BRANKY: 11. min MAŠEK, 71. min HELEBRANT

STATISTIKA: FAULY: 23-18, STŘELY: 6-4, MIMO: 5-4, ROHY: 9-4, OFSAJD: 0-4

ŽK: 38. min Kopeček, 87. min Čermák Ivan - 65. min Šuráň Michal, 70. min Helebrant

DELEGÁT: Kundelius

SESTAVA TASOVIC: Trmal, Čerstvý (C), Lašák, Helebrant, Pechal (72. min Hycl), Horáček, Mašek (79. min Vyžrálek), Dítě Marek (65. min Doležal), Paul, Šuráň Jaroslav, Šuráň Michal

SESTAVA TŘEBÍČE: Beer, Kopeček, Svoboda, Chlup, Florián (58. min Karásek), Linhart, Komínek (C), Novotný (87. min Havránek), Koníř, Čermák Ivan, Smažil (74. Čermák Pavel)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Tasovičtí pokračují v úspěšném tažení podzimem. Po postupu v Ondrášovka Cupu přes Rosice se těší na zápas s Duklou Praha. V minulém kole se rozešli smírně se Žďárem, tentokrát si z Třebíče přivážejí plný bodový zisk. V prvním poločase byli jasně lepším celkem, vytvořili si i více šancí, měli navrch herně i takticky. Ve druhé půli se domácím povedlo střídání, noví hráči dostali svůj tým do hry, ale hosté si výsledek už pohlídali. I v početním oslabení, když musel předčasně pod sprchy pro červenou kartu Šuráň, dokázali nebezpečné protiútoky eliminovat. Jejich vítězství je tak zasloužené. Do tabulky střelců se zapsali Mašek a Helebrant

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - ZNOJEMSKÝ DENÍK

Rozjeté Tasovice převálcovaly dalšího soupeře. Tentokrát si v soutěžním utkání vyšláply na Třebíč. Na její půdě zvítězily 2:0. „Byl to první zápas, ve kterém jsme neprospali první poločas. S hrou jsem spokojený, hlavně nás samozřejmě těší zisk tří bodů,“ konstatoval trenér Tasovic Tomáš Šťastný. Tasovice do utkání vstoupily bravurně. Hned zkraje utkání uklidnil své spoluhráče brankou Mašek, který vsítil jediný gól první půle. Druhý poločas byl ze strany domácí Třebíče o něco povedenější. „Domácí nás tlačili hlavně díky standardním situacím. Naštěstí jsme je ustáli. Když dal Helebrant gól na 2:0, bylo už o všem rozhodnuto,“ dodal tasovický kouč. Jeho celek je zatím na sedmé příčce divizní tabulky. „Máme teď týden na to, abychom si olízali rány. Kluci jsou po tom náročném programu dost unavení. Jedinou kaňkou na utkání je červená karta Michala Šuráně, ale nedá se nic dělat. Je to zkrátka fotbal.“ Další utkání sehrají Tasovice na domácí půdě. V neděli vyzvou k měření sil brněnské Bohunice.