TASOVICE - PELHŘIMOV

HLAVNÍ ROZHODČÍ: HLUBINKA

POMEZNÍ ROZHODČÍ: NEJEZCHLEB, ZAPLATILOVÁ

DELEGÁT: LENFELD

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Svatoš (83. min Juhaňák), Mička (C), Blahoudek, Šrámek, Veselý, Horáček, Paul (90. min Vítek), Ostrý (72. min Hověz), Helebrant, Švarc

SESTAVA PELHŘIMOVA: Švec, Čížek, Kmoch (57. min Dýnek), Niederle, Homolka, Benda, Krtek (C), Obranec (70. min Poul), Dartoň, Sládok

Domácí výsledkem navázali na poslední úspěch z Mutěnic. Začali náporem, který vyústil vedoucím gólem Svatoše, když zužitkoval přihrávku Švarce. Vedení mohli navýšit, nadějná střela však skončila na břevně. Hosté hru postupně vyrovnali a po centru před bránu se hlavou prosadil Krtek. Na přestávku se odcházelo za nerozhodného stavu. I po pauze viděli diváci vyrovnaný souboj, o vítězství vlastně rozhodla šťastná branka Šrámka, jeho centrovaný míč skončil v pelhřimovské síti. Hosté si k plichtě už nevypracovali žádnou šanci, také zásluhou dobré obrany domácích. Ti si vítězství za bojovný výkon zasloužili, úspěchem přispěli k dobré náladě na hodech.