BRANKY: 8. min MIČKA - 4. min PŠIKAL, 43. min VÍTÁMVÁS

STATISTIKA: FAULY: 20-14, STŘELY: 4-3, MIMO: 3-1, ROHY: 5-3, OFSAJD: 4-2

ŽK: 36. min Mička, 45. min Fukal - 62. min Prinz, 72. min Selinger, 78. min Lengál

DELEGÁT: STROUHAL

SESTAVA TASOVIC: Fukal, Krátký (C), Mička, Blahoudek, Velčický, Horáček, Mašek (46. min Mucala), Paul (70. min Vítek), Sivera, Helebrant, Švarc

SESTAVA ROSIC: Lengál, Prinz, Huška, Klusák, Vítámvás, Michna (90. min Kronek), Selinger (70. min Lang), Havlásek (81. min Těžký), Šenk (46. min Chlup), Malata (C), Pšikal

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - ZNOJEMSKÝ DENÍK

Tři zápasy po sobě tasovičtí fotbalisté prohráli. V předchozích dvou ani jednou neskórovali, proti Rosicím se jako jediný trefil Zdeněk Mička. Vstřelil vyrovnávací branku na 1:1. Rosičtí ke konci první půle dali na 2:1 a ačkoliv druhý poločas hráli jen v deseti, tento stav udrželi. Z Tasovic si tak odvezli všechny body. „Druhý gól Rosic ovlivnil druhou půlku. Tři naši hráči se dívali, jak protihráč hlavičkuje do brány. Nemůže se nám to stávat, abychom si mysleli, že se to ke konci poločasu uhraje samo. Tento zápas jsme ale celý nehráli dobře. Chybělo nasazení, bojovnost," krčil rameny kapitán Tasovic Petr Krátký. Hra domácích postrádala jiskru a nápad. „Rosice vyhrály zaslouženě, byly agresivnější. Bylo vidět, že chtěly uhrát co nejlepší výsledek a my jsme jim bohužel pomohli takovou bázlivou, nedůraznou hrou. Ve druhém poločase jsme dokonce hráli proti deseti, ale naše produktivita je opravdu žalostná. Laďa Mucala netrefil prázdnou bránu. Nemáme koncového hráče, v tom je chyba," poznamenal tasovický kouč Jiří Fryš. Tasovičtí sice ve druhé půlce byli více na straně soupeře, ale vypracovali si z toho jen jednu stoprocentní šanci, kterou Mucala trestuhodně zahodil. „Až na tu jednu šanci jsme domácí do ničeho nepustili. Usilovně jsme se druhou půlku bránili, a to se nám povedlo velmi dobře. S trochou dávky štěstí je naše vítězství zasloužené," zhodnotil rosický trenér Petr Čejka. Tasovice, které jsou třetí od konce, trápí kromě koncovky úzký kádr. Dlouhodobě je zraněný obránce Čerstvý. Otazník visí nad Helebrantem, který má problémy s meniskem. Za prací do zahraničí odjíždí Mašek, takže v příštím utkání v Blansku již nenastoupí.