FORTUNA MSD-D (mistrovské utkání-17.kolo)

sobota 23.3.2019 od 10.30 hod.-

FC Slovan Havlíčkův Brod-TJ Sokol Tasovice  0:3  poločas 0:3

Branky:8´,18´,38´Lapeš Pavel

ŽK:24´Horáček Petr

Sestava:Konvalina-Garčic(88´Jeřábek Milan)-Hrazdílek-Blahoudek-Rygl-Lapeš Pavel(61´Paul)-Horáček-Švejkar(72´Landšperský)-Kirschner-Lapeš Radek-Švarc(K)

Do hry nezasáhl Jeřábek Jan

Diváků:135

Trenér:pan Steinhauser Miroslav

Hrálo se na umělém povrch

Průběh utkání : Před utkáním musel trenér hostů řešit problémy se sestavou, kdy mu vypadli hráči ze stoperské dvojice (Mička, Odehnal). Do zápasu, tak vyběhla nově poskládaná obranná čtveřice. První poločas byl velice zajímavý pro diváky, viděli jsme fotbal nahoru dolů, kdy se střídaly šance na obou stranách. Větší produktivitu prokázali hosté a domácí ztroskotali na dobře chytajícím hostujícím brankáři Konvalinovi. První poločas tak skončil výsledkem 0 ku 3. Do druhého poločasu nastoupili domácí ještě s větší chutí,  ale pozorná obrana hostů nepustila domácí do žádné vyložené šance. Naopak byli to hosté, kteří chodili do rychlých protiútoků, ale vycházeli střelecky naprázdno. Utkání tak skončilo zaslouženou výhrou hostujícího mužstva, které si náskok z prvního poločasu zkušeně pohlídalo.

Hodnocení trenéra.: Do utkání, které se hrálo na umělé trávě, jsme nastoupili s nově poskládanou obrannou čtveřicí, která si až na pár chyb v prvním poločase vedla dobře. Výkon byl podpořen dobrým výkonem našeho brankáře a směrem dopředu jsme byli velice produktivní.

Lapešův hattrick zajistil Tasovicím vítězství, v brance zářil Konvalina