VELKÉ MEZIŘÍČÍ - TASOVICE

BRANKY: 31. min MUCHA Zd., 76. min NĚMEC, 86. min POKORNÝ - 1. min DOLEŽAL, 7. min PAUL, 64. min ZIFČÁK

ŽK: 19. Mucha Zd., 35. min Krejčí - 9. min Harenčák, 27. min Veselý, 76. min Paul, 76. min Doležal

SESTAVA MEZIŘÍCÍ: Chalupa, Mucha P., Dufek, Hort (C), Jaroš (8. min Pokorný), Němec, Krejčí, Beran (62. min Smejkal), Mucha Zd., Berka (73. min Večeřa), Netrda

SESTAVA TASOVIC: Trmal, Čerstvý, Szajko, Vyžrálek (46. min Pechal), Doležal (76. min Čop), Horáček (C), Zifčák (86. min Dítě M.), Paul, Veselý, Harenčák, Záviška

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - www.jihomoravskyfotbal.cz

Tasovice měly v 7. kole Moravskoslezské divize nakročeno ke druhé výhře. Ve Velkém Meziříčí dvakrát vedly o dvě branky 2:0 a 3:1, ale o kýžené vítězství přišly až v samém závěru a musejí se tak spokojit s bodem za remízu 3:3. "Už v 8. minutě jsme vedli 2:0 a zápas kontrolovali. Ve 30. minutě ale dostali takový nešťastný gól, kdy nám propadl centr a domácí snížili. Ve 2. poločase jsme měli hodně brejkových situací a z jedné z nich zvýšili na 3:1 a utkání měli dovést do vítězného konce. Jenomže patnáct dvacet minut před koncem jsme po rohu dostali branku na 2:3. Poté jsme měli šance na navýšení skóre, ale místo přidání čtvrté branky, tak jsme tři minuty před koncem dostali vyrovnávací gól a nakonec se ještě strachovali o bod. Svým způsobem to beru jako prohru," říkal bezprostředně po utkání trenér "Tasandy" Tomáš Šťastný.