PELHŘIMOV - TASOVICE

HLAVNÍ ROZHODČÍ: REICH

POMEZNÍ ROZHODČÍ: SÁGL, NEJEDLÝ

DELEGÁT: LACA

SESTAVA TASOVIC: Fukal, Helebrant, Krátký, Mička, Sivera, Paul, Horáček, Švarc, Blahoudek (67. min Čerstvý), Velčický (86. min Mašek), Mucala (90. min Doležal)

SESTAVA PELHŘIMOVA: Dvořák, Hložek (83. min Sládok), Vacek, Naniáš, Homolka, Benda, Niederle, Kmoch, Bartoň (70. min Klofáč), Liška, Krtek

Středeční předehrávka 15. kola přinesla Tasovickým po dvou porážkách radost z vítězného zápasu. V utkání svého soupeře přehrávali, ale do poločasu přetrvávaly problémy při proměňování šancí. Domácí naopak stačili potrestat chybu v defenzívě a na přestávku odcházeli s náskokem gólu. Do druhé půle nastoupili hosté s větším nasazením, dařila se i kombinace. Vyrovnání zařídil Paul střelou z 20 metrů, tentýž fotbalista byl také u akce, která skončila u tyče pelhřimovské svatyně a znamenala jejich vedení. Domácí se vyrovnání nedočkali, největší příležitost zmařil tasovický gólman Fukal.