BRANKY: 24. min a 33. min PECHAL, 11. min DÍTĚ MAREK

STATISTIKA: FAULY: 13-15, STŘELY: 6-4, MIMO: 4-2, ROHY: 12-2, OFSAJD: 2-0

ŽK: 38. min Malinek, 64. min Bratršovský, 67. min Kadlec - 27. min Lašák, 64. min Čerstvý, 78. min Trmal

ČK: 79. min Lašák

Diváků: 220

SESTAVA ŽĎÁRU: Pospíchal, Bureš (56. min Mašek), Šindelka, Heide (C), Vomela, Kadlec, Štursa, Němec (40. min Bratršovský), Chmelík, Malinek, Pohanka

SESTAVA TASOVIC: Trmal, Čerstvý, Szajko, Lašák, Doležal (C)(86. min Horáček), Pechal (70. min Záviška), Dítě M., Paul, Veselý, Vyžrálek (76. min Macháček), Šuráň

O velké překvapení se ve 12. kole Moravskoslezské divize postarali fotbalisté Tasovic. Svěřenci Tomáše Šťastného "vyloupili" favorizovaný Žďár nad Sázavou, kde vyhráli jasně 3:0. Do vedení poslal celek ze Znojemska v 11. minutě dalekonosnou střelou Marek Dítě. V 24. minutě si narazil míč s Veselým Pechal a střelou podél gólmana zvýšil na 2:0. V 33. minutě dorazil domácí druhou brankou Pechal, který  tentokrát prostřelil domácího gólmana z těžkého úhlu. Tasovice se v tabulce posunuly na 13. místo.