TASOVICE - OTROKOVICE

TJ SOKOL TASOVICE - FC VIKTORIA OTROKOVICE
2:4 (0:3)

BRANKY: 54. min PAUL, 66. min MIČKA5. min VAVRUŠA, 16. min ŠURANSKÝ, 33. min MLÝNEK, 55. min SILNÝ

STATISTIKA: FAULY 15-22, STŘELY: 4-8, MIMO: 2-5, ROHY: 1-5, OFSAJD: 1-1

ŽK: 73. min Krátký, 86. min Blahoudek, 89. min Veselý - 63. min Silný, 85. min Šuranský

Diváků: 145

FOTO ZE ZÁPASU

HLAVNÍ ROZHODČÍ: SMÉKAL

POMEZNÍ ROZHODČÍ: SOUKAL, SEDLÁČEK

DELEGÁT: VIDLÁK

SESTAVA TASOVIC: Šebela, Krátký, Mička (C), Blahoudek, Veselý, Horáček (60. min Šrámek), Hověz (78. min Svatoš), Paul, Ostrý (46. min Juhaňák), Helebrant, Švarc

SESTAVA OTROKOVIC: Balážík, Zábojník, Juráň, Juhás, Šuranský, Vavruša, Mlýnek (68. min Palík), Němec (53. min Silný), Kovařík, Zach (82. min Kryšpín), Bělaška (C)

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - OFS ZNOJMO

Hosté byli mnohem lepší, rychlejší, lépe kombinovali, Tasovické vlastně přehrávali ve všech směrech. Ještě v první půli dostali domácí tři smrtící branky a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Teprve po přestávce se Tasovice dočkaly branky, nejdříve snížily na 1:3, ale hned za minutu soupeř opět navýšil náskok. Poslední slovo měli znovu domácí, to však bylo z jejich strany vše. Do sítě se trefil Paul a Mička.

KOMENTÁŘ K ZÁPASU - ZNOJEMSKÝ DENÍK
V jedenáctém kole moravskoslezské fotbalové divize přivítali hráči Tasovic na domácím hřišti mužstvo Viktorie Otrokovice. Hosté byli v utkání jasným favoritem a již ve čtvrté minutě musel zasahovat tasovický brankář Tomáš Šebela proti pokusu hráče hostů Lukáše Juhase. Jeho střelu domácí gólman lapil, ale o minutu později již nestačil na otrokovického hráče Marka Vavrušu, který podél Šebely zamířil míč do tasovické sítě.Domácí byli po inkasované brance opět pod silnou psychickou dekou a jedinou vážnější akci promarnil hráč domácích Miroslav Paul. V šestnácté minutě předvedly Otrokovice rychlý brejk a střílející hráč hostů Ondřej Šuranský zvýšil vedení o dvě branky. „Opět jsme nedodrželi, co nám trenér řekl před zápasem. Inkasovali jsme velmi brzy a následně jsme psychicky zabředli zpět do té naší dlouhodobé formy," podotkl záložník Paul. Ještě v závěru úvodního poločasu vyrazil do rychlého protiútoku útočník Otrokovic Tomáš Mlýnek a po zmatcích v defenzivě Tasovic se odrazil míč potřetí do jejich sítě. „Naše hra je poznamenaná psychikou i zbytečnými individuálními chybami hráčů. Opravdu dostávat v každém zápase tři a více branek je trochu moc," uvedl nespokojeným hlasem útočník Tasovic Luděk Juhaňák. Ve čtyřiapadesáté minutě přišla první světlejší chvíle pro tasovické hráče. Po chybné rozehrávce Otrokovických se dostal ke střele domácí záložník Paul a snížil na rozdíl dvou branek. Za minutu však bylo vše jinak, když další brejk dokázaly Otrokovice znovu zužitkovat ve svůj prospěch. Tasovice se dostaly ještě k jedné brance, když po standardní situaci snížil domácí kapitán Zdeněk Mička. Otrokovice poté nastřelily i tyčku tasovické branky, ale více již ani jeden celek nepředvedl. „Hráči jsou před zápasem nažhaveni a poté možná z nervozity, že musí vyhrát, chybují. Musíme si to vyříkat a pracovat dál," řekl trenér Tasovic Miroslav Steinhauser. Další možnost zvítězit mají Tasovičtí opět na domácím hřišti. V neděli přivítají tým Hodonína.