BRANKY: 17. min KÚDELA, 51. min DAVID RICHARD

STATISTIKA: FAULY: 20-16, STŘELY: 3-3, MIMO: 6-5, ROHY: 2-3, OFSAJD: 5-3

ŽK: 65. min Šálek, 69. min Nevařil, 77. min Hruboš - 38. min Mička

DELEGÁT: HOLÍK

SESTAVA TASOVIC: Fukal, Krátký (C), Mička, Blahoudek, Velčický (69. min Dítě Petr), Horáček (77. min Čermák), Paul, Mucala, Sivera (82. min Svatoš), Helebrant (62. min Vítek), Švarc

SESTAVA UH. BRODU: Pochylý Jiří, David Marek, Solařík, David Richard, Indra, Šálek (90. min Pochylý Jan), Kúdela (79. min Mančík), Němčický (C), Hruboš (84. min Plšek), Vrága, Nerařil (70. min Dvořák)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Tasovičtí po výhře v minulém kole jeli k soupeři s cílem bodovat, výkonem však zklamali. Byli nedůrazní v soubojích, během utkání si vypracovali málo nebezpečných akcí, střelecky vyšli naprázdno. Domácí se ujali v 17. minutě vedení, které po přestávce v 51. minutě ještě navýšili.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - SLOVÁCKÝ DENÍK

Třetí korálek navlékli na šňůru neporazitelnosti fotbalisté ČSK Uherský Brod. Po nepovedeném vstupu do soutěže vybojovali z poslední tří zápasů sedm bodů a tabulkou divizní skupiny D se začínají prodírat směrem vzhůru. „Vedle výhry mě hodně těší fakt, že jsme potřetí za sebou udrželi čisté konto, pro našeho mladého gólmana je to velká vzpruha," radoval se po výhře nad Tasovicemi trenér ČSK František Ondrůšek. Broďané povzbuzeni předchozími úspěchy vstoupili do utkání sebevědomě a svého soupeře zatlačili před jeho šestnáctku. Odměnou jim byla vedoucí branka Marka Kúdely. Bratr slavnějšího Ondřeje, který válí v lize za Mladou Boleslav, využil svého důrazu v šestnáctce. „Na zemi vybojoval míč a prostřelil všechno, co mu stálo v cestě. Dobrá práce," ocenil počínání svého svěřence brodský kouč. Toho pouze mrzelo, že po prvním poločase nevedl jeho tým větším rozdílem. „Byli jsme jasně lepší, ale gólů mělo být víc. Hlavně Filip Hruboš byl dvakrát sám před bránou – jednou ho ale vychytal gólman a podruhé mířil vedle," litoval František Ondrůšek spálených šancí. Gólovou pojistku domácí přidali až po hodině hry. Po standardce si našel své místo na zadní tyči Richard David a pohotově zvýšil na 2:0. Tímto výsledkem utkání také skončilo. „Myslím, že naše hra se od začátku sezony příliš nezměnila, konečně ale dokážeme proměnit alespoň nějaké šance. To se nám předtím nedařilo, takže jsme těsně prohrávali. S lepšími výsledky pozoruji na mančaftu, jak mu roste sebevědomí. Nesmíme ale usnout na vavřínech, čekají nás další těžká utkání," upozornil František Ondrůšek.