FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-24.kolo)

neděle 12.5.2019 od 17.00 hod.

TJ Sokol Tasovice - FSC Stará Říše 2:2 poločas 1:1

Branky: 38´Lapeš P.(PK),54´Horáček P.

37 min. nařízen PK ve prospěch domácích za nedbalé podražení soupeře zepředu v souboji o míč. Bez nutnosti udělení OT. PK proměněn na stav 1:1.

Sestava: Konvalina-Garčic-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Lapeš Pavel(76´Paul M.)-Horáček-Švejkar-Odehnal-Kirschner-Švarc

Do zápasu nezasáhl Landšperský J.a Jeřábek M.

Průběh skóre: 0:1  1:1  2:1

ŽK: 25´Garčic - 2x

Počet diváků : 200

Průběh utkání : Do Tasovic přijelo mužstvo, které se kvalitní hrou a  výsledky dostalo na třetí místo divizní tabulky. Dobrou hru předváděli hostující hráči i v úvodu utkání a zaslouženě se dostali do vedení. Domácí poté přidali a dostali hosty pod tlak a výsledkem byla branka vstřelená z pokutového kopu. Ve druhém poločase viděli diváci velice kvalitní fotbal, kdy šance se střídaly na obou stranách a zápas skončil spravedlivou remízou. Diváci odměnili obě mužstva zaslouženým potleskem.

Hodnocení trenéra.: Na divizní poměry viděli diváci velice kvalitní hru z obou stran. V prvním poločase jsme se nemohli dostat do své hry, ale ve druhém jsme měli více příležitostí ke vstřelení branky, ale soupeř byl velice zkušený a zápas tak skončil spravedlivou remízou.