STATISTIKA: FAULY: 19-21, STŘELY: 2-3, MIMO: 4-1, ROHY: 2-2, OFSAJD: 4-4

ŽK: 49. min Vyskočil, 77. min Mucha, 90. min Bradáč - 30. min Šrámek, 32. min Krátký, 55. min Juhaňák, 61. min Blahoudek

DELEGÁT: KÁŇA

SESTAVA TASOVIC: Fukal, Krátký, Mička (C), Blahoudek, Šrámek, Horáček, Paul (85. min Hověz), Czucz (79. min Čermák), Juhaňák (90. min Dítě P.), Helebrant, Švarc

SESTAVA VELKÉHO MEZIŘÍČÍ: Invald, Šimáček, Souček (C), Mucha, Bouček, Bradáč, Vyskočil, Krejčí, Caha, Simr (75. min Beran), Ráček (61. min Pokorný)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

K překvapení kola patří výhra Tasovických na trávníku mužstva z popředí tabulky. Podařila se jim odveta za podzimní porážku, zisk bodů je důležitý v bojích o záchranu. Už v první půli si vytvořili převahu, z ní vytěžili řadu šancí, ale ke gólu vedla jen příležitost Mičky ve 27. minutě. Blízko k úspěchu měly i střely Krátkého, Švarce a Czucze. Po přestávce domácí přidali v aktivitě, dobře organizovaná defenzíva hostů však soupeře k ničemu nepustila a stav udržela až do závěrečného hvizdu. V příštím kole hostí Tasovice tým Polné.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - ŽĎÁRSKÝ DENÍK

Ve Velkém Meziříčí se začalo zostra. Po rohu hlavičkoval do černého hostující Krátký, Invaldův reflex byl proti. Ze stejné situace na druhé straně šlo trknutí Simra nad. Ve 13. minutě hostující Švarc pálil těsně vedle tyčky. Hned po něm se stejný kousek povedl u opačné branky Krejčímu. Ve 26. minutě zahráli Tasovičtí nacvičené autové vhazování do vápna, kde míč prodloužil za sebe hlavou Horáček na volného Mičku a ten nekompromisním důrazem propálil balon do brány, 0:1. Domácí nadále hrozili, ale Švarc je málem potopil, když z 25 metrů orazítkoval břevno. V 50. minutě Šimáček vykopl míč letící do brány, když Švarc dokázal obejít Invalda a následně střílel do odkryté svatyně. Meziříčí si poté vypracovalo tři slibné možnosti. Patrik Mucha, Caha ani Pokorný ale mezi tři tyče nezamířili. „Hosté jasně dominovali v prvním poločase. Na jejich standardky jsme se pečlivě připravovali, přesto jsme inkasovali zbytečný gól. Ve druhé půli jsme přidali, ale na kombinaci a finální přihrávce je prostě znát, že chybí šest hráčů ze základu," pokrčil rameny trenér Libor Smejkal starší.