BRANKY: 47. min DOLEŽEL - 9. min VYŽRÁLEK, 14. min PAUL

STATISTIKA: FAULY: 11-16, STŘELY: 4-5, MIMO: 8-7, ROHY: 6-8, OFSAJDY: 1-9

ŽK: 80. min Švarc, 86. min Svatoš, 93. min Heneš

DELEGÁT: JURÁNEK

SESTAVA TASOVIC: Heneš, Krátký, Mička (C), Šrámek, Vyžrálek (75. min Svatoš), Horáček (87. min Czucz), Hověz (68. min Blahoudek), Paul (82. min Čermák), Juhaňák (60. min Pavlíček), Helebrant, Švarc

SESTAVA DOSTY: Thiel, Fousek, Šenk (46. min Kugler), Jirásek (C), Košulič, Lidmila (82. min Kabeláč), Doležel, Crhák (75. min Mezník), Chlad (46. min Kratochvíl), Bárta, Šíp

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Oba týmy jsou ohroženy sestupem, a proto přinesla středeční předehrávka dost nervozity. Se zápasem se lépe vyrovnali Tasovičtí, patřila jim první půle, do vedení šli po gólech Paula a Vyžrálka. Ve druhém poločase domácí usilovali o zvrat, hosty zatlačili do defenzívy. Obrana Tasovic však hrála organizovaně a obětavě, Bystrci dovolila pouze korigovat, ale vítězství uhájila. Mužstvo si odvezlo z Brna zlaté body.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - DOSTA BYSTRC

V Bystrci se dohrával odložený zápas pětadvacátého kola. Dostě se nedaří, Tasovice se vítězstvím v minulém kole dotáhly na týmy před nimi a v případě výhry je mohly i přeskočit, Bystrc by vítězstvím hostům utekla na sedmibodový rozdíl. Očekávalo se tedy velice nervózní utkání. Do zápasu vstoupili aktivněji hosté, Dostu přitlačili a do pokutového území směřovaly nebezpečné centry. V 9. min. nedokázali domácí odkopnout míč od své brány, před vápnem se jej zmocnil Vyžrálek a prudkou ránu namířil do šibenice – 0:1. Druhý úder Tasovic přišel za pět minut. Po nacvičeném signálu z autového vhazování přišel nákop před bránu, Šenk jej podskočil a Paul už měl snadnou práci, hlavičkoval přesně k tyči – 0:2. Ve 23. min. se dostal Vyžrálek až před Thiela, ten jeho tutovku vyrazil. Ve 26. min. zahrával Jirásek trestný kop, Šíp hlavičkoval zpět před bránu, Crhák v pádu minul. Ve 36. min. Tasovičtí sehráli opět signál po autovém vhazování, tentokrát ovšem Juhaňák překopl bránu. Ve 38. min. střílel Šíp pravou nohou nad. Na druhé straně zahrávali hosté Švarcem rohový kop, Helebrant přestřelil. Minutu před koncem prvního poločasu kopal roh ještě Horáček, ale i kapitán hostí Mička překopl. V první půli byly Tasovice bojovnější a aktivnější, Bystrčtí nic nepředvedli, proto šli do šaten s dvoubrankovým deficitem. Hned na začátku druhé části hry domácí zápas zdramatizovali. Jiráskův přímý kop, před brankou lehce tečoval Doležel a Heneš byl krátký – 1:2. Dostu gól na chvíli nakopl. V 55. min. střílel Košulič, Heneš stihl vyrazit. Minutu nato tečoval Crhák nad a za další minutu Košuličův centr zakončil nad Lidmila. To bylo od domácích ale vše. Kromě spousty nakopávaných míčů stojí za zmínku pouze Jiráskův roh z 65. min., Bárta hlavičkoval Henešovi do náručí a Lidmilova střela kterou Heneš vytěsnil. Hosté se ve druhém poločase nedostali vůbec k ničemu, jejich jediné ohrožení Thiela přišlo v 85. min., Pavlíček rohový kop zakončil střelou nad. Domácí si nepřesnou kombinací znemožnili vytvoření brankových příležitostí a prohrou se ještě více namočili do sestupového bahna.