," zdůraznil po výhře trenér Jiří Hajský. Rozhodující branku si na konto připsal David Presl. Nová posila Blanenských ze Sparty Brno. Blansko dlouho drželo jednobrankový náskok díky gólu Nečase z první půle. Až v 84. minutě navýšilo vedení. Na kontaktní branku tasovického Mičky z 89. minuty stihl odpovědět v nastavené dvouminutovce střídající Hansl. Definitivně tím zapečetil domácí vítězství na 3:1. Zahřívací kolo šancí v chladném počasí načaly Tasovice. Mucala střílel ve 3. minutě nad, pokus Velčického zablokovala domácí obrana. O to, aby tasovický gólman Fukal v bráně „neklepal kosu", se postaral Pospíšil. Nečasovo sólo a kombinace po ose Ullmannn Trtílek skončila zásahem Fukala. Stejné duo mělo prsty i v další akci. Nedávná posila ze Zbrojovky však nedokázala ideálně zkrotit balon. Mezi diváky na Údolní to jen zahučelo, když ve 23. minutě prošel balon těsně kolem Juranovy levé tyče. Vzápětí utekl Mucala, jeho střelu rukama vychytal blanenský gólman. Stejně dobře si poradil i v mlýnici po rohovém kopu, který následoval. Ve 38. minutě přišel gólový prolog. Trtílek našel přesnou přihrávkou Nečase, který s přehledem proměnil svou šanci v branku. Ve druhém poločase domácí nechali Tasovice tvořit hru. „Chtěli jsme, ať soupeř ukáže, co umí. Museli hrát oni, protože prohrávali," vysvětloval po konci utkání Hajský. V 69. minutě si hostující Velčický naběhl na centr, zblízka napálil míč do břevna. Skóre ale navýšilo v 84. minutě Blansko. Hepp s Preslem se dostali do brejkové šance. Obrana Tasovic se sice řítila za nimi, ale pohromu uhasit nedokázala. Presl hostující ze Sparty Brno poslal neomylně balon do branky. Tlak Tasovic zesílil. Minutu před koncem základní hrací doby Helebrant vyzkoušel, jak dobře má Juran postavené tyče. Odraz od břevna zametl do brány Mička. Svěřenci trenéra Hajského rázně odmítli veškeré tahanice. Jasně dali Tasovicím najevo, že o body se dělit nehodlají. V první nastavené minutě obral Krátkého o balon Trtílek, našel Hansla, který obešel gólmana a míč poslal do prázdné brány. „Měli jsme dneska trošičku štěstíčka. Přiklonilo se na naši stranu, tak jak jsme ho třeba v posledních třech čtyřech zápasech neměli. Dopadlo to dobře," řekl po zápase s úlevou Hajský. Jeho protějšek měl ze zápasu úplně odlišné dojmy. „Chtěli jsme přerušit třízápasovou sérii bez výhry. Odpovídalo tomu i naše nasazení ve hře. Ale bohužel naše produktivita nebyla dobrá, měli jsme dvě břevna z jasných pozic. Myslím si, že Blansko vyhrálo zaslouženě," hodnotil trenér ze strany poražených Jiří Fryš.