BRANKY: 43. min HELEBRANT - 41. min BENDA, 90. min KMOCH

STATISTIKA: FAULY: 15-12, STŘELY: 5-7, MIMO: 6-3, ROHY: 4-6, OFSAJD: 5-4

FOTO a VIDEO ZE ZÁPASU: ZDE , ZDE , BRANKA PELHŘIMOVA V 90. MINUTĚ

SESTAVA TASOVIC: Gábor, Čerstvý (C), Krátký, Blahoudek, Vyžrálek, Horáček, Vítek (67. min Šuráň Michal), Dítě Petr (57. min Čermák), Paul (71. min Kirschner), Švarc, Helebrant

SESTAVA PELHŘIMOVA: Moravec, Čížek, Naniaš, Kocián (C), Niederle, Machač (46. min Homolka), Benda, Krtek, Kmoch, Klofáč, Nebeský (64. min Bartoň)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Přes úmorné vedro se hrál v prvním poločase poměrně svižný fotbal s šancemi na obou stranách. Domácí útočník Dítě nastřelil břevno, pak mířil nad, stejně jako Vyžrálek a Blahoudek, do sítě soupeře doletěla až střela Helebranta po zahrávaném rohovém kopu ve 43. minutě. Tento gól však znamenal pouze vyrovnání, jelikož hosté vstřelili branku o dvě minuty dříve. Průběh druhé půle byl podobný, jako před přestávkou, jen byl znát vliv počasí, znatelně ubíralo všem aktérům síly. Nejvíc na to doplatili Tasovičtí, v 80. minutě se jim zranil hráč, a protože již vyčerpaly všechny tři možnosti střídání, museli dohrávat v deseti. Pelhřimovským dlouho odolávali, ale v poslední minutě obdrželi druhý gól, který je připravil o plichtu.