HODONÍN - TASOVICE

FK HODONÍN - TJ SOKOL TASOVICE

BRANKY: 81. a 88. min REŠKA, 16. min VÍŠEK, 62. min SPAZIER, 72. min ŠTURMA p.k. - 33. min MIČKA

STATISTIKA: FAULY 15-12, STŘELY: 9-2, MIMO: 3-4, ROHY: 4-7, OFSAJD: 3-2

ŽK: 13. min Spazier, 66. min Víšek - 74. min Kirschner

HLAVNÍ ROZHODČÍ: MAYER J.

POMEZNÍ ROZHODČÍ: POPELÁK, DENEV

DELEGÁT: JUŘIČKA

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Mička (C), Blahoudek, Šrámek (85. min Svatoš), Kirschner, Horáček, Hrobař, Paul (59. min Vlk), Veselý (82. min Bula), Čermák, Švarc

SESTAVA HODONÍNA: Petráš, Ondryáš, Víšek (C), Spazier, Maršálek H., Kleiber (54. min Reška), Ondroušek (49. min Šturma), Pochylý, Novotný, Beker, Adamec (82. min Maršálek J.)

Za převahy domácích v úvodu zápasu otevřela skóre ve 20. minutě chyba hostujícího gólmana. Pak se hra vyrovnala, hostům se dokonce podařilo po standardce Švarce a hlavičce Mičky skórovat. Za nerozhodného stavu se odcházelo na přestávku. Ve druhé půli se mohli Tasovičtí dostat do vedení, střela Paula se však odrazila od tyče do pole, kde si s ní Hodoníčtí poradili, ze standardky na druhé straně už gól padl. Odpor Tasovic zlomila proměněná penalta, která rozhodla o dalším osudu. V závěru domácí korunovali vítězství dalšími brankami. Příští víkend přivítají Tasovice na svém trávníku Mutěnice, případná výhra napoví o jejich setrvání v divizi.