FORTUNA MSD-D  (mistrovské utkání-16.kolo)

neděle 17.3.2019 od 15.00 hod.-

TJ Sokol Tasovice –Městský sportovní klub Břeclav

4:0  poločas 2:0

branka:22´Odehnal,29´Garčic,48´a 62´Lapeš Pavel

Sestava:Konvalina-Garčic(74´Landšperský)-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Lapeš Pavel(70´Rygl)-Švejkar(67´Horáček)-Odehnal-Kirschner-Lapeš Radek-Švarc

Do zápasu nezasáhl Heneš.

ČK-59´Fiala(Břeclav)

ŽK-87´Rygl-78´Netopilík,42´Fiala,52´Trčka

Diváků 270

Průběh utkání : Po oboustranně opatrném vstupu do jarní části sezony se domácí nastartovali perfektně zvládnutou standardní situací, kdy branku vstřelil Odehnal. Domácí se uklidnili a dostali se na koně a po pěkné kombinační akci vstřelili druhý gól. Poté hru přenechali hostům, kteří měli výhodu pokutového kopu, který však neproměnili. Do druhého poločasu nastoupili domácí ještě s větší chutí a po brzy vstřelené brance zcela ovládli utkání. Vytvářeli si spoustu šancí, ale vstřelili pouze branku, kterým upravili konečný stav utkání. Domácí trenér tak mohl pustit do hry i hráče, kteří tolik nenastupují a utkání se dohrálo za naprosté převahy domácího týmu.

Hodnocení trenéra.: Chtěli jsme dobře vstoupit do jarní části sezony, což se nám podařilo a po celkem slušném výkonu jsme zaslouženě vyhráli.

Tabulka soutěže

Foto utkání k nahlédnutí od pana Šimíka

Vyšlo k utkání ve Znojemském deníku