FC Strání-TJ Sokol Tasovice

FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-18.kolo)

neděle 31.3.2019 od 15.00 hod.

FC Strání-TJ Sokol Tasovice 1:2   poločas 0:1

Branky: 43´(PK) a 57´Lapeš Pavel 2x

Sestava:Konvalina-Garčic-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Lapeš Pavel(77´Paul)-Horáček(84´Landšperský)-                           Odehnal-Švarc-Kirschner(90´Rygl)-Lapeš Radek

Do hry nezasáhl Heneš

ŽK-    3 - 1(Kirschner)

Kirschner-vlastní branka 82´

Průběh utkání : Do utkání vstoupili lépe aktivnější hosté, ale vytvořili si jen převahu bez šancí. Domácí zvolili taktiku nakopávaných míčů, ale s tím si hostující obrana poradila. Do poločasové přestávky, tak šli hosté s vedením , když pokutový kop bezpečně proměnil střelec Lapeš. První poločas tak skončil výsledkem 0 ku 1. Do druhého poločasu nastoupili domácí ještě s větší chutí a agresivitou, využívali hru nakopávaných míčů, ale pozorná obrana hostů nepustila domácí do žádné vyložené šance. Naopak byli to hosté, kteří chodili do rychlých protiútoků, ale šance které si vytvářeli byly z kategorie vyložených, tak je nezakončili brankou. Domácím se podařilo vstřelit kontaktní branku, měli i pár zakončení, ale hosté si zasloužené vedení pohlídali.

Hodnocení trenéra.: Věděli jsme, že nás zde nečeká jednoduché utkání a to se potvrdilo. Utkání moc líbivé nebylo, bylo to víc o bojovnosti a jednoduchosti. Vyhráli jsme, protože jsme prokázali charakter a větší vůli po vítězství.

Ostatní zápasy 18.kola:

Rosice-Blansko  1:3

Žďár nad Sázavou-Polná 3:2

Bzenec-Havlíčkův Brod 4:2

Stará Říše-Nové Sady 5:0

Velká Bíteš-Ždírec nad Doubravou 2:0

Lanžhot-Humpolec 0:1

Bystrc-Kníničky-Břeclav 1:3

TABULKA MSD-D

Foto utkání k nahlédnutí od pana Šimíka

Vyšlo k utkání ve Znojemském deníku