FC Slovan Rosice-TJ Sokol Tasovice

FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-23.kolo)

sobota 4.5.2019 od 16.30 hod.

FC Slovan Rosice - TJ Sokol Tasovice 0:0

Tasovičtí věnovali bod z remízy proti Rosicím zemřelému spoluhráči

Sestava: Konvalina-Garčic-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Rygl-Lapeš Pavel(68´Švejkar)-Horáček(78´Paul)-Odehnal-Kirschner-Švarc

ŽK: 3x-38´Blahoudek,60´Rygl

Další zápasy 23.kola:

Havlíčkův Brod-Břeclav 1:1

Nové Sady-Ždírec nad Doubravou 1:0

Strání-Polná 1:1

Humpolec-Bystřice-Kníničky 1:1

Lanžhot-Bzenec 4:1

Stará Říše-Velká Bíteš  2:0

Blansko-Žďár nad Sázavou 2:1

Průběh utkání : Na horkou půdu do Rosic přijeli ambiciozní hosté z Tasovic a tak se střetla dvě zkušená mužstva. Domácí nastoupili velice aktivně a nakopávanými míči nutili hostující hráče k chybám, ale zkušení hosté se na domácí tlak připravili a až na jednu hlavičku domácích po standardní situaci si nápor pohlídali. Naopak hrozili po rychlých kontrech a tak domácí museli být opatrní. Obzvláště střely Lapeše a Garčice byly velice nebezpečné. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, domácí se snažili o vstřelení branky, ale velice bojovní hosté statečně odolávali. Utkání tak skončilo zaslouženou remízou, ale nutno podotknout, že fotbalové kvality moc utkání nenabídlo.

Hodnocení trenéra.: Utkání moc fotbalové krásy nenabídlo, byl to fotbal plný osobních soubojů a nakopávaných míčů, ale cením si obrovské bojovnosti svých hráčů. Odvážíme si zasloužený bod za velice dobrý taktický výkon.

Celková tabulka po 23. kole