FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-21.kolo)

FK Humpolec - TJ Sokol Tasovice 0:2  poločas 0:1

Branky:27´Kirschner,55´Odehnal

Sestava:Heneš(46´Konvalina)-Garčic-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Rygl-Švejkar(60´Horáček)-Paul-Odehnal-Kirschner(83´Landšperský)-Švarc

Do zápasu nezasáhl Lapeš Pavel.

Počet diváků: 310

Průběh utkání : Na velikonoční neděli přijeli do útulného stánku v Humpolci hosté z Tasovic. Po opatrném začátku, kdy obě mužstva nechtěla udělat chybu se zkušenější hosté dostali do vedení a poté se předháněli v zahazování vyložených šancí. Jen zásluhou domácího brankaře se odcházelo do šaten za stavu 0:1. Do druhého poločasu domácí po vystřídání ožili a vytvořili si velice dobrou příležitost, ale na brankové čáře dobře zasáhl hostující obránce. Poté hosté opět udeřili z rychlého protiútoku a závěr utkání si vyloženě zkušeností pohlídali.

Hodnocení trenéra.: Utkání jsme mohli rozhodnout už v první půli, kdy jsme si vytvořili několik vyložených šancí, ale zradila nás koncovka. Utkání tak rozhodla druhá branka po pěkné akci a závěr zápasu jsme si už pohlídali.

ŽK:Nermut,Kopic-59´Rygl