TASOVICE - VELKÉ MEZIŘÍČÍ

TASOVICE - FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ
5:1 (2:1)

BRANKY: 11. min PECHAL, 36. min ŠURÁŇ MICHAL, 57. min PAUL, 63. a 75. min SVATOŠ - 17. min POKORNÝ

STATISTIKA: FAULY: 16-18, STŘELY: 12-5, MIMO: 7-4, ROHY: 6-3, OFSAJD: 1-1

Diváků: 290

SESTAVA TASOVIC: Trmal, Čerstvý, Krátký, Doležal, Pechal (46. min Svatoš), Horáček (C), Macháček (77. min Dítě Lukáš), Dítě Marek, Paul, Šuráň Jaroslav (68. min Lašák), Šuráň Michal

SESTAVA VELKÉHO MEZIŘÍČÍ: Kruba, Večeřa (90. min Ďurica), Souček, Dufek, Hort (72. min Jaroš), Pokorný (C), Němec (68. min Smejkal), Krejčí, Mucha, Berka, Netrda

FOTO ZE ZÁPASU: FOTO 1FOTO 2

GÓLOVÉ VIDEO12345

VIDEO ZE ZÁPASU: ZDE

Utkání sledovalo 290 diváků, který se jistě líbilo. Domácí svého soupeře přehrávali ve všech činnostech, vypracovali si i mnohem více šancí. V první minutě měli možnost skórovat hosté, rychlý brejk skončil minelou. V další se ocitl Doležal, ale dopustil se útočného faulu. V 11 minutě se zapsal do tabulky střelců Pechal. Do pěti minut Meziříčtí kopali trestný kop, Trmal špatně vyrazil a Pokorný vyrovnal. Ve 36. minutě zahrával Horáček roh a halvou vsítil míč do branky Michal Šuráň. Rovněž Čerstvý a Horáček měli slibné příležitosti. Hosté drželi krok jen do poločasu. Po přestávce využil chyby v hostující obraně Paul a zvyšoval na 3:1 a během krátké doby přidal čtvrtý gól Svatoš. Pak následovalo několik nebezpečných střel, které končily na tyči nebo jen těsně minuly branku. Konečný stav uzavřela střela ve vápně, autorem byl opět Svatoš.