BRANKY: 10. min BENDA - 45. min KIRSCHNER, 89. min MACHAČ

STATISTIKA: FAULY 13-13, STŘELY: 6-6, MIMO: 2-3, ROHY: 6-11, OFSAJD: 1-3

DELEGÁT: VIDLÁK

SESTAVA TASOVIC: Pavliv, Hrazdílek, Mička (C), Blahoudek, Kirschner, Hrobař (63. min Šuráň), Paul (79. min Machač), Veselý, Čermák, Lašák, Švarc

SESTAVA POLNÉ: Skočdopole, Šimek, Urbánek, Bambula, Holub (82. min Haala), Benda, Urbánek, Fadrný (C), Kučera, Klíma, Zábrodský

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

První půle přinesla vyrovnanou hru. Domácí se dostali do vedení po standardce, hosté však gólem do šatny srovnali stav Kirschnerem. Ke své smůle si připsali dvě nastřelené tyče. Po přestávce měli Tasovičtí větší vůli po vítězství, dostávali se častěji do šancí, ale úspěch se dlouho nedostavoval. Rozhodnutí padlo v 89. minutě, kdy Kirschner nahrál střídajícímu Machačovi a ten dal vítěznou branku. Po dvou předešlých porážkách se mohli radovat z výhry.

TJ SOKOL TASOVICE - FC SLOVAN HAVL. BROD

3:3 (3:1)

BRANKY: 15. min ODEHNAL, 30. min PAUL p.k., 35. min FUKAL J. - 39. min HENEK, 66. a 93. min POLCAR

Zdroj: https://znojemsky.denik.cz/fotbal-divize/tasovice-se-pripravily-o-vyhru-ve-druhem-polocase-20180812.htmlŽK: 20. min Lapeš P., 84. min Rygl, 87. min Horáček - 13. min Svoboda, 30. min Pleva

Diváků: 200

HLAVNÍ ROZHODČÍ: BUČEK

POMEZNÍ ROZHODČÍ: SEDLÁČEK, ZAPLATILOVÁ

DELEGÁT: HRŮZA

SESTAVA TASOVIC: Konvalina – Hrazdílek, Rygl (92. min Mička), P. Lapeš (90. min Heneš), Horáček, Paul, Odehnal, Čermák, Fukal (72. min R. Lapeš), Garčic, Švarc.

FOTO ZE ZÁPASU

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - ZNOJEMSKÝ DENÍK

Pouze remízu 3:3 brali tasovičtí fotbalisté z prvního domácího zápasu letošní sezony. Zpočátku to vypadalo, že mají utkání zcela ve své režii. Jako první dával po rohovém kopu gól hlavičkou Odehnal, poté proměnil Paul penaltu a na tři nula zvýšil po pěkné akci Fukal. Pak ale jakoby Tasovice přestaly hrát. Havlíčkův Brod snižoval v závěru první půle. „Dostali jsme zbytečný gól na tři jedna. Chtěli jsme hrát ve druhém poločase aktivně, ale vůbec nám to nevyšlo. Soupeř byl lepší, přehrával nás. Zbytečně jsme ztratili tři body,“ zklamaně říkal tasovický trenér Miroslav Steinhauser. Sestava tasovického týmu ale nebyla kompletní. „Blahoudek je na dovolené, Švejkar je zraněný, Lanšperský ještě nemá vyřízený přestup, Mička nemohl, takže jsem měl vlastně jednoho náhradníka, který byl také nakopnutý. Teď vůbec nevím, kdo bude hrát ve středu," podotkl kouč. Tasovice totiž už ve středu hrají doma MOL cup s Velkým Meziříčím.