FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-28.kolo)

FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Tasovice 1:0  poločas 1:0

Sestava:Konvalina-Garčic-Hrazdílek-Mička(K)-Blahoudek-Rygl-Lapeš Pavel(46´Paul)-Horáček(57´Švejkar)-Odehnal-Kirschner(74´Landšperský)-Švarc

ŽK-3x-55´Blahoudek,65´Mička

Do zápasu nezasáhl Lapeš Radek a náhradní brankář Heneš .

Počet diváků:160

Průběh utkání : Domácí  přivítali na svém hřišti tým Tasovic a hrál se vyrovnaný první poločas. Hosté se dostali do dvou stoprocentních situací, ale neproměnily je a tak se dostali do vedení domácí. Po standardní situaci si brankář hostů srazil centr do branky, po dobře zahraném kopu z rohu. Ve druhém poločase se domácí zaměřili na defenzívu a podnikali nebezpečné protiútoky. Hosté se ale dostávali do šancí, ale shořeli na jejich neproměňování. Domácí tak šťastně vyhráli, ale utkání by slušela remíza.

Hodnocení trenéra.:  V dnešním utkání jsme body ztratit neměli, ale bohužel jsme prohráli smolnou brankou a neproměnili jsme spoustu i těch nejvyloženějších šancí.

Další výsledky:Polná-Rosice 1:4,Strání-Blansko 1:2,Velká Bíteš-Nové Sady 5:0,Havlíčkův Brod-Humlolec 1:5,Břeclav-Lanžhot 1:1,Bystrc-Kníničky-Bzenec 0:2  ,Ždírec nad Doubravou-Stará říše 2:2