STATISTIKA: FAULY 18-13, STŘELY: 6-4, MIMO: 5-6, ROHY: 8-9, OFSAJD: 3-1

DELEGÁT: VIDLÁK

SESTAVA TASOVIC: Pavliv, Mička (C), Blahoudek, Šrámek, Kirschner (90. min Helebrant), Hrobař, Bula, Veselý, Čermák, Vlk (79. min Pejchal), Švarc

SESTAVA PELHŘIMOVA: Matiášek, Čížek, Naniaš, Kmoch, Niederle, Homolka, Benda, Krtek (C), Bartoň (64. min Liška), Vacek, Poul (87. min Chadim)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Obě mužstva starosti se sestupem už minuly. Góly padly shodně z pokutových kopů, do přestávky je proměnil Veselý, po ní domácí srovnali stav. Dramatický byl až závěr střetnutí, v 85. minutě střela Veselého skončila na tyči domácí brány, v samém závěru se to podařilo i na druhé straně. Utkání tak skončilo zaslouženou plichtou a dělbou bodů.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - WEB SOUPEŘE

V posledním utkání šlo prakticky jen o umístění ve spodní polovině tabulky, oba soupeři byli zachráněni od sestupových starostí. Průběh utkání s touto skutečností korespondoval, kvalita hry byla průměrná, nasazení taktéž.
K prvnímu zakončení se dostali hosté, Matiášek střelu z dálky vyrazil na roh. Za dvě minuty jsme odpověděli vydařeným kontrem, to Niederle zaběhl za obránce na kolmý pas, trefil však jen vybíhajícího brankáře. Hosté zahrozili v 19. min, nevídaná dělovka šla těsně nad. Ve 34. min se v šanci objevil Krtek, pálil pouze do brankáře. Skóre se měnilo ve 37. min, to hosté po rohu vrátili míč do našeho PÚ, míč neodvrátil ani Benda ani Naniaš, ten navíc srazil soupeře a z nařízeného PK Veselý dostal hosty do vedení 0:1.
Druhý poločas jsme začali náporem ve snaze o zvrácení nepříznivého stavu, Krtek ve vyložené šanci neuspěl. K vyrovnání došlo v 60. min, Naniaš se v PÚ uvolnil před dobíhajím soupeřem, byl sražen a z nařízeného PK Čížek vyrovnal na 1:1. V 63. min mohl rozhodnout Benda, ve vyložené pozici přehodil vyběhnuvšího brankáře i břevno soupeřovy branky. To byl rozhodující moment utkání, které jsme se slabším soupeřem měli vyhrát. Závěr byl hektický, v 87. min hostující Veselý trefil tyč, v 90. min jej napodobil Homolka, který krásně trefil odražený míč. Vzápětí rozhodčí utkání ukončil.