FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-26.kolo)

TJ Slovan Bzenec - TJ Sokol Tasovice 2:2  poločas 1:0

Sestava:Heneš-Garčic-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Lapeš Pavel-Horáček(73´Landšperský)-Švejkar(46´Rygl)-Odehnal-Kirschner-Švarc

Do zápasu nezasáhl náhradní brankář Konvalina a Lapeš Radek.

Počet diváků:195

Průběh utkání : Domácí  přivítali dobře hrající mužstvo hostů na pěkném pažitu a po celý první poločas se lépe pohybovali a byli velice nebezpeční při rychlých protiútocích. Zaslouženě šli do vedení po rychlé akci a měli ještě několik šancí. Hosté se v prvním poločase nedostali vůbec do hry a tak poločas vyzněl lépe pro domácí. Do druhého poločasu trenér hostů vystřídal a po přeskupení sestavy se hosté dostávali do vyložených šancí. Během krátké chvilky se dostali do vedení a udávali tempo hry. Snadno se dostávali do šancí, ale špatným řešením je trestuhodně zahazovali. Byli za to potrestáni vyrovnávacím gólem a tak se rozešla mužstva remízou.

Hodnocení trenéra.:  V dnešním utkání jsme sice neprohráli, ale výsledek beru jako ztrátu bodů. Hlavní příčinou byla naše velice špatná hra v prvním poločase a trestuhodné zahazování i těch nejvyloženějších šancí v poločase druhém.

Ostatní zápasy:

Žďár nad Sázavou  - Rosice 1:2,Břeclav - Blansko 1:4,Havlíčkův Brod - Nové Sady 1:5,Bystrc-Kníničky - Stará Říše 1:6,Stráni - Velká Bíteš 2:1, Ždírec nad Doubravou - Lanžhot 0:0,Humpolec - Polná 1:4