TASOVICE - VRCHOVINA

TASOVICE - SFK VRCHOVINA
1:2 (1:1)

BRANKY: 13. min ŠURÁŇ JAROSLAV - 27. min SKALNÍK M., 80. min FOLPRECHT

STATISTIKA: FAULY: 15-22, STŘELY: 7-8, MIMO: 7-5, ROHY: 5-2, OFSAJD: 5-3

ŽK: 52. min Mašek, 90. min Šuráň Michal - 38. min Skalník K, 82. min Folprecht, 87. min Buchta

Diváků: 210

Nejlepší hráč: HELEBRANT

HLAVNÍ ROZHODČÍ: Kůrka

POMEZNÍ ROZHODČÍ: Fridrichovský, Pfeifer

DELEGÁT: Dofek

FOTO ZE ZÁPASU - ZDE , ZDE

SESTAVA TASOVIC: Holík, Šuráň Michal, Helebrant, Krátký, Čerstvý, Šuráň Jaroslav, Pechal, Horáček, Vyžrálek (73. min Blahoudek), Mašek, Doležal (82. min Hycl)

SESTAVA VRCHOVINY: Vítek – Buchta, Folprecht (83. min Burian), Šandera, Skryja, Smetana, Kolařík, Sodomka, Chmelíček (63. min Komínek), M. Skalník (79. min Brabec), K Skalník

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Tasovickým se v posledních zápasech nedaří, i tentokrát body přenechali hostům. V úvodu zápasu šli do vedení Jaroslavem Šuráněm, soupeř však do poločasu vyrovnal po rohovém kopu, kdy to zaskřípalo v domácí obaně. Zápas rozhodla opět standardní situace, střela z přímého kopu prošla do sítě přes tasovskou zeď. Domácí zaplatili daň za neproměňování vyložených brankových příležitostí. Souboji by lépe slušela remíza.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - ZNOJEMSKÝ DENÍK

Ani napočtvrté, co hrají tasovičtí fotbalisté divizi, nedokázali porazit tým Vrchoviny. Dostali se sice do vedení 1:0 a měli mnoho příležitostí ke skórování, ale Vrchovina dvěma góly ze standardních situací odešla z tasovického hřiště jako vítěz. „Dobře jsme zápas začali. Soupeře jsme zatlačili a vedli 1:0. Dal nám ale pak z ničeho dva góly. Bylo to pro nás nešťastný zápas," smutnil po utkání tasovický trenér Tomáš Šťastný. Jeho tým nepředvedl špatný výkon, přesto prohrál. „Nepamatuji si zápas, ve kterém by soupeř neměl žádnou šanci a vyhrál 2:1. Jedna věc je, že my nedáme gól a druhá, že se od nás odklonilo štěstí. Z vymyšlené standardky jsme dostali na 2:1, neproměnili jsme šance a bohužel jsem prohráli doma," krčil rameny tasovický obránce Oldřich Helebrant. Vrchovině se proti Tasovicím daří. Ty jí dosud dokázaly dát jen dvě branky. „Nemáme na Tasovice nějaký speciální recept. Spíš s nimi sehráváme šťastná utkání. To platilo i o tomto zápase. Byla to šťastná výhra, i když vydřená. Měli jsme nějaké absence v sestavě a kluci, kteří nastoupili, se toho zhostili velice dobře. Byl to kompaktní týmový výkon směrem dozadu, díky kterému jsme přežili tlak domácích," zhodnotil trenér Vrchoviny Richard Zeman. Tasovice od počátku jarní části trápí zranění brankářů. „Chytal Holík a bylo vidět, že  je nevychytaný. Příští zápas bude chytat Heneš. Fukal se zranil v Otrokovicích a do konce sezony už nenastoupí," přiblížil tasovický trenér. Tasovičtí poslední tři zápasy prohráli a vstřelili v nich jen jednu branku. To je také posunulo na pátou příčku v tabulce. Před tím naopak dali ve dvou zápasech deset gólů. „To byla série, kdy nám to tam padalo a teď je to naopak a nemůžeme se z toho vymotat. Doufám, že ve středu to v Hodoníně prolomíme. Jedeme tam určitě vyhrát," dodal Helebrant.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - JIHOMORAVSKÝ FOTBAL

Nad Vrchovinou toužili vyhrát. Fotbalisté Tasovic chtěli vítězství nad celkem z Nového Města na Moravě věnovat předsedovi klubu Janu Vašinovi, který v těchto dnech slaví šedesáté narozeniny. Leč v 23. kole divize těsně a smolně prohráli. Utkání se pro ně ale vyvíjelo dobře. Ve 13. minutě propadl centr z levé strany ve velkém čtverci až k Jaroslavu Šuráňovi, který uklidil míč do sítě a domácí vedli. Jenomže v první půli neproměnili Tasovičtí řadu šancí a bodově nejúspěšnější tým jara trestal hned z první vážnější příležitosti. V 27. minutě se po standardce prosadil Michal Skalník a bylo srovnáno. Po změně stran mohli poslat domácí do vedení Doležal nebo Mašek, velké šance ale neproměnili. Na druhé straně zase zahrozili Sodomka s Chmelíčkem - skórem ještě nepohnuli. To se povedlo v 80. minutě Follprechtovi, který zužitkoval druhou standardní situaci a hosté si vezou ze Znojemska hodně cennou výhru 2:1. Tasovice klesly po třetí porážce za sebou v tabulce na pátou příčku tabulky. Bodově se na ně dotáhla Vrchovina (35), která na jaře nahrála už 18 bodů.

Kontakt

TJ Sokol Tasovice

phoust@seznam.cz

Tasovice 193
Tasovice
67125

603712517

Vyhledávání

Správce stránek: Zdeněk Macháček
E-mail: Mach.11@seznam.cz

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode