FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-19.kolo)

sobota 6.4.2019 od 15.30 hod.

FK Nové Sady - TJ Sokol Tasovice 1:2  poločas 1:0

Branky: 70´a 74´Paul

Sestava:Heneš-Garčic-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Lapeš Pavel(79Ŕygl)-Horáček(46´Švejkar)-Odehnal-Kirschner-Lapeš Radek(64´Paul)-Švarc

Do hry nezasáhl Landšperský a náhradní brankář Konvalina

ŽK domácí- 45´,53´,60´,68´- hosté - 40´Blahoudek-87´Kirschner

ČK 68´Andreev(Nové Sady)

V 91 minutě vběhl hráč hostí číslo 7(Lapeš Pavel) v nepřerušené hře do hrací plochy . Poté byl vykázán z hrací plochy .

Počet diváků 85

Průběh utkání : Do utkání vstoupili lépe aktivnější hosté, ale vytvořili si jen převahu bez šancí. Domácí vytvořili před šestnáctkou neprostupný obranný blok a vyráželi k rychlým protiútokům. Hosté si se hrou domácích nevěděli rady, chyběl jim pohyb a moment překvapení. Do přestávky, tak šli domácí s vedením , když využili dobře kopnutou standardní situaci. Do druhého poločasu nastoupili hosté s větší chutí a agresivitou, využívali kombinační hru a nepustili domácí vůbec do hry. Naopak byli to hosté, kteří chodili do rychlých kontrů a zlobili dobře hranými centry do šestnáctky, kde u domácí svatyně zvonily břevna a tyčky. Hostujícímu trenérovi se podařilo střídání a hostující Paul tak dvěma góly rozhodl utkání.Domácím hráčům docházely síly a po vyloučení domácího hráče si hosté zasloužené vedení pohlídali.

Hodnocení trenéra.: V prvním poločase jsme nehráli dobře, chyběl nám větší pohyb a hráli jsme vše do pomala. Ve druhém jsme hru zjednodušili, hráli přímočaře a vytvářeli jsme si brankové příležitosti. Nastřelili jsme snad šestkrát brankovou konstrukci a až v závěru jsme se prosadili. Střídající hráči hru oživili a po výkonu z druhého poločasu jsme zaslouženě vyhráli .

Tasovičtí fotbalisté mají formu. Porazili Nové Sady a zvítězili počtvrté v řadě

Celková tabulka po 19.kole