BRANKY: 53. min a 77. min. HORÁČEK - 33. min NOVOTNÝ, 49. min SMAŽIL

STATISTIKA: FAULY: 18-16, STŘELY: 6-6, MIMO: 4-4, ROHY: 4-4, OFSAJD: 2-1

ŽK: 26. min Mališka, 45. min Veselý, 70. min Horáček - 28. min Sehnal, 30. min Beer, 88. min Chalupa

SESTAVA TASOVIC: Fukal, Čerstvý, Szajko, Lašák, Mališka (60.min Dítě M.), Zifčák, Horáček (C), Macháček (54. min Pechal), Veselý, Šuráň, Harenčák (54. min Paul)

SESTAVA TŘEBÍČE: Beer, Havránek, Vejmelka, Durda (77. min Florián), Chlup, Linhart, Novotný (85. min Chalupa), Komínek (C), Sehnal, Pacholík, Smažil

FOTO ZE ZÁPASU: FOTO 1  , FOTO 2

VIDEO ZE ZÁPASU: 1 , 2345678

Fotbalisté Tasovic remizovali v 9. kole Moravskoslezské divize s Třebíčí 2:2. Svěřenci Tomáše Šťastného dokázali dotáhnout dvoubrankovou ztrátu. Hosté vedli od 33. minuty, kdy prostřelil z hranice velkého vápna brankáře Fukala Novotný. V 49. minutě už to bylo 0:2, z velkého úhlu se trefil Smažil. Tasovický prapor zvedl Petr Horáček. Dvaatřicetiletý záložník nastřelil už v 1. poločase břevno. Z první branky se radoval  v 53. minutě - to zakroutil do branky trestný kop. Vyrovnáno bylo v 77. minutě. V pokutovém území se prosadil Zifčák, předložil míč Horáčkovi, který dal na konečných 2:2. Tasovice zůstávají v tabulce předposlední s 10ti body.